“من در صلح’ – تای Babilonia بازگشت به Lake Placid

تای Babilonia هرگز تردید

LAKE PLACID N. Y. — تای Babilonia هرگز تردید است.

هنگامی که تماس با آمد و در دعوت او به Lake Placid برای سالگرد 40 از سال 1980 المپیک زمستانی — سایت یکی از ناامید کننده ترین شب زندگی حرفه ای خود را در یک محل که در آن او و شریک زندگی رندی گاردنر قرار بود به مدال اما زخم تا قادر به رقابت — Babilonia فکر نمی کنم دو بار قبل از پذیرش.

به یک سفر به Adirondacks این هفته درمان بود.

“من در صلح با آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Babilonia, در حال حاضر 60. “من نمی توانم از آن فرار. این تاریخ ما است.”

Babilonia و گاردنر بودند نایب قهرمان جهان و پنج بار از ایالات متحده قهرمانان در جفت اسکیت و خود را در رویداد on Feb. 16, 1980, در Lake Placid قرار بود مرحله نهایی مسابقات که در قرعه کشی تشابه به backstory ایالات متحده آمریکا هاکی بازی در برابر اتحاد جماهیر شوروی کمتر از یک هفته بعد. Babilonia و گاردنر خواهد بود میگیرد که شب برابر نیروگاه شوروی از ایرینا Rodnina و الکساندر Zaytsev.

گاردنر هر چند صدمه دیده بود کمتر از دو هفته قبل. او سعی کرد به اسکیت بازی کردن از طریق کشاله ران آسیب شب از رقابت اما اساسا نمی تواند درست بمانند حتی در warmups. Babilonia و گاردنر مجبور به عقب نشینی و شوروی cruised به طلا.

آن را خالی از سکنه آمریکایی ها برای سال ها و شاید دهه ها و شاید هنوز هم می کند.

“من می دانستم که در قلب من می خواستم برای آمدن به عقب و تشکر از این شهر زیبا Lake Placid,” Babilonia گفت: به عنوان او به نظر می رسد با دیگر اعضای 1980 المپیک ایالات متحده پاتیناژ تیم. “آن شب خیلی گیج کننده است. من غمگین هستم که از شهر و از همه شما به ما کمک کرد تا از طریق آن دریافت کنید. و به همین دلیل من به عقب.

“من در آغوش چه اتفاقی افتاده است. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل دیوانه با آسیب و خروج و شما می دانید, اما این تاریخ ما است. که داستان ما. در طول سال و از طریق بسیاری از درمان من آموخته اند به آغوش که فوق العاده دیوانه شب. همه چیز اتفاق می افتد برای یک دلیل وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید.”

آن شب فقط شروع شد از بسیاری از شب که شد بسیار دشوار است برای Babilonia به رسیدگی و گاهی شب ها که بیش از حد دشوار است.

Babilonia و گاردنر — تای و شیدا به سادگی آنها را به نام و لس آنجلس تایمز یک بار مراجعه به آنها به عنوان TaiandRandy در یک راه برای نشان دادن چگونه جدا شدند — تبدیل نرم افزار بعد از سال 1980 المپیک. آنها ستاره ها در یخ Capades اما Babilonia به زودی مواجه شد جدی شیاطین. او افسردگی شدید الکل و قرص و تلاش برای خودکشی در سال 1988.

او پنهان نمی کند از هر جنبه ای از داستان او.

“من صحبت کردن انگیزه برای دانش آموزان دبیرستان و راهنمایی دانش آموزان برای الهام بخشیدن به مردم به خصوص کودکان و نوجوانان” Babilonia گفت. “وجود دارد آنقدر در رفتن برای نوجوانان و آنها نوع از همه جا. آنها یاد بگیرند که به تعیین اهداف و من به آنها این بود همه رنگین کمان و تک شاخ. وجود دارد برخی از پیش فرض روز.”

این هفته جشن سالگرد 40 در Lake Placid بود و در میان آنها نیست.

گاردنر را انتخاب و برای حضور در — “او دلایل خود را و هیچ کس نباید قاضی” Babilonia گفت: — پس او بدون شریک زندگی خود را در Lake Placid. اما او در آنجا با او برای سالگرد 25th در سال 2005 و آنها در نهایت skated در مرکز المپیک یخ آن شب.

“من به بسته شدن” Babilonia گفت. “من فقط می خواستم بیشتر. و من بسیار خوشحال بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>