اگر شما می توانید خرید تنها یک سهام برای 5G و هوش مصنوعی خواهد بود آن

در طول California gold rush, بسیاری از کارگران معدن ورشکسته شد. با این حال بسیاری از تجار بودند که فروش تراکم و بیل شد غنی است.

اکثر سرمایه گذاران می دانیم که عجله طلا در 5G و هوش مصنوعی است. عجله طلا نیز در الکترونیک خودرو. فقط نگاهی به یک حرکت عظیم در تسلا TSLA, +0.39% سهام. (نگاه کنید به این مقایسه تسلا و دیگر سهام فن آوری و تجزیه و تحلیل این تسلا را به اشتراک بگذارید-حرکت قیمت است.)

اگر شما می توانید خرید تنها یک سهام را به استفاده از همه از این روند بدون هیچ گونه نگرانی در مورد که موفقیت آن چه خواهد بود ؟ بیایید اکتشاف با کمک یک نمودار.

نمودار

لطفا اینجا را کلیک کنید برای ترسیم نمودار Applied Materials Inc.’s AMAT, -0.22% سهام.

نکات زیر توجه کنید:

• 5G و هوش مصنوعی هستند و کاربران از نیمه هادی ها.

• علاوه بر طلا سراسیمه در بالا ذکر شد وجود دارد بیشتر سراسیمه طلا در IoT (اینترنت اشیاء), دستگاه های مصرف کننده انرژی تجدید پذیر مدیریت برق و مراکز داده.

• بر میدارد و بیل برای حال روز طلا سراسیمه در حال نیمه هادی ها.

• کلنگ و بیل بودند آسان به; نیمه هادی ها به طور فزاینده ای تبدیل شدن به پیچیده تر است.

• اعمال مواد این است که یک فروشنده تجهیزات مورد استفاده در تولید نیمه هادی.

• اعمال مواد مشتق دوم و نیمه رساناها هستند که برای اولین بار مشتق شده از طلا سراسیمه.

• وجود یک مزیت بزرگ دوم-مشتق شرکت نیمه هادی مانند اعمال مواد. برای مثال اینتل INTC, +0.24% بود در مراکز داده و پیشرفته میکرو AMD +1.25% نبود بسیاری از عوامل است. زمانی که AMD شدت با طرح های جدید آن شروع به خوردن اینتل ناهار.

همچنین بخوانید: Daniel Newman چرا AMD بهترین روز پشت آن

مثال دیگر این است که Nividia NVDA, +8.28%, که گزارش درآمد عالی. در تجزیه و تحلیل ما در Arora گزارش Nvidia دارای یک سال منجر شود در بسیاری از جنبه های بیش از رقبای خود. اما محتاطانه سرمایه گذاران نگران باید نه تنها در مورد پاداش بالقوه بلکه خطرات بالقوه. چه مدت طول خواهد Nvidia قادر به حفظ آن منجر شود ؟ نگاهی به کارت گرافیک Nvidia نمودار و شما آن را ببینید رفته سهموی.

شروع به تجزیه و تحلیل خود را با Arora دوم قانون سرمایه گذاری و تجارت: هیچ کس نمی داند با یقین آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی در بازار. در تجزیه و تحلیل خطر زیر بپرسید سوال “چگونه می نمودار نگاه کنید اگر Nvidia شروع به از دست دادن آن منجر شود؟” شما به راحتی می تواند از دست دادن 50 درصد به 80 درصد از پول خود را.

در مقایسه با نمونه های داده شده در بالا اعمال می شود مواد نسبتا کم ریسک در دراز مدت.

• نمودار نشان می دهد که به سادگی شیب صعودی خط روند. این مثبت است.

• نمودار نشان می دهد یک روند جدید خط بالاتر شیب که در آغاز تشکیل در سال گذشته است. این مثبت است.

• نمودار نشان می دهد که اخیر عقب نشینی کم عمق بود. این مثبت است.

• نمودار نشان می دهد که در طول قلاب ها تسریع روند خط برگزار می شود. این مثبت است.

• نمودار نشان می دهد که اعمال مواد گزارش خوب درآمد.

• درآمد بودند بهتر از اجماع و زمزمه اعداد.

• نمودار نشان می دهد که ویژگی های برک آوت برای اعمال مواد انبار. این مثبت است.

• نمودار نشان می دهد که سهام برک آوت رخ داده در حجم سنگین. این مثبت است.

