در تصاویر: سوریه فرار به ایمنی به عنوان نبرد در شمال غربی با شدت گرفتن

بیشتر مردم فرار کرده اند جنگ در سوریه بیش از گذشته 10 سال بیش از هر زمان دیگر در نزدیک به نه سال جنگ و شهر ادلب که در آن بسیاری از آنها پناه می تواند تبدیل به یک قبرستان اگر جنگ ادامه دو سازمان ملل متحد روز سه شنبه گفت:.

نیروهای دولتی سوریه در حال بمباران خود را در راه شمال, حمایت روسیه از حملات هوایی رانندگی مردم به سمت مرز ترکیه به عنوان آنها سعی می کنند برای به دست گرفتن باقی مانده شورشی پایگاه در نزدیکی ادلب و حلب.

ترکیه که پشت شورشیان است و ترس از اضافی پناهندگان اتحاد انتقام نظامی با آوارگان و غیرنظامیان گرفتار در میان است.

“این سریعترین رشد جابه جایی ما تا کنون دیده اند در کشور” ینس Laerke از دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) گفت:, و اضافه کرد که نزدیک به 700000 نفر فرار کرده اند از دسامبر عمدتا زنان و کودکان است.

سوریه از 17 میلیون نفر از مردم 5.5 میلیون نفر زندگی می کنند به عنوان پناهنده در منطقه عمدتا در ترکیه و بیشتر از شش میلیون نفر بی خانمان در کشور خود را دارند.

شهروندان در حال مبارزه برای پیدا کردن سرپناه در میان شرایط سخت زمستان با برف و باران و وزش باد از طوفان Ciara. مساجد پر و اردوگاه های موقت به سر می برند گفت: Andrej Mahecic سخنگوی آژانس پناهندگان سازمان ملل.

“حتی پیدا کردن یک محل در یک ساختمان ناتمام تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است,” او گفت: روزنامه نگاران در ژنو, توصیف بحران انسانی به عنوان “به طور فزاینده ای از جان گذشته”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>