در آلاسکا زندگی روستایی پیچیده دسترسی به ID

جونو آلاسکا — برای بسیاری از آمریکایی ها, رفتن به حالت خودرو می تواند خسته کننده بار.

برای کسانی که زندگی در مناطق روستایی آلاسکا گسترده ای آمیخته از جوامع متصل نیست و توسط جاده فقط به راهنمایی و رانندگی می تواند طولانی و گران مصیبت.

دفاتر موتور خودرو در سراسر ایالات متحده را تجربه کرده اند تقاضای بالا به عنوان یک Oct. 1 سرخه برای املاک شناسه خاص مجوز بسیاری از نیاز به هیئت مدیره پروازهای داخلی و وارد برخی از فدرال امکانات.

در بخش های دور دست کشور از جمله مناطق روستایی آلاسکا جدید کارت شناسایی می تواند سخت تر برای به دست آوردن.

مردم در Toksook خلیج مثلا تکیه بر هواپیماهای کوچک برای سفر به و از جزیره خود را ایجاد کرد ساکن مریم Kailukiak گفت. نزدیکترین راهنمایی و رانندگی است که در بتل حدود 115 مایل (185 کیلومتر) به دور است.

“گران است” او گفت:. “این بسیار نزدیک به 200 دلار فقط برای رفتن به بتل یک راه است.”

کنگره به تصویب رسید شناسه واقعی عمل به عنوان یک اقدام امنیتی پس از 9/11 حملات تروریستی است. برخی از ایالت ها باز کرده اند فوق العاده دفاتر رسیدگی به تقاضای تمدید ساعت, راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و یا ارسال شده آزمونها برای کمک به مردم ارزیابی اگر آنها نیاز به یک یا یکی دیگر از فرم شناسایی خواهد شد که پذیرفته شده است.

در آلاسکا رئیس بخش که نظارت دولت بخش وسایل نقلیه موتوری به عنوان نیاز واقعی کارت شناسایی با استناد به جایگزین نیاز به کمتر دقیق اسناد و مدارک مانند گذرنامه نظامی شناسه یا قبیله ای عکس شناسه.

دیپارتمنت اداره کمیسر کلی Tshibaka گفت: حدود 350000 نفر نزدیک به نیمی آلاسکا جمعیت باید گذرنامه. او نمی دانم که چگونه بسیاری از آلاسکا باید قبیله ای شناسه اما راهنمایی و رانندگی معاون جینا Wamsganz با استناد به مکالمات با جوامع گفت: آنها به نظر می رسد شایع است.

اما منتقدان می گویند دولت مسئولیت برای ارائه دسترسی برابر به خدمات راهنمایی و رانندگی از جمله املاک شناسه و نگرانی در مورد خاص بومی آلاسکا بزرگان که باید سفر برای مراقبت های پزشکی و برای کسی که زبان انگلیسی زبان دوم است.

“ما نباید ارائه خدمات دولت در یک لایه شیوه ای فراهم می کند که تخصصی تر دسترسی و یا فرصت را برای برخی از بخش از آلاسکا” گفت: Bethel تشکر. تیفانی Zulkosky که اشاره شد حدود 30 جوامع در منطقه عدم فوری راهنمایی و رانندگی دسترسی داشته باشید.

املاک شناسه نمی توان مورد نیاز برای پرواز با هیچ فدرال حمل و نقل اداره امنیت بازرسی مانند کسانی که مشترک میان کوچک آلاسکا جوامع است. اما آنها مورد نیاز خواهد بود برای پروازهای تجاری از جمله در شهرهای بزرگ در آلاسکا و یا در کمتر از 48. مردم در دولت اغلب در سفر به لنگرگاه یا سیاتل برای مراقبت های پزشکی.

“زندگی ممکن است در معرض خطر از آنجا که شما در حال انتظار برای آنها برای درخواست خدمات است که آنها بی اطلاع هستند که به آنها نیاز” گفت: سناتور. لیمان هافمن از بتل عصبانیت هشدار Tshibaka در طول های اخیر قانونی شنوایی پس از او اشاره کرد که تحت قانون دولت کسی باید “به وضوح درخواست” یک ID و دولت نمی تواند هر کسی را دریافت کنید.

دولت بزرگترین بومی سازمان آلاسکا فدراسیون بومی از سوی دولت به بازدید روستایی و بومی جوامع به ارائه خدمات راهنمایی و رانندگی به صورت واقعی شناسه. آلاسکا بیش از 200 قبایل.

