در تصاویر: طوفان Amphan ویران کردن در هند و بنگلادش

حداقل 22 نفر به عنوان شدیدترین طوفان به آمار بخش هایی از بنگلادش و هند شرقی این قرن فرستاده درختان پرواز و مسطح خانه های که میلیون ها کهنه به پناهگاه با وجود خطر ناشی از کوروناویروس.

میلیون ها نفر باقی مانده بودند بدون قدرت پس از طوفان Amphan بسته بندی بادها حدود 170km/h (105 مایل در ساعت) انجام دور تیرهای برق و دیوار و سقف در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه به عنوان آنها شروع به ارزیابی خسارت.

ساکنان در شهر کلکته پایتخت سخت-hit West Bengal, دولت بیدار به آب گرفتگی خیابان ها با اتومبیل های پنجره-در آب و تلویزیونی فیلم هولناک فرودگاه.

“تاثیر Amphan بدتر از coronavirus” Mamata بانرجی وزیر بنگال غربی گفت: رسانه های محلی گفت که حداقل 12 نفر کشته شده بود در دولت است.

“هزاران نفر از کلبه گل شده اند, وارد, درختان بی خانمان ها شسته و محصولات کشاورزی نابود شده,” او گفت:.

مقامات بنگلادش گفت: حداقل 10 نفر کشته شده بود از جمله پنج سال و 75-سال-مرد – هر دو ضربه توسط سقوط درختان و طوفان اضطراری داوطلب که غرق شدند.

مقامات گفت: آنها منتظر بودند گزارش از Sundarbans یک میراث جهانی یونسکو مشهور برای آن جنگل حرا و جمعیت در معرض خطر انقراض ببر بنگال که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان است.

“ما هنوز هم نمی کردم تصویر واقعی از آسیب. ما به خصوص نگران بیش از برخی از حیوانات وحشی. می توان آنها را شسته طول موج طوفان در بالا جزر و مد” جنگل رئیس Moyeen الدين خان به خبرگزاری فرانسه گفت.

طوفان در حال سالانه و در حال رشد خطر در امتداد خلیج بنگال ساحل ادعا زندگی صدها هزار نفر از مردم در دهه های اخیر.

اما در سال های اخیر با وجود افزایش فرکانس خود را سرزنش تا حدودی در تغییر آب و هوا بهبود یافته سیستم های هشدار دهنده را فعال کرده اند مقامات باید خیلی بهتر آماده شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>