در ملامت از Barr قاضی خواسته DOJ به او اجازه دهید بررسی unredacted مولر گزارش

قاضی ویلیام اندرز Barr را از دست داده و مولر گزارش.

ایالات متحده منطقه قاضی رخی والتون صادر فوق العاده ملامت دادستان کل ویلیام Barr پنج شنبه در سفارش به وزارت دادگستری خواستار او قادر به نقد و بررسی یک unredacted نسخه ویژه مشاور رابرت مولر گزارش در دخالت در انتخابات 2016.

والتون که منصوب به سی دادگاه منطقه توسط رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش, اندرز, Barr را از دست داده و مولر گزارش و سوال خود را فریم از آن را در اصل نتیجه گیری نامه “محاسبه” برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی است.

“تناقضات بین دادستان کل بر اظهارات ساخته شده در زمانی که عمومی نیست دسترسی به redacted نسخه مولر گزارش به بررسی صحت اظهارات خود را و بخشهایی از redacted نسخه مولر گزارش که در تضاد با این اظهارات باعث دادگاه به طور جدی سوال که آیا دادستان کل بر یک محاسبه تلاش برای نفوذ گفتمان عمومی در مورد مولر گزارش در حمایت از رئیس جمهور تهمت با وجود برخی یافته ها در redacted نسخه مولر گزارش به خلاف” والتون نوشت.

وی افزود: “سرعت که توسط دادستان کل بار منتشر شد به خلاصه ای از ویژه مشاور مولر اصلی نتیجه گیری همراه با این واقعیت است که دادستان کل بار موفق به ارائه کامل نمایندگی از یافته های مندرج در Mueller گزارش باعث می شود که دادگاه به این سوال که آیا دادستان کل بر قصد بود برای ایجاد یک طرفه روایت در مورد مولر گزارش—روایت است که به وضوح در برخی موارد اساسا در تقابل با redacted نسخه مولر گزارش.”

والتون گفت: چنین تضمینی بازیگران به شک و تردید که آیا DOJ می توان اعتماد کرد که redactions ساخته شده به مولر گزارش نمی تضعیف Barr مورد دفاع از رئیس جمهور رفتار است.

“دادگاه قبر نگرانی در مورد عینیت فرایند است که قبل از انتشار عمومی از redacted نسخه مولر گزارش و اثرات آن در بخش های بعدی توجیه که آن redactions از مولر گزارش مجاز توسط قانون آزادی اطلاعات” والتون نوشت.

والتون گفت که پس از بررسی گزارش خود او تصمیم خواهد گرفت که آیا او موافق با DOJ که redactions شد مناسب است.

DOJ نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر از ABC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>