کالج ایلینوی کلاس ها را پس از 1 زخمی در تیراندازی لغو کرد

کلاس ها در دانشگاه ایلینوی غربی در ماکومب لغو شده اند و تمام ساختمان های محوطه دانشگاه به عنوان جستجوی پلیس برای یک دانش آموز که پس از ادعا تیراندازی به هم اتاقی خود فرار قفل شده است

به به اشتراک گذاری به

MACOMB, Ill. — کلاس ها روز چهارشنبه در دانشگاه ایلینوی غربی لغو شد و تمام ساختمان ها در حالی که پلیس به جستجوی دانش آموزی که گفته می شود سه شنبه شب هم اتاقی اش را در اتاق خوابگاه شان تیر باران کرده و زخمی کرده بود، قفل شدند.

بر اساس بیانیه مدرسه، کاویون پوپلوس ۱۸ ساله اندکی پس از ساعت ۱۰:۳۰ بعد از ظهر، قبل از فرار، به هم اتاقی اش در تامپسون هال شلیک کرد. این مدرسه گفت: او مسلح و خطرناک تلقی می شود. اواخر صبح روز چهارشنبه، مدرسه اعلام کرد که حکم بازداشت برای Poplous به اتهام اقدام درجه یک به قتل، تشدید باتری و تخلیه تشدید سلاح گرم صادر شده است.

دارسی شینبرگر سخنگوی دانشگاه گفت تیراندازی در داخل اتاق خوابگاهی که این دو در آن زندگی می کردند اتفاق افتاد. وی گفت تحقيقگران هنوز در تلاش برای تعيين انگيزه هستند و گفت دانشجوی ديگر، که نامش آزاد نشده است، در بيمارستان بستری شده است. بعدها در روز، مدرسه اعلام کرد که دانش آموز از عمل جراحی خارج شده است اما مسئولان آنجا هنوز وضعیت او را نمی دانند.

Shinberger گفت : این واقعیت است که Poplous پیدا نشده است باعث مدرسه به لغو کلاس — هر دو آنلاین و در فرد در پردیس Macomb و Moline — و قفل کردن تمام ساختمان ها. همچنین تامپسون هال تخلیه شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول