هند تصویب اضطراری استفاده از remdesivir مواد مخدر: به روز رسانی زنده

  • هند دولت مورد تایید داروی ضد ویروسی remdesivir اضطراری استفاده در درمان COVID-19 بيمار. Remdesivir است که برای اولین بار مواد مخدر را نشان می دهد بهبود در COVID-19 بيمار در آزمایش های بالینی رسمی.
  • آفریقا coronavirus موارد پیشی گرفته اند 150,000 در حالی که بیش از 4,300 مرگ تایید شده است در سراسر این قاره است.
  • در طول ماه ژانویه این که علنا ستایش چین برای پاسخ آن اما در پشت صحنه وجود دارد در حال رشد نا امیدی بر نمی گرفتن اطلاعات برای مبارزه با ویروس.

  • بیش از 6.27 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 375,500 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 105 ، 000 در ایالات متحده است. حداقل 2.7 میلیون باید بهبود از این بیماری است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

شنبه, ژوئن 2

12:30 به وقت تهران – زیمبابوه جلوتر coronavirus مستند در هراره پایتخت

زیمبابوه نیروهای نظامی و پلیس باید محکم coronavirus مستند در پایتخت آن هراره مسدود کردن بسیاری از اتومبیل ها و اتوبوس ها از ورود به منطقه کسب و کار مرکزی به عنوان موارد عفونت افزایش یافته است.

اما اصلی اپوزیسیون جنبش برای تغییرات دموکراتیک (MDC) گفت: رئیس جمهور Emmerson Mnangagwa دولت در تلاش بود برای سرکوب تظاهرات بیش از یک بدتر شدن اقتصاد و برای جلوگیری از MDC هواداران از جمع آوری در دادگاه که در آن وکیل برای رهبر آن بود و با توجه به نظر می رسد پس از بازداشت در روز دوشنبه.

Coronavirus عفونت باید بیش از سه برابر به 203 در چند روز گذشته. Mnangagwa تا به حال کاسته مستند پس از آن برای اولین بار اعمال شده در پایان ماه مارس.

12:00 GMT – موارد پیش افتادن 35,000 در آفریقای جنوبی ترین در اطراف کیپ تاون

آفریقای جنوبی را در مجموع تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به بیش از 35000 نفر در این استان توسط لنگر کیپ تاون همچنان یک نگرانی در نقطه داغ با بیش از 23000.

این کشور دارای بیشترین تایید ویروس موارد از هر کشور در آفریقا است.

11:45 GMT – آلمان می خواهد به اتحادیه اروپا هشدار سفر به نرمتر دستورالعمل

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفته است که آلمان در کابینه خواهد شد بحث در مورد قطعنامه در حاشیه سفر هشدارهای در حال حاضر در نیروی برای کشورهای اتحادیه اروپا و چند تن دیگر در ارتباط کشورها به نرمتر دستورالعمل.

“ما در حال آماده سازی یک قطعنامه برای کابینه فردا که هنوز در حال توافق در درون دولت” Maas به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری با همتای اوکراینی خود در روز سه شنبه.

“این هفته ما می خواهم برای شروع با تبدیل هشدار سفر ما برای اتحادیه اروپا و ارتباط کشورها به دستورالعمل های مسافرت,” او اضافه شده است.

11:30 به وقت تهران هند – تصویب اضطراری استفاده از remdesivir برای درمان COVID-19 بيمار

هند گفت: دولت آن را تایید کرده است Gilead Sciences Inc داروی ضد ویروسی remdesivir اضطراری استفاده برای پنج دوز در درمان COVID-19 بيمار.

Remdesivir است که تجویز داخل وریدی در بیمارستان برای اولین بار مواد مخدر را نشان می دهد بهبود در COVID-19 بيمار در آزمایش های بالینی رسمی است و در خط مقدم نبرد علیه COVID-19 که هیچ درمان تایید شده یا واکسن.

بیشتر:

11:15 به وقت تهران – ایران bemoans بیمار-نظم و انضباط به عنوان ویروس موارد تاج دوباره

ایران اظهار تاسف کرد که مردم نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین آن را به عنوان گزارش بیش از 3000 جدید کروناویروس عفونت در دوم cresting موج.

