در تاریخی تماس مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به طالبان نگرانی در مورد معامله با ما

روز پس از دولت او امضا مقابله با طالبان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و به رهبران آن در تاریخی تماس — برای اولین بار شناخته شده مکالمه بین رئیس جمهور آمریکا و گروه های شبه نظامی است که پناه به القاعده فعالان مسئول سپتامبر. 11th حملات.

گفتگو که تهمت توصیف شنبه به عنوان “بسیار خوب صحبت” می آید که به عنوان توافق برای خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان و آغاز مذاکرات صلح افغانستان به نظر می رسد تهدید تمدید خشونت و اختلاف بر آزاد کردن زندانیان طالبان.

“ما تا به حال یک مکالمه خوب است. ما توافق وجود دارد بدون خشونت است. ما نمی خواهیم خشونت است. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به عنوان ترک کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد طالبان از بنیانگذاران و رئیس مذاکره عبدل غنی برادر, همچنین شناخته شده به عنوان ملا برادر با توجه به گروه های شبه نظامی سخنگوی كه تماس 35 دقیقه به طول انجامید.

“اگر ایالات متحده افتخارات قرارداد منعقده با ما, پس از آن ما خواهد شد که آینده مثبت روابط دوجانبه” ملا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته سخنگوی خود را.

با توجه به طالبان نسبت ناروا گفته اند “آن است که یک لذت با شما صحبت کنم. شما در حال سختی مردم و یک کشور بزرگ و من درک می کنم که شما در حال مبارزه برای میهن خود. ما شده اند وجود دارد برای 19 سال است که در یک زمان بسیار طولانی و خروج نیروهای خارجی از افغانستان در حال حاضر به نفع همه است.”

توافق امضا شنبه در دوحه قطر که در آن رئیس آمریکا مذاکره زلمای خلیل زاد صرف یک سال و نیم مذاکره با ملا و دیگران میسازد کامل ایالات متحده خروج, اگر طالبان به دیدار برخی از تعهدات — برای شرکت در ملی مذاکرات صلح با سایر افغان ها و برای جلوگیری از افغانستان به یک پناهگاه امن برای گروه های تروریستی به طور خاص از جمله القاعده.

به پا زدن که فرایند خاموش ایالات متحده به توافق کشیده پایین نیروهای خود را از حدود 13,000 به 8,600 و آن پنج عمده پایگاه های نظامی در 135 روز در حالی که طالبان حاضر به دیدار با یک ملی افغانستان هیئتی را برای مذاکرات در مارس 10. این گروه شبه نظامی را به رسمیت نمی شناسد دولت از رئیس جمهور اشرف غنی decrying آن را به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی آمریکا اما اعضای دولت را به پیوستن به جامعه مدنی رهبران قبیله ای و زنان در یک “شخصی” ظرفیت به تیم ملی فوتبال افغانستان.

اما در روز پس از قرارداد امضا شده توسط برادر و خلیل زاد با, وزیر امور خارجه مایک Pompeo به عنوان شاهد وجود دارد نگرانی رو به رشد است که کسانی که در داخل افغانستان مذاکرات اتفاق نمی افتد.

با وجود تهمت نظر در مورد “بدون خشونت” طالبان روز دوشنبه اعلام کرد که این امر از سرگیری حملات در افغانستان نیروهای دولتی اما نه نیروهای ایالات متحده. ارشد دولت آمریکا مقامات گفته بود که یک هفته معامله برای کاهش خشونت قبل از امضای مراسم ادامه خواهد داد و وزیر دفاع علامت Esper تصریح کرد که گفت: “انتظار ما این است که کاهش سطح خشونت رخ می دهد و این امر کاهش با گذشت زمان همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

طالبان, اما, انجام, 33 حملات در سراسر 16 استان از دوشنبه به سهشنبه کشته شدن دست کم شش غیر نظامی افغان و زخمی شدن 14 نفر دیگر به گفته مسوولان وزارت کشور, سخنگوی, در حالی که پنج پلیس افغانستان کشته شدند در حمله به یک ایست بازرسی امنیتی روز شنبه گزارش رویترز،.

شاید حتی بزرگتر مانعی برای مذاکرات در حال حاضر یک اختلاف بیش از آزاد کردن زندانیان طالبان. ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق می گوید ایالات متحده را تسهیل انتشار تا به 5000 طالبان زندانیان برگزار شده توسط دولت افغانستان و به 1000 از “طرف دیگر” برگزار می شود توسط طالبان همه آنها “منتشر خواهد شد” در مارس 10 زمانی که مذاکرات آغاز خواهد شد. اما جداگانه بیانیه مشترک امضا شده توسط ایالات متحده و دولت افغانستان در روز شنبه می گوید: تنها غنی دولت مورد بحث “امکان انتشار تعداد قابل توجهی از زندانیان در هر دو طرف” بدون ارتکاب به هر تعداد و یا قاب زمان.

“ما ساخته شده است یک تعهد به آنها را آزاد کند. این یک حاکمیت افغانستان تصمیم گیری است. ما بحث سوال از زندانیان به عنوان بخشی از توافقی است که به طور جامع” غنی گفته سی ان ان روز یکشنبه به دلیل خودداری از انتشار هر گونه زندانیان طالبان تا زمانی که این مذاکرات آغاز خواهد شد.

اما سخنگوی طالبان گفت: این گروه شبه نظامی را نمی خواهد شرکت در مذاکرات تا زمانی که زندانیان منتشر می شوند, ترک مذاکرات تا در هوا.

“آیا اجازه نمی دهد هر کسی به اقدامات که نقض شرایط توافقنامه در نتیجه embroiling شما حتی بیشتر در این جنگ طولانی مدت,” ملا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس خود را با توجه به سخنگوی خود را — اصرار او را برای فشار آوردن به پاکستان برای آزادی زندانیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به توافق برسند بنا به گزارش ها گفتن برادر که Pompeo “به زودی باید با اشرف غنی به منظور حذف تمام موانع رو به داخل افغانستان مذاکرات است.”

کاخ سفید هنوز ارائه خود را بازخوانی تماس بگیرید.

وزارت امور خارجه نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا Pompeo به نام غنی اما او بی اعتنا از غنی این اظهارات گفت: “این نباید تعجب کسی که عادت روز های سخت به شکستن و این خواهد بود که یک جاده پر از دست انداز به جلو رفتن” او گفت: فاکس نیوز در یک مصاحبه.

خلیل زاد رئیس ایالات متحده به مذاکره با دیده اند در طول تهمت تماس در عکس منتشر شده توسط طالبان انجام شده است برخی از شاتل دیپلماسی بین رقیب افغان جناح های سیاسی به آنها فشار همراه در نقش خود در روند صلح است. Pompeo اشاره به آن گفت: آمریکا بود “مصمم به گرفتن وجود دارد” و فشار روند رو به جلو است.

ABC News بن Gittleson کمک به این گزارش از کاخ سفید و عالم آقا از کابل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>