در خانه های سالمندان اقلیت در سخت ترین ضربه COVID: محققان

خانه های سالمندان خدمت بیشتر جمعیت اقلیت هستند و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به تجربه مرگبار شیوع کروناویروس به عنوان کسانی که با بیشتر ساکنان سفید با توجه به تحقیقات جدید بر روی تاثیر مخرب این بیماری بسیار مسری است که با داشتن در معرض امکانات مراقبت های مسکونی.

“ما بزرگترین پیش بینی شد و نژاد” گفت: R. تامارا Konetzka یک استاد در دانشگاه شیکاگو که منجر به مطالعه. “بالاتر درصد ساکنان سفید در تسهیلات کمتر احتمال دارد که تسهیلات تا به حال تنها یک مورد یا یک مرگ است.”

نابرابری در مرگ و میر در خانه های سالمندان آینه بزرگتر روند ملی است که با دیدن اقلیت به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس. سیاه و سفید آمریکایی و لاتین را تا حدود یک چهارم از این کشور خانه سالمندان جمعیت, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این تحقیقات نشان می دهد که خانه های پرستاری در خدمت عمدتا جمعیت اقلیت تجربه حداقل یک مورد از coronavirus در نرخ بالاتر از امکانات در خدمت اکثریت سفید جمعیت با توجه به Konetzka. همان درست است که با توجه به میزان مرگ و میر ناشی از ویروس است. و در حالی که ویروس ثابت کرده است که تاثیر مخربی در تمام خانه های سالمندان داده ها نشان می دهد امکانات با جمعیت اقلیت هستند و نهفته بودن در یک نرخ بالاتر.

Konetzka گفت: ABC اخبار برخی از همان نابرابری است که ساخته شده آن جوامع اقلیت بیشتر در معرض این ویروس هستند و حتی بیشتر حاد در خانه های سالمندان که در آن غیر-ساکنان سفید بیشتر به طور منظم تکیه بر پزشکی به پرداخت برای مراقبت از خود. پزشکی یک برنامه فدرال است که کمک می کند تا با ارائه پوشش بیمه برای خانواده های کم درآمد.

این گزارش بخشی از “همه گیر – A Nation Divided,” ABC News’ ویژه پوشش افزایش نژادی/قومی و اجتماعی و اقتصادی و نابرابری میان COVID-19 بیماری همه گیر. لحن به “Nightline” در 12 p. m. و روز شنبه در ABC برای قسمت دوم از سه روز سری.

Konetzka را مطالعه توسط او و همکار دانشگاه شیکاگو همکار ربکا دره است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده اما او گفت که او قصد دارد به ارائه یافته ها قبل از قانونگذاران پنج شنبه. تحقیقات تساوی از اطلاعات عمومی از 12 متحده پوشش 5,527 پرستاری در خانه, حدود یک سوم است که تا به حال حداقل یک مورد از COVID-19.

Konetzka گفت: خدمات درمانی-تامین امکانات اغلب ذکر شده برای داشتن یک کیفیت پایین تر از مراقبت و کمتر کارکنان برای مراقبت از ساکنان — برخی از همان عواملی است که مقامات فدرال که در تنظیم خانه های پرستاری در حال دیدن در خانه با کشنده ترین COVID-19 شیوع است.

Seema Verma, اجرا می شود که این مرکز برای مدیکر و مدیکید خدمات گفت: ABC اخبار هفته گذشته که آژانس دیدن شد بیشتر مرگ و میر در امکانات است که آیا نیروی انسانی مناسب در محل. او با اشاره به آژانس را بررسی سیاتل خانه سالمندان که در آن coronavirus کشته شدن 37 نفر در ماه مارس است.

“وجود دارد یک پزشک که در دسترس بود” ورما گفت. “به طوری که بیماران با داشتن مشکلات به عنوان آنها رو به وخامت آنها ندارد پشتیبان گیری مناسب در محل.”

تحقیقات جدید بر روی نژادی و نابرابری در خانه سالمندان شیوع می آید به عنوان کنگره است که با تمرکز, تازه, توجه در آرایه ای از عوامل است که ساخته شده اند خانه های پرستاری یکی از مرگبارترین تنظیمات در طول شیوع کروناویروس.

بیش از 26,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری رخ داده است در خانه های پرستاری و پرجمعیت امکانات را به خود اختصاص داده در برخی از کشورها بیش از نیمی از تمام مرگ و میر با توجه به ABC News نظرسنجی از 38 متحده به علاوه منطقه کلمبیا. تمام دولت هنوز گزارش این داده ها و دولت فدرال ندارد یک ملی شمارش.

Konetzka برنامه ریزی شده است برای به اشتراک گذاشتن یافته های پنج شنبه با سنا پیری کمیته در طول یک جلسه در مورد تاثیر coronavirus در پیری جمعیت. این جلسه خواهد بود که آمریکا برای اولین بار به تمرکز به صراحت بر نیازهای سالمندان از آنجا که این ویروس در زمان برگزاری در ماه مارس است.

سناتور. سوزان کالینز R-مین که صندلی این کمیته گفت: ABC اخبار او “با تمرکز بر کمک به حفظ سلامت سالمندان آسیب پذیر در دراز مدت مراقبت از امکانات را در طول این بیماری همه گیر.”

یکی از عمده تمرکز برای خانه سالمندان ارائه دهندگان پول است. صنعت خواسته است تا 10 میلیارد دلار برای کمک به خانه های پرستاری زنده ماندن مالی به عنوان بحران گریبانگیر آنها است.