“واقعیت این است که مردم تبدیل شده اند به طور کامل بی دقتی در مورد این بیماری” بود که از نگرانی های بزرگ, وزیر بهداشت گفت: سعید آهنگ نمکی.

“آنها یا باید کل اعتماد به نفس در ما و یا فکر می کنم coronavirus رفته است. دومی درست نیست و در همه,” خبرگزاری ایسنا به نقل از او عنوان کرد و گفت.

تماشا کنید: دانشمندان ایران تا سطح شیب دار و تلاش برای بهبود COVID-19 آزمون

11:00 GMT – زیمبابوه تایید cornavirus در زندان: رسانه های دولتی

رسانه های دولتی می گویند زیمبابوه خود را تایید کرده است اولین coronavirus موارد در زندانها با زندانیان و دو نگهبان تست مثبت است.

روزنامه هرالد می گوید مقامات اعلام زندانها در Plumtree که هم مرز بوتسوانا و در Beitbridge که مرزهای آفریقای جنوبی به عنوان “no-go مناطق” مقامات نیز به حالت تعلیق در جنبش خارج از زندان و در نتیجه برخی از زندانیان عدم حضور در جلسات دادگاه.

10:45 به وقت تهران – شرکت هواپیمایی ترکیه به شروع پرواز از شش کشور اروپایی

خطوط هوایی ترکیه گفته است آن را شروع پروازهای مستقیم از 16 شهر در شش کشور اروپایی به 14 شهرستانها در آناتولی که از ژوئن 18, از جمله مسیرهای جدید در حال پرواز به قبل از.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را به از سرگیری پروازهای بین المللی از استانبول در ژوئن 10 و پروازهای جدید در ژوئن 18 به طور خاص بود به آناتولی آسیایی خاک است که باعث می شود تا اکثریت قریب به اتفاق از ترکیه است.

پرواز برنامه ریزی شده با 16 شهرستانها در آلمان, سویس, اتریش, هلند و دانمارک.

بیشتر:

10:30 به وقت تهران – اسپانیا بیکاری آمار و ارقام قابل توجهی پایین به عنوان بحران برطرف

تعداد افراد جویای کار در اسپانیا نزدیک به 27,000 در حدود 10 برابر کمتر از در ماه مارس و آوریل در coronavirus مستند کار این وزارت گفته است.

اسپانیا تحمیل سراسر کشور مستند در 14 مارس به سرعت گسترش ویروس و ماه آن را شمارش بیش از 302,000 جدید جویای کار و دیگر 280,000 در ماه آوریل است.

اما در ماه مه به عنوان مستند بود به تدریج کاسته دولت شمارش مجموع 26,573 جدید جویای کار در منطقه یورو چهارم-بزرگترین اقتصاد که در آن تعداد کل بیکاران می ایستد در 3.8 میلیون نفر است.

10:15 GMT – تونس برای بازگشایی زمین و دریا و هوا مرز در پایان ماه ژوئن

تونس قصد دارد به بازگشایی مرزهای خود در پایان ماه ژوئن پس از بیش از سه ماه بسته بودن با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

پس از جلسه کمیته ملی مبارزه با Covid-19, دولت اعلام کرد که زمین دریا و هوا مرزها را دوباره باز شروع از ماه ژوئن 27.

Tunisia

دولت همچنین تصمیم گرفت که سفر بین شهرستانها از سر گرفته خواهد شد از روز شنبه [فایل:مهر]

10:00 GMT – می بنگلادش مقابله با کوه COVID-19 زباله های پزشکی?

بنگلادش شد و در حال حاضر مبارزه با فقیر پزشکی مدیریت زباله قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر آن است که در خطر برخورد با “یورش ناگهانی” تک استفاده های پزشکی, پلاستیک.

حدود 250 تن زباله های پزشکی ایجاد شد توسط بیمارستان ها در ماه گذشته و بهداشت کارگران اغلب فاقد دنده محافظ برای امن نگه داشتن آنها را از COVID-19.

الجزیره Tanvir Chowdhury گزارش از داکا, بنگلادش.

