اگر نگران “نادرست منفی” coronavirus آزمون خود-قرنطینه به هر حال: کارشناسان

زمانی که نیواورلئان نویسنده مستقل سارا Netter برای اولین بار شروع به سرفه و تب افکار او را جذب به شیوع کروناویروس که شروع شد برای به دست آوردن جای پایی در ایالات متحده است. هنگامی که تنفس او زحمت کشیده و سینه او صدمه دیده است او بیشتر متقاعد شده است که این علائم ویروس بيماران به طور مداوم توصیف.

اما پس از آن او مورد آزمایش قرار گرفت. نتیجه: منفی. دکتر به او گفته بود “حیرت زده کرد.” Netter سابق ABC اخبار تولید و دکتر او باقی می ماند ديپلمات.

“شما می دانید علائم خود را کاملا مطابقت” او گفت: دکتر به او گفت. “این فقط می تواند یک تصادفی virus. اما من به خوبی آشنا در بالا بیماری های تنفسی و من هرگز تا به حال هر چیزی را که احساس شبیه به این.”

کارشناسان پزشکی می گویند همه شواهد نشان می دهد coronavirus آزمون تبدیل شدن به طور پیوسته در دسترس تر هستند و قابل اعتماد است. اما همانطور که با هر پزشکی آزمون coronavirus آزمون نمی تواند انتظار می رود به طور دقیق 100% از زمان به طوری که آنها هنوز هم توصیه می کنند که افرادی که تست منفی اگر علائم خود را سازگار با آن از COVID-19 باید با در نظر گرفتن re-تست شده و در ادامه به قرنطینه تا بدون علامت.

هستند چندین آزمون برای COVID-19 که در حال استفاده در آزمایشگاه های سراسر کشور. هر یک از آنها به نظر می رسد خاص و مواد ژنتیکی از ویروس. در صورتی که منحصر به فرد مواد ژنتیکی است که در گرد و خاک, تست مثبت خواند. اگر آزمون را پیدا کند ویروسی شواهد در سواب هر چند آزمون را بخوانید منفی حتی در برخی از موارد – زمانی که فرد ممکن است آلوده.

آزمون خواهد شد “هرگز کامل شود,” دکتر گفت: آنجلا Caliendo, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه براون دانشکده پزشکی. “شما در حال رفتن به دست مردم و به ویژه … در اوایل بیماری با یک نمونه.”

آن است که بیش از حد به زودی به می دانم که چگونه بسیاری از آزمایشات در حال تولید منفی کاذب. آزمايشات مولکولی برای ویروس ها مانند آنهایی که معمولا استفاده می شود برای COVID-19 به طور کلی بسیار بالا و حساسیت. با توجه به CDC همان نوع آزمون مورد استفاده برای آنفولانزا یک حساسیت در محدوده 90-95%.

روشه یکی از بزرگترین تولید کنندگان آزمون گفت: ABC اخبار که خود را coronavirus آزمون باید به طور مشابه حساسيت بالای 95% معنی که آزمون می تواند دست حدود 5% از افراد آلوده.

دیگران را فراهم نیست ABC News با یک شکل است. تلاش برای مثال یکی دیگر از عمده تولید کننده ABC گفت خبری که به دلیل تست شد و تایید شده توسط FDA تحت اضطراری با استفاده از مجوز, “این, FDA, EUA سنجش نشده اند بالینی معتبر. از این رو هیچ بالینی حساسيت و ويژگی داده ها برای هر یک از FDA EUA سنجش.”

اما هارلن Krumholz یک استاد پزشکی در دانشگاه ییل و مدیر ییل New Haven, بیمارستان, مرکز, نتایج تحقیقات و ارزیابی هشدار داده است که این مشکل می تواند بسیار بزرگتر از آن است.

“ما باید بسیار کمی اطلاعات عمومی در منفی کاذب نرخ برای این آزمون در بالين” Krumholz نوشت در نیویورک تایمز روز چهارشنبه. “تحقیقات آینده از چین نشان می دهد که منفی کاذب نرخ ممکن است حدود 30 درصد است. برخی از همکاران و کارشناسان در آزمایشگاه پزشکی ابراز نگرانی کاذب منفی رای دادن در این کشور می تواند حتی بالاتر است.”

در حالی که مثبت خواندن است که تقریبا همیشه قابل اعتماد گفت: دکتر مارک Abdelmalek کاذب منفی می تواند سطح در مواردی که آزمایش تجویز نادرست و یا نمونه است و سنن و در راه به آزمایشگاه.

“همه آزمایش احتمال منفی کاذب” گفت: Abdelmalek یک ABC اخبار پزشکی کمک کننده. “این است که این آزمون معیوب است.”

وجود دارد چند سناریو Abdelmalek توضیح داده شده است که می تواند انحراف نتایج آزمون.

 • معیوب مجموعه: ترجیح گرد و خاک است که از پشت بینی است. نمونه های از پشت گلو و یا سوراخهای بینی هستند گاهی, گرفته, اما آن می تواند افزایش شانس یک تست منفی حتی اگر یک فرد آلوده است.
 • زمان بد: اگر این تست انجام شد خیلی زود و یا خیلی دیر, virus ممکن است تشخیص داده نمی شود. سواب جمع آوری شده بیش از حد در اوایل ممکن است گرفتن به اندازه کافی ویروس برای تست انتخاب کنید تا این ویروس ذرات. و اگر آنها نمونه برداری بیش از حد در اواخر ویروس سطوح ممکن است شروع به فروکش ترک بیش از حد کمی از این ویروس تشخیص داده می شود.
 • نادرست: با توجه له از آزمون در حال جمع آوری نمونه هستند که به درستی ذخیره نمی – یخچال بلافاصله منجمد اگر آنها برگزار شد بیش از 72 ساعت – می توانید تنزل قبل از آنها تست شده است.
 • “هر آزمون در یک حد از حساسیت,” گفت: دکتر آلن ولز یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی. “شما نمی توانید انتظار می رود از هر ویروس است که اگر شما بسیار بسیار سطح پایین از ویروس است که من می توانید آن را به دلیل آن را وجود دارد دیده می شود.”

  “من می دانم آن را نگرانکننده برای خانواده ها و عموم مردم به شنیدن این که شما می توانید هر چیزی را پیدا کند اما این چیزی است که متفاوت از هر فصل آنفولانزا که در آن وجود دارد برخی تنفسی پنومونی سینه که تمایل دارند نمی توان توضیح داد” ولز گفت: ABC News. “است که به عنوان بد نیست به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. و دلیل آن را به عنوان بد نیست به عنوان آن را برای تلفن های موبایل است که برای درمان بسیاری از این بیماران…همان است.”

  در حالی که این ایده به طور بالقوه درد و رنج را از COVID-19 اما نه تست مثبت آن را برای تلفن های موبایل هشدار کارشناسان پزشکی گفت: این کار نیاز به. با توجه به علائم Netter مواجه شد برای مثال او گفت که پزشکان به او توصیه می شود یک دوره درمان متفاوت یکی برای کوروناویروس.

  “من هنوز در قرنطینه” او گفت:. “من قصد دارم به صبر کنید تا زمانی که من هستم 100 درصد بدون علامت … [و] هیچ جا نمی رود. من ماندن در خانه است.”

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>