افزایش COVID-19 تست در میشیگان نشان می دهد کمتر از موارد به عنوان Whitmer قول هوشیاری

ABC News Corona Virus Government. Response

فرماندار اتحاد reauthorized تجمعات از 10 نفر یا کمتر.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer را محتاط رویکرد به بازگشایی میشیگان قرار داده و او را در تقابل با معترضان تقاضاهای مصرانه برای سریع تر راه حل های داده اما به تازگی از ramped تا تست نشان می دهد چیزی که شاید همه طرف می توانند به توافق برسند: آهسته اما پیوسته پیشرفت است.

مثبت COVID-19 موارد کاهش سطح ایالت با توجه به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی جدید در هر روز موارد برای اولین بار 20 روز در ماه مه کاهش تقریبا 60% به 378 از 932 در مقایسه با مدت مشابه در ماه آوریل است. مجموع موارد بیش از کسانی که 20 روز به دهانه کاهش یافت و به 7,569 از 18,641.

بستری شدن در بیمارستان از طریق مارس 20 نیز کاهش یافته است به 1,054 از 2,100 در ماه آوریل به گفته یک سخنگوی وزارت بهداشت.

“داده ها نشان می دهد که در میشیگان آماده است تا به مرحله در این بخش از اقتصاد ما, اما ما باید هوشیار ماندن و اطمینان ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از خودمان و خانواده ما از گسترش COVID-19,” Whitmer در بیانیه ای گفت.

Whitmer نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که گردهمایی که نمی بیش از 10 نفر تا زمانی که آنها مورد احترام اجتماعی فاصله می تواند مجاز بلافاصله در سطح ایالت. میشیگان خرده فروشی و فروشگاه خودرو می تواند بازگشایی با تعیین وقت قبلی شروع مارس 26 و غیر ضروری پزشکی و دندانپزشکی و خدمات دامپزشکی مجاز به بازگشایی مارس 29.

در اوایل این ماه او اجازه تولید کسب و کار از جمله خودرو کارخانه برای راه اندازی مجدد با محدودیت های خاص پس از بسیاری از ساکنان رهبران دولت و حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد او اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از حد سخت است.

میشیگان بود 53,009 موارد مثبت و 5,060 مرگ و میر ناشی از 20 مه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان داده است. حدود 68 درصد از موارد ثبت شده در جنوب شرقی بخش از دولت که شامل Wayne County است که دیده پنجم-بیشترین مرگ و میر 2,284 و 12-اکثر موارد 19,432 در ایالات متحده با توجه به داده ها از مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

از طریق اولین روز 18 مه میشیگان شد اداره به طور متوسط 14,396 روزانه آزمایش در مقایسه با 4,628 در اولین روز 18 آوریل به وزارت بهداشت داده ها را نشان می دهد. از طریق مه 18, تقریبا 453,000 آزمون تا به حال اجرا شده است با مثبت نرخ 15 درصد در مقایسه با 208,157 کل وزارت امور خارجه-اداره آزمون در نرخ 23.4 درصد در پایان ماه آوریل است.

“ما یک هدف کوتاه مدت برای رسیدن به 15,000 آزمون در هر روز یک هدف رسیدن به 30,000 آزمون در روز در ماه ژوئن” لین Sutfin سخنگوی میشیگان وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: به ABC News. “در طول هفته گذشته ما به طور متوسط حدود 17,000 آزمون در روز است.”

Whitmer یک دموکرات که صحبت به جو بایدن کمپین مورد به طور بالقوه تبدیل شدن به خود و همسر در حال اجرا است و مرمت انتقاد از گروه معترضان صدها نفر از آنها — بسیاری از مسلح — پس از یورش به ساختمان کنگره آمریکا در لنسینگ در طول یک مارس 30 رالی.

برخی از آرایشگران و مدل مو در روز شنبه صحنه تظاهرات که در آن آنها قطع مردم با وجود زمان سفارشات از فرماندار که گفت: بارها و بارها هر گونه برنامه ریزی برای بازگشایی خود دولت در اقتصاد را باید متعادل با بهترین و در دسترس بهداشت داده است.

“در حالی که من احترام مردم حق مخالفت,” او گفت: هفته گذشته در “نظر” “آنها نیاز به انجام آن را در راه است که مسئول است و قرار نیست دیگران در معرض خطر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>