در یک نمودار: 20 دونالد Trumps? لطفا این انیمیشن گرافیک برای برخی از دیدگاه مایک بلومبرگ ثروت

حتی اگر کل ریاست جمهوری چیزی که کار نمی کند — پس از آخرین شب آن ممکن است یک کشش — مایک بلومبرگ هنوز کرکی شمع از پول نقد به عقب نشینی.

چگونه کرکی?

سعی کنید 20 دونالد Trumps. و یا بیش از 14 برابر ارزش خالص از همه روسای جمهور قبلی ترکیب سه گانه روباه Corp. روباه -2.85% بازار کلاه.

برای برخی از چشم انداز اتمام این تصویری از مادر جونز که رفت و ویروسی در توییتر TWTR, -1.90% یک شبه.

“آن را تقریبا غیر ممکن است به درک که چقدر پول بلومبرگ است” علامت Helenowski از مادر جونز نوشت. “بنابراین ما ساخته شده یک انیمیشن برای کمک به نشان دادن مقیاس latecomer دموکرات نامزد ریاست جمهوری ثروت.”

هنوز هم که خمیر ممکن است به اندازه کافی برای عصر ایران به نفع نامزدی, با توجه به این مخلوط نظرات او برای دریافت عملکرد خود در بحث مرحله چهارشنبه شب در لاس وگاس.

“در ساعت اول سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار (D-NY) بود که به طور کامل ‘متوقف شد و frisked.’ … برای بلومبرگ همه او می تواند برای این است که چه اتفاقی در وگاس باقی می ماند در وگاس و کمپین های عظیم بودجه و عملیات می تواند به مقابله با بد برداشت ها و اخبار چرخه که خواهد آمد از بحث” نوشت: Beacon سیاست مشاوران تحلیلگران در یک توجه داشته باشید.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر واکنش ها به مناظره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>