در یک نمودار: زشت طرف به رونق اقتصاد ایالات متحده در یکی از گفتن نمودار

پایین نرخ بیکاری, افزایش دستمزد رشد بی امان بازار گاو نر — توسط بسیاری از اقدامات خوب در حال نورد. فقط درخواست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است که خوشحالم که به اعتبار “بزرگترین اقتصاد در تاریخ ملت ما.”

اما وجود دارد یک طرف زشت به این رونق است که شما به وضوح نمی خواهد بشنود مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث در یکی از MAGA تظاهرات با توجه به گرگ خیابان وبلاگ گرگ ریشتر که در تماس با آن “انشعاب” از اقتصاد ایالات متحده.

“یک گروه از مصرف کنندگان به خوبی انجام می دهند. آنها باید افزایش درآمد و آنها می توانید استطاعت صعودی قیمت خانه های, افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و افزایش جدید قیمت خودرو,” او نوشت. “وجود دارد که مصرف کنندگان دیگر که درآمد ندارد budged زیاد است. آنها دارای شغل هستند اما زندگی چک چک و نمی کند چرا که آنها پیشنهاد می splurging بدهید اما از آنجا که در سطح خود را از اقتصاد قیمت کالاهای اساسی و خدمات اجرا به دور از آنها.”

ریشتر گفت: این گروه از مردم از گرفتن ضربه توسط خون دماغ شدن در هزینه های مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و مسکن به نقطه جایی که آنها در حال گرفتن “strung out.” آنها نه تنها با بهره گیری از بزرگتر paydays و این واقعیت است که سهام در حال افزایش هستند.

دفعات بازدید: این می تواند مهم ترین نمودار قرن

او با استفاده از این نمودار برای نشان دادن نقطه:

به عنوان ریشتر در اعداد در نمودار نشان می دهد نرخ کارت اعتباری توازن هستند که 30 روز یا بیشتر متخلف در 4,500 یا تا بانک های تجاری هستند که کوچکتر از 100 بانک های مشخصی به 7.05% در سه ماهه چهارم, بالاترین نرخ کوتاهی در داده ها رفتن به 1980s.

Meawnhile این نرخ کوتاهی در بزرگترین 100 بانک در 2.48%.

ریشتر توضیح داد که بانک های بزرگ استفاده سخاوتمندانه ارائه می دهد پس از مصرف کنندگان با نمره های اعتباری است. “خاص خود را ارائه می دهد طناب در سهم عمده ای از مصرف کنندگان با بالا نمرات اعتباری,” او گفت:. بانک های کوچک تر اما لازم نیست که همان منابع که بانک های بزرگ اند اما می توانید به جای ارائه وامهای بیپشتوانه مشتریان یک کارت با چند انگیزه است که اتهامات سنگین 30 ٪ نرخ بهره.

ریشتر می گوید که این یک نشانه روشن اقتصاد در حال کار برای کسانی که بالاتر در طیف درآمد و ترک های پایین تر بگیر به رنج می برند.

“در طول بحران مالی تخلفات در کارت های اعتباری و… بودند به دلیل افزایش بیش از 10 میلیون نفر شغل خود را از دست داده و آنها را نمی تواند پرداخت های خود را,” او نوشت. “اما این بار خوب… و در عین حال وجود دارد این بالا رفتن سرسام آور نرخ بزهکاری در بیپشتوانه زیر مجموعه ای از کارت های اعتباری و وام خودرو. این به معنی این افراد مشغول به کار هستند و آنها در حال سقوط خود را بدهی.”

بله در حالی که این درست است که افزایش سهام, قیمت خانه خواص سرمایه گذاری ، پوشش جیب دارا the have-nots با توجه به ریشتر در کارت اعتباری delinquencies فقط حفظ فشرده.

“این انشعاب که ما می بینیم در نمودار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>