در یک نمودار: این شیرجه رفتن به نظر می رسد بسیاری مانند آنهایی که لرزاند سهام در سال 1929, 1987 و 2008 — اگر آن را نگه می دارد ردیابی نگاه کردن

مراقب باشید به ریز ریز کردن!

غذای آماده از این لانگویو اقتصاد بصری (ما “نمودار روز”) به نظر می رسد: نمی تواند به پرش. اگر سابقه هر گونه نشانه واقعی بازار سهام تار و مار اتفاق نمی افتد در یک خط مستقیم. متلاطم تجاری است که بخشی از این روند است. بزرگ تا روز تمایل به دنبال بزرگ کردن روز است.

همانطور که می بینید نوسانات مانند ما دیده ایم این هفته — میانگین صنعتی داو جونز DJIA +9.36% به تحمل 2000-نقطه قطره 1000 نقطه جهش و دیگری 1000 نقطه برگشت — همه نیست که غیر معمول که به دنبال از طریق لنز از قبل زشت بازار.

“پایین نمی توان رسید تا سرمایه گذاران از دست دادن همه امید” نمودار بخوانید.

جزئیات: وارن بافت می گوید آن را در زمان او سال 89 به تجربه چیزی شبیه به این

البته با سرمایه گذاران لرزاند توسط coronavirus و هرج و مرج در روغن چاله وجود دارد به نظر نمی رسد بسیار امیدوارم که در بازار دوباره در روز پنج شنبه. تراشه های آبی بودند پایین حدود 2000 امتیاز در حالی که هر دو شاخص Nasdaq Composite COMP +9.35% و S&P 500 SPX +9.29% شد خاموش در حدود 7% در هر.

اگر روند نگه می دارد هر چند یکی دیگر از جهش قابل ملاحظه می تواند در آینده است. فقط به خاطر داشته باشید که فروش گزاف گویی است ساختگی خرید شیب در کسانی که در دوره های قبلی از بازار تحول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>