9:45 به وقت تهران – ‘به دور از کامل’: انگلستان آمار دیده بان می گوید از COVID-19 داده ها از آزمون

بریتانیا آمار تنظیم کننده chided دولت برای انتشار اطلاعات در coronavirus آزمون است که در آن گفته شد “به دور از کامل و قابل فهم”.

“هدف به نظر می رسد برای نشان دادن بیشترین تعداد ممکن از آزمون حتی در هزینه از درک” دیوید Norgrove سر از انگلستان آمار سازمان نوشت: در نامه ای به وزیر بهداشت مت Hancock.

بیشتر:

9:30 به وقت تهران – Novacyt سهام سقوط, فرانسوی, امتناع بازپرداخت, ویروس, تست

سهام در بهداشت و درمان و تشخیص بالینی شرکت Novacyt کاهش یافت و پس از یک تنظیم کننده تصمیم به تصویب آن رمان coronavirus آزمون برای بازپرداخت تقلیل Novacyt ستارگان بازار سهام رالی.

فرانسه مشترک با دیگر کشورهای اروپایی است که شرط بندی در توده تست برای covonavirus است که باعث بیماری تنفسی COVID-19 به عنوان بخشی از استراتژی خود را به ظهور با خیال راحت از این بیماری همه گیر.

Novacyt

شهرستان آزمایشگاه در فرانسه است که انجام تست تقریبا به طور انحصاری استفاده از آزمون اجتماعی کشور امنیت سیستم reimburses [فایل:مهر]

9:15 GMT – چین در ووهان می یابد جدید COVID-19 نفر در شهرستان گسترده تست

چین در شهر ووهان که در آن رمان coronavirus شیوع اول ظهور یافت و هیچ مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و 300 موارد بدون علامت در شهرستان گسترده تست آغاز شد که در اواسط ماه مه مقامات گفت.

این شهرستان راه اندازی شد بلند پروازانه خود مبارزات انتخاباتی در مارس 14, تست 9.9 میلیون نفر پس از یک خوشه از موارد جدید در این شهرستان مطرح ترس از موج دوم از عفونت.

Wuhan

مرکزی شهرستان چینی پایتخت هوبئی استان قرار داده شد تحت یک مستند در ژانویه 23 [خبرگزاری فرانسه]

9:00 GMT – Coronavirus مرگ و میر در روسیه پیشی بگیرد 5,000

Coronavirus مرگ و میر در روسیه گذشت 5,000 علامت گذاری به عنوان مقامات کاسته مستند اقدامات و آماده به اعلام مراحل به kickstart اقتصاد است.

مقامات بهداشت ثبت شده 182 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 5,037.

دولت شمارش همچنین گزارش 8,863 عفونت های جدید در مجموع 423,741 سوم-بیشترین تعداد پس از ایالات متحده و برزیل است.

بیشتر:

8:45 GMT – سنگال به تعویق انداختن مدرسه پس از راه اندازی مجدد معلمان تست مثبت برای COVID-19

سنگال به تعویق انداخته است به راه اندازی مجدد از مدارس تا اطلاع ثانوی پس از چندین معلمان آزمایش مثبت برای جدید coronavirus وزارت آموزش و پرورش گفت.

مدارس برنامه ریزی شده بود به تدریج رزومه در روز سه شنبه پس از دو هفته تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر. سنگال ثبت کرده است 3,739 مثبت COVID-19 موارد پس از شروع شیوع با 43 مرگ و میر.

تماشا کنید: سنگال با $1 COVID-19 کیت تست و مسابقه برای واکسن

8:30 به وقت تهران – آفریقا coronavirus موارد پیشی گرفته اند 150,000

آفریقا coronavirus موارد پیشی گرفته اند 150,000 در حالی که سازمان بهداشت جهانی می گوید این قاره از 1.3 میلیارد نفر هنوز هم در منطقه کم می شود.

نگرانی بالا باقی می ماند به عنوان برخی از آفریقا 54 کشور مبارزه با زمانی که به بازگشایی مدارس و بخش هایی از اقتصاد خود را.

رواندا اولین کشور در آسیا و اقیانوسیه برای تحمیل یک مستند در این هفته کاهش کاهش آن پس از گزارش اول خود را COVID19 مرگ است.