دولت در ماه دسامبر تبلیغ یک سرویس است که می تواند راهنمایی و رانندگی نمایندگان به روستاهای اما فن آوری موانع را مطرح سوال در مورد زنده ماندن از این تلاش است. پول نقد در بسته دولت کاهش یافته است یک درخواست برای کمک های مالی برای گرفتن خدمات در جاده ها تصمیم به همکاری با علاقه مند بومی آلاسکا شرکت های بزرگ و یا جوامع حاضر به پرداخت برای بازدیدکننده داشته است به جای.

Wamsganz گفت: دولت در برقراری ارتباط با بیش از 20 جوامع برای دیدن اگر ساکنان به طور گسترده ای در اشکال دیگر قابل قبول ID.

آلاسکا Yukon-Kuskokwim دلتا بیش از 23000 نفر در 58 جوامع متصل نیست و توسط جاده ها با توجه به یوکان-Kuskokwim Health Corp. فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی در سراسر منطقه است.

جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز برای یک ID و پرواز به شهر با یک راهنمایی و رانندگی می تواند هزینه صدها دلار است که می تواند دلهره آور در مناطق گرفتار مزمن بیکاری بالا و هزینه های بالا از زندگی. سوابق مورد نیاز برای به دست آوردن یک کارت شامل شناسنامه یا گذرنامه و اثبات یک شماره امنیت اجتماعی و اقامت.

رفت و برگشت بلیط هواپیما از دورترین رسد از گسترده Yukon-Kuskokwim دلتا به بتل های مرکز منطقه ای در حدود 700 دلار گفت: Dan Winkelman شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“این یک بی بار برای کسی که پول ندارد و به ندرت سفر به Bethel,” او گفت:.

Tshibaka گفت: راهنمایی و رانندگی با TSA در بیشتر اطلاع رسانی آلاسکا خود را در مورد گزینه های دیگر.

او گفت: حدود 65 ، 000 مردم در آلاسکا نظامی شناسه و بیش از 100000 واقعی شناسه. Wamsganz گفت: ممکن است همپوشانی در این شماره از آنجا که برخی از آلاسکا را انتخاب کنید برای دریافت یک شناسه به عنوان یک فرم اضافی شناسایی است.

در ضمن 20 قبایل آلاسکا Bering Strait منطقه را تشکیل می دهند که غیر انتفاعی قبیله ای کنسرسیوم Kawerak به تازگی سرمایه گذاری بیش از $200,000 در ارتقاء برای قبیله ای IDs گفت: Cheri مک کانل Kawerak برنامه مدیر امور قبیله ای.

TSA می گوید در وب سایت خود را که یک “دولت فدرال به رسمیت شناخته شده قبیله ای-صادر ID عکس” پذیرفته می شود. اما Kawerak است ترغیب ساکنان به تهیه اسناد برای املاک شناسه فقط در مورد مک کانل گفت.

اولین راهنمایی و رانندگی مراجعه به یک روستایی شهر newhalen در جنوب غربی آلاسکا Bristol Bay منطقه در ماه گذشته با حمایت Bristol Bay بومی Corp. هدف اصلی بود برای کمک به مردم دریافت مجوز رانندگی دیده می شود به عنوان یک نیروی کار توسعه موضوع گفت: کارول رن شرکت معاون رئیس جمهور از سهامداران توسعه است. ساکنان از روستاهای همجوار در پرواز و یا سوار سنومبلس. ده ها تن واقعی رو می شناسه.

رن گفت: قبایل خود را داشته باشد شرایط عضویت و نه تمام موضوع عکس شناسه.

او گفت که این شرکت موافقت راهنمایی و رانندگی بود و خدمات آن را می خواهم هر کس به راحتی دسترسی به, اما از آنجایی که آنها نمی این نگاه برای راه حل.

“با این حال مردم در مورد احساس که مسئولیت آن را ما احساس این همکاری خواهد به ما اجازه می دهد برای رسیدن به یک هدف است که ما در حال تلاش برای رسیدن به و اجازه می دهد آنها را به انجام آنچه آنها انجام نشده است که در آن کوچکتر جوامع روستایی” او گفت:.

دنبال بکی Bohrer در توییتر در https://twitter.com/beckybohrerap

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>