در یک نمودار: چرا “یکی از خطرناک ترین نمودار’ در همه امور باید زنگ زنگ زنگ

در حالی که سهام در حال طبعا سرقت سرفصل در دوشنبه تند و زننده معاملات — میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -6.27% کاهش یافته است بیش از 2000 امتیاز اولیه — خطر واقعی برای اقتصاد ایالات متحده می تواند در نهایت آمده از بازارهای اعتباری.

هولگر mina won محبوب مالی مفسر و نویسنده از “بدهی بدون کفاره” و یا “Schulden ohne Sühne ایم” این تصویر از دویچه بانک اقتصاد Torsten Slok خواستار آن را “یکی از خطرناک ترین نمودار در بازارهای مالی”:

او اشاره کرد که ایالات متحده در بازارهای اعتباری منفجر شد و از 2 تریلیون دلار در سال 2008 به 7 تریلیون این روز است. راننده همانطور که می بینید شده است یک افزایش در تک و BBB کاغذ دومی mina won می گوید می تواند به سقوط ناخواسته یا noninvestment درجه خاک اگر/وقتی که رکود اقتصادی بازدید.

J. P. Morgan Chase همچنین هشدار داد سرمایه گذاران به تازگی از استرس است که در حال شکل گرفتن در بدهی های شرکت های بزرگ در میان شیوع کروناویروس که گسترش یافته و به حدود 110,000 مردم و ادعا 3,800-plus زندگی بر اساس آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.

جزئیات:ترک ها تشکیل می دهند در اوراق قرضه شرکت های بزرگ به عنوان coronavirus انتقاد وال استریت

“اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران بالا بردن سوال در مورد اعتبار و بودجه بازار” از تحلیلگران نوشت: در یک یادداشت اضافه کرد که بسیاری از نگرانی خواهد بود محور در هواپیمایی سفر و اوقات فراغت و بخش خرده فروشی. “اگر این تغییرات در اعتبار و بودجه بازارهای پایدار در طول هفته های آینده و ماه به خصوص در صدور فضای کانال های اعتباری ممکن است شروع به تقویت اقتصادی fallout.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>