8:15 GMT – اوگاندا به از دست دادن $1.6 میلیارد دلار در درآمد گردشگری به عنوان یک نتیجه از COVID-19

اوگاندا را از دست بدهند $1.6 میلیارد دلار در سال درآمد از گردشگری به عنوان بازدید کننده دور ماندن با توجه به تاثیر coronavirus رئیس Yoweri Museveni گفته است.

رئیس جمهور نگفت که چه زمانی او با اشاره به. آخرین اطلاعات موجود از این کشور آمار اداره نشان می دهد اوگاندا به دست آورده $2bn از فعالیت های گردشگری در سال 2017 از $1.7 میلیارد سال قبل است.

8:00 GMT – Virus مرگ و میر رسیدن به 375,000 به آمریکای لاتین مبارزات

جهانی مرگ و میر از coronavirus صدر 375,000 به عنوان بیماری ادامه به پاره از طریق آمریکای لاتین, اما در اروپا و بازگشت به حالت عادی سرعت جمع آوری با فرانسه رفتن به کافه ها و رستوران ها.

سیستم بهداشت و درمان در سراسر آمریکای لاتین را از خطر غرق بیماری سازمان بهداشت جهانی گفت: به عنوان مرگ و میر ناشی از این بیماری در سخت-آمار برزیل نزدیک 30,000.

تماشا کنید: Bolsonaro را coronavirus پاسخ: یک تهدید برای اقتصاد برزیل

7:45 GMT – US Marines وارد در استرالیا با وجود همه گیر

گروه اول از 200 تفنگداران دریایی ما باید وارد گرمسیری شمال استرالیا به صورت سالانه خود را چرخش با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس مرز تعطیلی.

وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت که تفنگداران دریایی مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 در بدو ورود در داروین و خواهد بود قرنطینه در امکانات نظامی برای بعد از 14 روز.

7:30 به وقت تهران – دانشمند ایرانی بازداشت شده در آمریکا در راه خانه

وزیر خارجه ایران گفته است که دانشمند ایرانی زندانی در آمریکا در حال حاضر در راه خود را به خانه.

سیروس عسگری بوده است شفاعت برای هفته منتشر می شود از مهاجرت مرکز پس از عقد قرارداد COVID-19.

او شده است در بازداشت پس از 2017 در حالی که در دادگاه به اتهام کلاهبرداری و فروش اسرار دولتی. عسگری بود تبرئه شد ماه گذشته بود اما انتقال به اداره مهاجرت بازداشت بیش منقضی شده به ما ویزا.

7:15 GMT – اندونزی لغو حج بیش از coronavirus نگرانی

اندونزی را لغو کرده است, سازمان حج و زیارت در این سال برای مردم در جهان با اکثریت مسلمان کشور به دلیل نگرانی بیش از coronavirus مذهبی وزیر امور گفته است.

هر سال صدها هزار نفر از اندونزیایی در حج به عربستان سعودی که در آن اسلام را دو جنش سایت – مکه و مدینه) واقع شده است. برای بسیاری از اندونزیایی های مذهبی و زیارتی است که یک بار در یک رویداد طول عمر با متوسط زمان انتظار از 20 سال با توجه به یک سیستم سهمیه بندی با توجه به کشور از دبیرخانه کابینه.

در همین حال عربستان سعودی خواسته است مسلمانان به تاخیر آماده سازی تا زمانی که وضوح بیشتر در مورد این بیماری همه گیر.

7:00 GMT – اولین Rohingya پناهنده می میرد از coronavirus در بنگلادش: رسمی

71 سال است Rohingya زندگی گسترده در اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش به مرگ از coronavirus رسمی گفت.

“او در مه 31. اما شب گذشته ما رو تایید اینکه او از COVID-19” گفت: Toha Bhuiyan ارشد سلامت رسمی در کخس بازار منطقه است.

مردی که زندگی در Kutupalong اردوگاه بود در میان حداقل 29 Rohingya به آزمایش مثبت برای این ویروس در اردوگاه های بنگلادش که در خانه به نزدیک به یک میلیون Rohingya که فرار میانمار.

