در یک نمودار: ‘هنگامی که شما واقعا نفرت خودتان خرید پایین تر از شما فکر می کنید ممکن است’ — تاریخ نشان می دهد این رویکرد می پردازد

Good riddance, فوریه.

S&P 500 SPX -0.82% کاهش یافته است 8.2% در ماه گذشته که خشن است اما آن را حتی بدتر با توجه به آن 12.7% اوج-به-از طریق کاهش است.

جزئیات: می تواند فدرال رزرو التیام coronavirus زده بازار که فقط دیدم $4.3 T در ارزش نابودی بیش از 7 جلسه ؟

بن کارلسون مدیر نمونه کارها در Ritholtz مدیریت ثروت در زمان شیرجه رفتن عمیق به برخی از دیگر pullbacks بیش از قرن گذشته برای برخی دیدگاه در آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و آنچه که اتفاق می افتد می تواند در ماه های آینده.

به عنوان شما می توانید از جدول زیر بسیاری از این دردناک خلوت در اطراف صورت گرفت بدنام بازار سهام سقوط مانند رکود بزرگ سیاه و سفید جمعه و بحران مالی است.

اما کارلسون ارائه شده تا امیدوار nugget: “56 درصد از زمان سهام بيشتر از يک سال بعد. 72 درصد از زمان آنها بيشتر از سه سال بعد. و آنها بيشتر از 80% از زمان پنج سال بعد.”

او پس از آن نوشته شده این نمودار برای نشان دادن نقطه:

“بنابراین اجازه دهید می گویند تا زمانی که ما لازم نیست که رکود بزرگ دیگری است که سابقه دیدن سهام بالاتر, 1, 3 و 5 سال بعد پس از بزرگ کردن ماه در بازار سهام خیلی خوب است,” او نوشت در بر ثروت خود را از حس مشترک وبلاگ.

البته این آسان نیست برای سرمایه گذاران به خرید در به ياوه بازار و نیازی به گفتن بدترین ممکن است هنوز در راه اند — اما برای اکثر کسانی که در گذشته در پا بعد از یک ماه بوده است پاداش.

“هر سرمایه گذار گفت: برای خرید کم و فروش بالا,” او نوشت. “اما بسیاری نمی دانند که خرید کم به طور معمول کار می کند برای خرید پس خرید پایین تر و سپس خرید و حتی پایین تر, و هنگامی که شما واقعا نفرت خودتان خرید پایین تر از شما فکر می کنید ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>