کنگره در حال حاضر ارائه برخی از کمک به خانه سالمندان به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد گذشت در ماه مارس از جمله 200 میلیون دلار اختصاص داده شده به مراکز مدیکر و مدیکید برای کمک به این سازمان با پیشگیری از عفونت در خانه.

محرک نیز اختصاص 100 میلیارد دلار برای ارائه کمک به امکانات مراقبت های بهداشتی برای پرستاری که خانه های واجد شرایط در کنار بیمارستان ها و دیگر امکانات. وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که مسئول توزیع این وجوه است.

یک گروه از آمریکا به تازگی نوشت: به HHS وزیر الکس آذر رقیب که نیست به اندازه کافی از کمک پول رفته به خانه سالمندان.

“مراقبت دراز مدت امکانات در حال تلاش برای مهار این بیماری و حفظ خود ساکنان و کارگران امن” در این نامه از 19 عضو گفت. “منابع مالی اضافی اجازه می دهد امکانات برای خرید بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن وسایل اضافی از کارکنان و بهبود دسترسی به تست برای ساکنان و کارگران — است که پایه و اساس هر گونه مهار استراتژی است.”

حزب دموکرات نیز برجسته اطلاعات جدید منتشر شده توسط دولت پاسخگویی که در بر داشت که حتی قبل از همه گیر بسیاری از خانه های پرستاری موفق به دیدار با استانداردهای فدرال در انواع عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات است.

“برای سال پرستاری صفحه اصلی نظرسنجی ها با اشاره به مناطقی که فدرال استانداردهای خانه سالمندان, ایمنی و اجرای تلاش ها باید بهبود یافته اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به اصلاح آنها” سناتور. Ron Wyden D-سنگ., گفت. “بیش از حد بسیاری از سالمندان و خانواده های آنها رنج می برد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر وجود دارد و نیاز به تغییرات بزرگ در راه خانه های پرستاری برای مراقبت از سالمندان است.”

دولت فدرال گرفته مراحل در هفته های اخیر به ارائه سایر اشکال مستقیم کمک به خانه سالمندان. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال شروع به بزرگ محموله ماسک, لباس و سایر تجهیزات حفاظتی هستند که در نهایت قرار است برای رسیدن به تمام امکانات در سراسر کشور است. هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که دولت فدرال می خواهد پرستاری امکانات برای تست همه بیماران و کارکنان بیش از دو هفته آینده.

پنج شنبه شنوایی را علامت سنا اولین گام به سوی نمودار قوانین جدید برای کمک مداوم پرستاری صفحه اصلی بحران است.

یک موضوع انتظار در دستور کار است که چگونه مسئولیت رسیدگی به انتظار سیل پرونده های حقوقی در برابر خانه که در آن ساکنان فوت در طول شیوع بیماری است. چند تا از خانه های سالمندان درگیر در اوایل شیوع بیماری در حال حاضر شده است و اطلاع از قریب الوقوع اقدام قانونی.

الکساندر Clem, وکیل فلوریدا شرکت مورگان و مورگان که اعلام کرده است قصد خود را برای شکایت از یک خانه سالمندان که در آن 16 ساکنان درگذشت گفت: توانایی نگه امکانات پاسخگو ضروری است برای اطمینان از ایمنی بیمار.

“هنگامی که خانه های پرستاری را انتخاب کنید برای اطلاع رسانی به خانواده ها زمانی که آنها نمی تواند کارکنان خود را تست و یا کارکنان خود را [دنده محافظ] و هنگامی که آنها اصلا به دنبال عفونت [پروتکل] است که زمانی که این بیماری شروع به گسترش مانند آتش سوزی” کلم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. “من پیش بینی این که در سراسر کشور تلاش برای ما در تمام 50 ایالت. اگر وجود دارد یک خوشه و اگر آنها تسامح به کار گرفته و یا به شدت غفلت به یکی از عزیزان ما خواهیم بود برگزاری آنها پاسخگو باشد.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بارها اعلام کرد که به نظر او چنین دعاوی به “احمق” و این که یکی از اولویت های اصلی خواهد بود که به تصویب مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و ارائه دهندگان خدمات پزشکی درگیر در مراقبت از بیماران در طول COVID-19 شیوع. مک کانل گفت: جدید حمایت خواهد فراهم نیست کل ایمنی.

“وجود خواهد داشت و پاسخگویی واقعی سهل انگاری فاحش و عمدی سوء” مک کانل گفت: در اوایل این ماه. “ما می رویم به ارائه ایمنی. اما ما می رویم به ارائه برخی از یقین است.”

مک کانل پیشنهاد او را رد هرگونه coronavirus تسکین قانون که شامل مسئولیت حفاظت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. که قرار است او را در تقابل با یکی از این کشور بزرگترین سازمان حمایت به نمایندگی از آمریکایی ها — AARP.

“با مسئوليت محدود ما در حال حاضر به دلیل عدم بازديد خانواده داشتن این پایه حقوقی مسئولیت پذیری یکی از معدود چیزهایی است که ما باید از چپ به مطمئن شوید که آنها نگه داشتن مردم عزیزان امن” به گفته دیوید Certner قانونی مشاوره و قانونی سیاست مدیر امور حکومتی در AARP. “نکته این است که برای حفظ پاسخگویی به خصوص در زمانی که هیچ کدام وجود دارد.”

ABC News’ لورا رومرو کمک به این گزارش

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>