• RSI نشان می دهد که مواد اولیه سهام سقف خرید رسیده است اما وجود دارد اتاق را برای اجرا.

• زمانی که سهام به طور پیوسته با افزایش خطوط روند می شکند مانند اعمال مواد انجام داده است RSI باید مورد استفاده قرار گیرد تنها برای اهداف تاکتیکی و نه استراتژیک انتخاب سهام.

• نمودار نشان می دهد یک الگوی فنجان و دسته. این یک الگوی مثبت در بازار سهام به ویژه هنگامی که یک برک آوت رخ می دهد در حجم سنگین.

•نیمه هادی سهام باید عملکرد بهتری نسبت به میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.05%, این SPDR S&P 500 ETF جاسوسی +0.12% و Invesco QQQ اعتماد QQQ, +0.24%, که آهنگ Nasdaq-100 شاخص , NDX, +0.27%.

Megacap سهام فن آوری

بازار سهام است که رهبری پنج megacaps: اپل AAPL +0.05%, آمازون AMZN, -0.22%, Facebook FB +0.38%, الفبا GOOG +0.07% GOOGLE, +0.04% و مایکروسافت MSFT, +0.45%.

اپل آشکار کاربر از نیمه هادی ها. بسیاری از سرمایه گذاران بی اعتنا به این واقعیت است که دیگر megacaps نیز بزرگ کاربران از نیمه هادی ها در مراکز داده. این megacaps در حال ساخت پیشرفت های قابل توجهی در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین.

برای به دست آوردن لبه در megacap سهام تکنولوژی و نیمه هادی سهام در نظر بگیرید با استفاده از تقسیم جریان پول.

چین افزایش

ایالات متحده غالب نيمه هادی در صنعت و در نتیجه چین به شدت وابسته به شرکت های ایالات متحده. در طول جنگ تجاری رئيس جمهور تهمت به طور موثر استفاده می شود ایالات متحده را در موقعیت نیمه هادی ها به عنوان یک شمشیر داموکلس. این طبیعی است که چین سعی کنید به خارج شدن از این وضعیت.

دیر یا زود coronavirus را اجرا خواهد کرد البته آن. وقتی چین در این حالت از افزایش آن نیمه هادی توانایی های کاربردی مواد بهره مند خواهند شد.

بیشتر AMAT: این شرکت در ایالات متحده بهره مند خواهد شد که چین در تلاش برای گرفتن در نیمه هادی ها

هنگامی که و چگونه به خرید

این سهام در بازار کنترل شده توسط momo (شتاب) جمعیت است. اگر شما مست, Kool-Aid, از, momo, جمعیت, سپس آن را ساده و واقعی — خرید سهام از اعمال مواد و نگه داشتن در ذهن است که نیمه هادی سهام بسیار فرار هستند.

اگر شما در حال محتاطانه سرمایه گذار ؟ سپس شما نیاز به پختگی قابل توجهی برای خرید برگزاری و مدیریت این سهام. نمودار لینک بالا را نشان می دهد Arora خرید منطقه.

وجود دارد هر گونه استفاده به حال محتاطانه کنه ؟ مواد اولیه سهام انجام شده است در مدل ما نمونه کارها از میانگین خرید قیمت 16 دلار. پس ما اصل خرید سهام کاهش یافته است چندین بار به ما جدیدتر خرید مناطق به سرمایه گذاران فرصت های عالی. اغلب زمانی که momo جمعیت شد از دست دادن پول خود را متوقف بودند برخورد کردیم خرید سهام است. پاسخ به این سوال پرسیده شده در آغاز این پاراگراف بله — در دراز مدت شما خواهد شد ایجاد خطر بالاتر تنظیم می گرداند.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر 5G سهام مانند Qorvo QRVO, -1.28%, کوالکام QCOM -0.21% و T-Mobile TMUS, +0.73%. توجه داشته باشید که با حداکثر سرعت دویدن S +0.35% در حال به دست آورد توسط T-Mobile.

افشا: مشترکین به Arora گزارش ممکن است موقعیت خود را در اوراق بهادار ذکر شده در این مقاله و یا ممکن است موقعیت خود را در هر زمان. Nigam Arora است که یک سرمایه گذار و مهندس و فیزیکدان هسته ای با پس زمینه که در دهکده, دو, Inc. 500 سریعترین رشد شرکت. او بنیانگذار Arora گزارش که منتشر چهار خبرنامه. Nigam را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>