دیده بان: در داخل Rohingya پناهندگان بحران | بین ما

6:45 GMT – تحریم و همه گیر استوک استقلال رانندگی در قطر

یک قطر بازو کارخانه است که باعث می شود تفنگ و نارنجک اضافه کرده است یک محصول است که موجب صرفه جویی به جای طول می کشد زندگی می کند – هواکش مورد نیاز در خانه و خارج از کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سرمایه گذاری است آخرین سالوو در دوحه جذابیت توهین آمیز به سیمان, پیر مشارکت و امن کردن دوستان جدید به عنوان تلخ کشتیهای با پرچم عربستان سعودی و متحدان آن میکشد به چهارمین سال این جمعه.

کارخانه آماده به بوسیله اسباب گردنده از 2,000 حیات هواکش هفتگی در همکاری با ما دفاع كننده فروردین. بسیاری از آنها اختصاص داده شده برای صادرات به چه قطر بداند “کشورهای دوست”.

تماشا کنید: قطر وزیر بهداشت: ‘Coronavirus رای بالا نیست اما واقعی’

6:30 به وقت تهران – اقتصاد فرانسه به کوچک شدن 11 درصد در این سال: وزیر

اقتصاد فرانسه است که انتظار می رود به کوچک شدن 11 درصد در این سال “وحشیانه” شوک و بدتر از برآورد قبلی به هشت درصد انقباض وزیر دارایی Bruno Le Maire گفته است.

“شوک (از coronavirus) بسیار وحشیانه,” Le Maire گفت: RTL اضافه کرد: “کاملا مطمئنم که ما در حال رفتن به گزاف گویی در 2021.”

6:15 GMT – تایلند بازگشت به معابد

تایلند شروع به بازدید از معابد دوباره به عنوان عمدتا بودایی کشور پدیدار از یک coronavirus مستند اگر چه بازدید کنندگان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و متوسط چک قبل از ورود به این زمینه.

جنوب شرقی آسیا کشور دیده است فقط بیش از 3000 COVID-19 عفونت و 58 مرگ و میر است اما گزارش هیچ محلی انتقال در هفته گذشته کمک به سرعت بخشیدن به حرکت می کند به سهولت محدودیت.

تماشا کنید: اکثر کسب و کار از سرگیری عملیات در تایلند

6:00 GMT – بیش از 30 coronavirus موارد در توکیو

بیش از 30 جدید کروناویروس عفونت گزارش شده در توکیو در روز سه شنبه ژاپن NHK پخش عمومی گفت: به مناسبت اولین بار تعداد روزانه موارد صدر 30 در 19 روز.

بیشتر:

05:45 GMT – پاکستان coronavirus موارد ثبت بالاترین تک-بعد سنبله

نخست وزیر پاکستان عمران خان تاکید کرد دولت او را در موقعیت است که یک تجدید مستند بود از لحاظ اقتصادی عملی بازگشایی این کشور در بخش گردشگری و اجازه می دهد مغازه ها و کسب و کار باقی می ماند باز تا 7بعد از ظهر در هر روز حتی به عنوان کشور ثبت بالاترین آن روز تنها سنبله در coronavirus موارد است.

موارد افزایش 3,938 به 76,398 با 79 مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 1,658 با توجه به دولت داده است. خان همچنین اعلام کرد که دولت او خواهد بود عامل پرواز اضافی اجازه می دهد تا در خارج از کشور پاکستانی به بازگشت به خانه اگر آنها را می خواهید.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:30 به وقت تهران –

من خواهد شد و توزیع این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. یک بروز رسانی سریع در تحولات بیش از گذشته چند ساعت.

سازمان ملل متحد و شرکای آن در حال تماس برای بیش از 2 میلیارد دلار برای ادامه تلاش های امدادی در جنگ زده یمن هشدار coronavirus-سوخت ‘تراژدی’. در بسیاری از آسیا و کشورهای در ادامه به سهولت اجتماعی فاصله restrutions با سنگاپور آخرین اجازه می دهد تا بسیاری از افراد برای بازگشت به کار و کودکان به مدرسه بروند. و یک مطالعه جدید که در مجله لانست منتشر شده نشان می دهد, ماسک, اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها راه های موثر برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

05:10 GMT – مالزی بازداشتگاه ظهور به عنوان coronavirus نقاط

مالزی مهاجرت به بازداشتگاه تبدیل شده اند و این کشور در آخرین coronavirus نقاط مهم در میان یک سری از حملات در مستند نشده مهاجران.

