در یک نمودار: Goldman خرس مورد درست کردم خیلی بیشتر نزولی میان ‘بی سابقه’ اختلال از coronavirus

واضح است که روز جمعه تظاهرات نمی علامت پایین این غلت بازار سهام است. یک نگاهی به قرمز پخش در سراسر آتی سهام در روز یکشنبه شب خواهد به شما بگویم که.

اما پایان آگهی در چشم? با توجه به دیوید Kostin.

Goldman Sachs GS +17.58% رئیس سهام استراتژیست در یک توجه داشته باشید به مشتریان ذکر شده توسط بلومبرگ, اخبار روز یکشنبه, می گوید: S&P 500 SPX +9.29% به احتمال زیاد یکی دیگر از 10 ٪ از روز جمعه نزدیک است.

اگر تاثیر اقتصادی coronavirus بحران بدتر “ترکیبی از نازک نقدینگی بالا و عدم اطمینان و موقعیت” می تواند فشار S&P پایین 26 درصد به 2000 نفر است که 20 درصد پایین تر از قبلی خود پایین تماس بگیرید با توجه به خبری بلومبرگ.

“Coronavirus ایجاد کرده است بی سابقه مالی و اجتماعی, اختلال,” او نوشت:, و اضافه کرد که درآمد سه ماهه دوم به ازای هر سهم می تواند کاهش 15 ٪ از سال قبل.

این بلومبرگ نمودار نشان می دهد که گلدمن خرس مورد به نظر می رسد مانند:

فدرال رزرو در روز یکشنبه در یک پیشنهاد به کاهش است که اختلال کاهش نرخ بهره خود را به صفر و اجرا خرید اوراق قرضه برنامه شناخته شده به عنوان کاهش کمی از حداقل 700 میلیارد دلار. “ویروس ارائه قابل توجهی با چالش های اقتصادی” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می شود یک ساعت و نیم پس از رای دادن تصمیم اعلام شد.

در یک نکته مثبت Kostin تصریح کرد که V شکل بهبود تمایل به دنبال “رویداد محور” خرس بازار. بنابراین او گفت که او انتظار دارد شاخص S&P به پایان سال 2020 در 3,200. “درس قبل از رویداد-محور خرس بازارهای مالی که ویرانی در نهایت اجازه می دهد تا یک جدید بازار گاو نر به دنیا آمد,” او نوشت.

هیچ نشانه ای از این که گاو در بازار در روز یکشنبه شب با قراردادهای آتی در داو YM00, -4.56% پایین بیش از 1 ، 000 امتیاز. S&P 500 ES00, -4.78% و Nasdaq-100 NQ00, -4.55% آتی هر دو نیز با اشاره به عقب نشینی در افتتاحیه بل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>