هند ممنوعیت 59 عمدتا چینی برنامه های میان مرزی اختلاف

هند ممنوع 59 عمدتا چینی, تلفن همراه برنامه های کاربردی در آن قوی ترین حرکت در عین حال هدف قرار دادن چین در فضای آنلاین تنها چند هفته پس از یک مرز بحران فوران بین دو کشور.

بیانیه ای توسط وزارت اطلاعات روز دوشنبه گفت: ممنوع نرم افزار عبارتند از: Infinite, UC Browser, WeChat و Bigo زندگی می کنند و همچنین e-commerce سیستم عامل باشگاه کارخانه و Shein که مورد استفاده در تلفن همراه و غیر همراه و دستگاه های متصل به اینترنت.

برنامه “درگیر در فعالیت های … مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی” آن گفت: در تماس تلفنی با “بان کی مون هدفمند حرکت برای اطمینان از ایمنی و حق حاکمیت از فضای مجازی”.

در این بیانیه گفت: این حرکت گرفته شد و پس از چند شکایت دریافت کرده بودند توسط وزارت ادعا سرقت اطلاعات کاربران و نقض حریم خصوصی کاربر.

پس از سفارش, گوگل و اپل را مجبور به حذف این برنامه ها از اندروید و iOS فروشگاه.

مرز بحران

هند تصمیم می آید را به عنوان نیروهای خود را درگیر در یک زمان بن بست با سربازان چینی در شرق لاداخ در هیمالیا آغاز شده است که در ماه گذشته. هند از دست داد 20 سربازان در ژوئن 15 درگیری که صورت گرفت حدود 4,500 متر (15,000 فوت) بالاتر از سطح دریا در Galwan دره رودخانه.

مرگ باعث عظیم خشم و تظاهرات خیابانی در هند.

200628152747336

ضد چین تمایلات طولانی پختند در هند به اتهام واردات ارزان سیل در این کشور اما مرز برخورد به ارمغان آورده است تنش به جلو با تماس بودن ساخته شده برای تحریم محصولات چینی.

هندی گمرکی در بنادر را از هفته گذشته برگزار شد به ظروف آینده از چین از جمله اپل و سیسکو و محصولات Dell با توجه به گزارش.

چینی تلفن همراه تقریبا 65 درصد سهم محلی در بازار گوشی های هوشمند در حالی که تصویری-برنامه های به اشتراک گذاری مانند Infinite و Helo محبوب در میان هند را گرفت.

بان کی مون همچنین انتظار می رود به یک مانع بزرگ برای شرکت های مانند پکن-بر اساس Bytedance بود که قصد دارد به سرمایه گذاری $1bn در هند باز محلی مرکز داده و به تازگی یافت استخدام در کشور است.

در میان برنامه های دیگر شده اند که ممنوع هستند Tencent را WeChat که دانلود شده است بیش از 100 میلیون بار در گوگل, آندروید, Alibaba UC Browser و دو نفر از Xiaomi برنامه های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>