“این حملات تحت ادعای توقف گسترش COVID-19 باید تنها در خدمت به گسترش بیشتر ویروس” بئاتریس لاو, رئیس ماموریت برای پزشکان بدون مرز (Medecins Sans Frontieres یا MSF) در مالزی به الجزیره. “مقامات هشدار داده شده بود در مورد خطر عفونت در بازداشتگاه بسیاری از بار.”

از 35 مورد در یک مرکز بازداشت در نزدیکی کوالالامپور در 22 مه تا پایان ماه وجود دارد 410 موارد در چهار امکانات.

مالزی توانسته است تا حد زیادی حاوی ویروس در درون جامعه گسترده تر است و تا به حال هیچ مرگ و میر ناشی از این بیماری در ده روز.

جزئیات بیشتر در داستان در اینجا.

Malaysia migrants

مستند نشده مهاجران دست به دستبند با یکدیگر به عنوان آنها تصمیم به مهاجرت بازداشتگاه پس از یک حمله در ماه مه 20 در یک منطقه مسکونی در نزدیکی کوالالامپور [Hasnoor حسین/الجزیره]

04:15 GMT – هنگ کنگ گزارش چهار مورد جدید; نگرانی از ‘سوپر پخش’

هنگ کنگ کشف چهار مورد جدید از coronavirus و نگران است در مورد ‘سوپر پخش’ در املاک و مسکن که در آن تمام مردم تحت تاثیر قرار زندگی می کنند با توجه به South China Morning Post.

چهار نفر مبتلا به این ویروس هستند و همه همسایگان از 34 سال که مشغول به کار در یک انبار توزیع مرکز و داشت به کروناویروس در روز یکشنبه. شوهرش دو شرکت کارگران و پیراپزشک که در زمان او به بیمارستان شده اند را تایید کرد با این ویروس بیش از حد.

“ممکن است فوق العاده پخش گسترش این ویروس در ساختمان” این روزنامه به نقل از پروفسور یون Kwok-yung یک میکروبیولوژیست در دانشگاه هنگ کنگ عنوان کرد و گفت. “تحقیقات مقدماتی بر این باورند که بیشترین شانس گسترش است که از امکانات عمومی.”

یون یکی از کارشناسان ارسال به بازرسی ساختمان.

03:45 GMT – استرالیا نیو ساوت ولز برای باز کردن برخی از امکانات ورزشی

ایالت نیو ساوت ولز به یک سوم از استرالیا است برای باز کردن برخی امکانات ورزشی از اواسط ماه ژوئن.

ورزشگاه سرپوشیده استخر و سونا اجازه خواهد داشت برای بازگشایی از ژوئن 13 و کودکان ورزش در جامعه می توانید شروع به از ژوئیه 1.

“ورزش در DNA هر کس در استرالیا” NSW, ورزش, وزیر جف لی به خبرنگاران گفت: در سیدنی. “این مهم است نه تنها برای سلامت روانی اما برای آمادگی جسمانی.”

03:00 GMT – سنگاپور آغاز می شود به سهولت ‘مدار’ اعمال شده در مارس

سنگاپور آغاز شده است به سهولت برخی از به اصطلاح مدار شکن اقدامات آن معرفی شده در مارس.

برخی از کودکان در حال بازگشت به مدرسه حدود سه چهارم از کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی و محدودیت در جمع آوری کاسته و به خانواده ها اجازه ملاقات و در مقیاس کوچک مذهبی خدمات را به محل.

شهر استان دارای بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد در آسیای جنوب شرقی بیش از 90 درصد از آنها در میان بیش از 300,000 مردم آورده شده از خارج از کشور برای کار در ساخت و ساز و سایر صنایع مستقر در شلوغ کارگر خوابگاه.

دولت روز دوشنبه اعلام مقررات جدید برای خوابگاه برای بهبود امکانات و به مردان بیشتر فضا.

02:45 GMT – ووهان دکتر می میرد و پس از چهار ماه با کروناویروس

ووهان مرکزی بیمارستان دکتر هو Weifeng که مبتلا به کروناویروس چهار ماه پیش درگذشت, دولت, به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه.

