در پی هاناو سالانه نئو نازی ها تجمع ممنوع در صوفیه

صوفیه, بلغارستان – روز پس از حداقل نه نفر کشته شدند در آلمان در یک راست حملهنئو نازی ها از سراسر اروپا متوقف شد از راهپیمایی در صوفیه بلغارستان پایتخت به عنوان آنها انجام داده بود هر سال از سال 2003.

صدها نفر از راست فعالان از سراسر این قاره آغاز شده بود پس از رسیدن در صوفیه پیش از تعطیلات آخر هفته برای روز شنبه برنامه ریزی شده Lukov مارس به افتخار نازی همکار انتظار برای شرکت در یک torchlit رالی.

اما در روز جمعه بالاتر حکم دادگاه تایید صوفیه شهردار Yordanka Fandakova ممنوعیت; در سال های گذشته تلاش های خود برای توقف مارس لغو شد.

در حالی که ضد فاشیستی فعالان و ناظران با استقبال از توسعه آنها هشدار داد که بلغارستان را راست مشکل فراتر از یک فوریه مارس.

200207083707437

در پی چهار کشتار در هاناو که دیدم سفید supremacist مسلح Tobias Rathjen کشتن نه نفر – همه از آنها مهاجر پس زمینه – در دو شیشه سالن قبل از تبدیل شدن به تفنگ خود را و خود مقامات آلمانی را مدیریت برای جلوگیری از حداقل نه نفر از سوار شدن به هواپیما به بلغارستان برای حضور در این رویداد. برخی از آنها پس از آن مجاز به سفر.

اما صدها نفر دیگر آمد به شرکت در Lukov مارس که یادآور یک طرفدار نازی ها بلغاری کلی و سر یک زمان جنگ فاشیستی جنبش است.

Hristo Lukov که تا به حال نزدیک به نازی, آلمانی, رهبری, ترور شد توسط پارتیزان های کمونیست در ماه فوریه سال 1943.

ماه مارس توسط سازمان ملی بلغارستان اتحادیه (BNS) یک حاشیه راست سازمان که خود را وارثان Lukov را فاشیست.

اما روز جمعه در آستانه مارس, BNS اعلام شده بود مطلع بالاتر حکم دادگاه.

این Lukov مارس پدید آمده است به عنوان یک کلید برای جمع آوری در اروپا راست و نئو نازی ها حاشیه.

“مارش استخدام در یک فعالیت” Radoslav Stoyanov یک فعال سیاسی با بلغاری هلسینکی کمیته حقوق گروه الجزیره گفت:.

“جناح راست رادیکال سعی در جذب افراد جوان به گرایان ایدئولوژی از طریق آن است.”

به دلیل حکم دادگاه در این سال نئو نازی ها تنها مجاز به جمع آوری در روز شنبه در مقابل Lukov سابق خانه در مرکز صوفیه به تاج های گل اهدا دراز.

اواخر روز جمعه تعدادی از آنها را جمع آوری و در یک صوفیه بار برای کنسرت های آلمانی نئو نازی ها نوازنده Philipp نویمان.

در ضمن تنها مردم نشان از طریق سرمایه, مرکزی, خیابان, حفاظت شده توسط ده ها تن از افسران پلیس حدود 300 فعالان مخالف را به سمت راست و شعار “صوفیه است که یک نازی شهرستان” زیر پرچم “نه نازی ها در خیابان های ما!”.

In the wake of Hanau, an annual neo-Nazi rally in Sofia is banned

ضد فاشیستی فعالان راهپیمایی کردند و شعار می دادند ” نه به Lukov مارس هیچ به نئو نازی ها راه پیمایی [Michael Colborne/الجزیره]

برخی از فعالان خواست احتیاط و شک ممنوعیت صادر شده بود.همه در همه ،

“این [Lukov مارس] است که در واقع ممنوع” فعال Stoyo Tetevenski الجزیره گفت:, و اضافه کرد که مقامات بلغاری شکست خورده اند برای مبارزه با نژاد پرستی. “این فقط یک حقوقی ترفند است که اجازه می دهد تا آنها را به اعتراض و جمع آوری به جای ماه مارس است. … این (دادگاه) یک شیرین کاری تبلیغاتی است.”