دکتر هو که در صورت تیره تر شد در طول درمان خود را به عنوان یک نتیجه از مشکلات کبدی بود که قبلا گزارش شده به بهبود است. جهانی بار گفت که او درمان شده با پلیمیکسین B, یک آنتی بیوتیک معمولا استفاده می شود برای مننژیت و عفونت.

02:00 GMT – کره جنوبی حکم کدهای QR پس از کلوپ شبانه خوشه

کره جنوبی را تحمیل جدید پاسخ سریع (QR) کد سیستم برای ردیابی بازدید کنندگان را به خطر بالاتر مکانهای پس از سنبله در coronavirus موارد مرتبط به یک کلوپ شبانه.

از ژوئن 10 بازدید کننده به باشگاه های میله کارائوکه نقاط داخل ورزشگاه و سایر اماکن تفریحی و نیاز به ثبت نام با یک کد QR. فرد اطلاعات وارد شده در یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط تامین اجتماعی خدمات اطلاعات برای چهار هفته قبل از آن حذف شده است. این سیستم در حال حاضر در حال آزمایش در 17 سالن.

01:30 GMT – مطالعه نشان می دهد که ماسک, اجتماعی, فاصله موثر

ماسک و اجتماعی فاصله می تواند کمک به کنترل coronavirus اما شستن دست ها و دیگر اقدامات هنوز هم نیاز به یک مطالعه جدید نشان داده است.

محققان به این نتیجه رسیدند تک لایه پارچه ماسک ها کمتر موثر تر از فولاد ماسک در حالی که محکم N95 ماسک ارائه بهترین حفاظت با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست.

فاصله یک متر (بیش از 3 فوت) بين مردم باعث کاهش خطر ابتلا به این ویروس در حالی که دو متر (حدود 6 1/2 فوت) است و حتی بهتر است.

حفاظت چشم از قبیل عینک و یا عینک نیز کمک می کند.

بیشتر:

00:00 GMT – میلیون ها نفر در یمن در خطر از آشکار coronavirus-سوخت ‘تراژدی’

سازمان ملل متحد جذاب برای $2.41 میلیارد دلار برای ادامه برنامه های انسان دوستانه در یمن تا پایان سال برای جلوگیری از یک اتفاق می افتند “تراژدی” رانده شده توسط coronavirus.

سازمان ملل متحد-حمایت بین المللی حمایت کنفرانس برگزار خواهد شد بعد از آن در روز سه شنبه.

سازمان ملل متحد و شرکای آن ارائه شده اند کمک های انسان دوستانه به برخی از 10 میلیون نفر در ماه به عنوان یک نتیجه از پنج سال درگیری در این کشور است.

یمن گزارش داد که اولین مورد از coronavirus در ماه آوریل است. سازمان ملل متحد می گوید: یافته های اولیه از بخش های مراقبت ويژه نشان می دهد 20 درصد از کسانی که تحت درمان پس از تایید با این ویروس در حال مرگ هستند در مقایسه با متوسط جهانی از 7 درصد است.

23:15 به وقت گرینویچ (دوشنبه) – برزیل گزارش هزاران نفر از موارد مرگ و میر 623

برزیل را به وزارت بهداشت گزارش شده برخی از 11,598 موارد جدیدی از کروناویروس و 623 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته.

برزیل دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان (526,447) پس از ایالات متحده است. نزدیک به 30000 نفر فوت کرده اند از این بیماری است.

23:00 GMT (دوشنبه) – ملاقات اپرا بسته باقی می ماند تا پایان سال

نیویورک شهری اپرا را دوباره باز تنها به صورت سنتی آن شب سال نو عملکرد برش های کوتاه خود را 2020/2021 فصل به دلیل coronavirus.

“اجتماعی فاصله و grand opera به سادگی نمی رفتن با هم” مدیر کل پیتر Gelb گفت: در یک پیام ویدئویی.

137 ساله شرکت یکی از جهان پیشرو opera, خانه, در حال برنامه ریزی برای شروع فصل آن در ماه سپتامبر.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (ژوئن 1) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>