BNS ادعا کرد این دادگاه را تایید کرد Fandakova بان کی مون اما Stoyanov گفت که اسناد و مدارک حاکی از آن بود که از نظر قانونی الزام آور است.

آنچه صوفیه شهردار داد Stoyanov گفت: پس از بررسی اسناد دادگاه “بود و نه یک سفارش بلکه یک پیشنهاد”.

Fandakova پیشنهاد به نوبه خود Lukov مارس به یک رویداد ثابت خارج از نازی همکار سابق خانه Stoyanov توضیح داد.

BNS به دادگاه تجدید نظر و دادگاه بالاتر را رد کرد و حرکت خود را.

این به این معنی با توجه به Stoyanov, که به پیشنهاد شهردار شد, toothless – و که آنها می خواستند به, BNS می تواند اقدام به ماه مارس است.

در شنبه معناداری وجود دارد حضور پلیس در مرکز صوفیه از جمله موانع کنترل جمعیت و خطوط پلیس امنیت پارک از جایی که Lukov مارس بود به شروع; افزایش امنیت اقدام به عنوان یک عامل بازدارنده.

بلغاری مقامات اخیرا تبدیل گرما در سازمان است.

در ماه ژانویه بلغارستان دادستان کل کشور اعلام کرد رسیدگی به BNS فعالیت های.

در اوایل این ماه در صوفیه دادستان خواسته یک دادگاه محلی به لغو راست گروه ثبت نام به عنوان یک سازمان غیر دولتی تحت قانون بلغاری.

در بلغارستان هر کسی که ترویج “فاشیستی و یا یکی دیگر از ضد دموکراتیک ایدئولوژی” را می توان تحت این کشور جنایی کد.

“کولی ترک و ارامنه و یهودیان مهمانان در بلغارستان و اگر آنها خوب مهمانان آنها می توانند زندگی مسالمت آمیز در اینجا” BNS رهبر Zvezdomir Andronov گفت: بلغاری بحث نشان می دهد در سال 2019.

Andronov است که در حال حاضر تحت بررسی توسط بلغارستان ضد تبعیض در بدن برای کسانی که نظرات. BNS ادعا می کند فعالیت های خود را مطابق با قانون و آنها هستند که موضوع را به “سرکوب” از “لابی صهیونیستی”.

“ما در حال هدایت می شود نه با نفرت به هر کسی اما با عشق برای مردم ما و حس وظیفه به افتخار اجداد ما و قهرمانان ما” یک BNS سخنگوی الجزیره گفت:.

در پی خونریزی در آلمان و در حال رشد و راست تهدید در سراسر اروپا و ناظران هشدار داد که ترکیه و دولت نیاز به نگاه نزدیک به صفحه اصلی برای رسیدگی به چالش های مرتبط با آن و اتخاذ یک استراتژی است که می رود بیشتر از لغو یک تجمع و یا بررسی یک گروه واحد.

“ظاهر می شود به صورت نمادین سرکوب نئو نازی ها به صورت یک روز در حالی که جریان اصلی راست و ایده های قوی تر در آغوش راست احزاب در دولت است که بهترین استراتژی برای مقابله با راست,” مورخ تام Junes به الجزیره.

سه دور-احزاب راست در حال حاضر بخشی از نخست وزیر Boyko Borisov ائتلاف دولت

بزرگترین از این VMRO است برای بدنام ضد آن-رم شد. رهبر حزب Krasimir Karakachanov کشور است که وزیر دفاع و معاون نخست وزیر.

در سال گذشته Karakachanov گزارش گفت: “حقیقت این است که ما نیاز به انجام کامل برنامه را برای یک راه حل به کولی مشکل است.”

VMRO را نامزد شهردار صوفیه در سال گذشته انتخابات فرشته Dzhambazki پشتیبانی از Lukov مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>