ادلب آوارگان داخلی: ‘وضعیت بسیار بد آن است که مانند حکم روز’

کمک کارگران و فعالان هشدار داده اند از یک “فاجعه بی سابقه ای” آشکار در شمال غرب سوریه به عنوان نیروهای دولتی با حمایت ارتش روسیه و شبه نظامیان ایرانی press ahead with a full-scale حمله به مخالفان شدند.

محلی انسانی کارکنان گفت: روز یکشنبه که به سرعت رو به وخامت شرایط بیش از دو هفته گذشته آنها را ترک کرده بود در تلاش برای مقابله با تیاو تعداد زیادی از مردم آواره جریان به شمال و غرب ادلب و حلب گردید.

بیشتر:

“وضعیت 20 بار بدتر از آنچه در آن در سال گذشته بود. و بیش از طول سال گذشته 1.2 میلیون نفر آواره [در شمال غربی سوریه]” گفت: Obaida Dandoush که با این نسخهها کار برای سوریه NGO سوریه امداد و توسعه.

از تابستان 2018 سوریه, نیروهای دولتی شده اند هل دادن برای گرفتن آخرین اپوزیسیون دژ در شمال غربی خانه را به بیش از سه میلیون نفر است.

با توجه به سازمان ملل متحد برخی از 586,000 مردم عمدتا زنان و کودکان فرار کرده اند پس از آخرین تشدید مبارزه آغاز شد در این منطقه در ماه دسامبر. بین ماه های ژانویه 26 فوریه 2 به تنهایی برخی از 200,000 مردم مجبور بودند از خانه های خود با سازمان ملل متحد هشدار داد که هوایی و حملات زمینی در ادلب باعث شد هر دو “امواج عظیم” از جابه جایی و “عمده از دست دادن زندگی غیر نظامی”.

عمده کمبود

تا کنون بشردوستانه پاسخ بر روی زمین کاهش یافته است کوتاه از پرداختن به نیازهای آواره و در حال حاضر به چالش کشیدن وضعیت بوده است مرکب شرایط آب و هوایی سخت.

سعید Ezz al-Din, رسانه کارگر برای ترکیه بشردوستانه سازمان IHH الجزیره گفت: که عمده وجود دارد کمبود نیازهای اساسی از جمله غذا و آب تمیز پزشکی لباس گرم و سوخت و چادر.

او همچنین گفت: در حال حاضر تعداد مرگ و میر از جمله در میان کودکان به دلیل درجه حرارت پایین.

“مسکن موقت است ضروری و مورد نیاز به وجود فضای کافی در اردوگاه های موجود به جای تازه واردان” Ezz al-Din, گفت:, و اضافه کرد که IHH و تعدادی از گروه های در حال کار برای باز کردن اردوگاه های جدید که می تواند جای ده ها هزار نفر از مردم است.

حبیب Khashouf یک عضو از پزشکان اتحادیه در استان ادلب نیز تایید کرد که بسیاری از آوارگان داخلی) مجبور شده اند به خواب در باز, بدون سرپناه. به گفته دکتر بیش از 2000 خانواده جریان به منطقه از مراسم روز کشور در غرب استان ادلب – تنها برای پیدا کردن بدون کمک غذا و سرپناه از عمده هر سازمان وجود دارد.

کمک متوقف آینده به برخی از اردوگاه ها در این منطقه حتی قبل از موج جدید جابجایی به عنوان های مختلف گروه های بین المللی به تدریج از جیبش در سوریه در سال های اخیر, او گفت:.

با توجه به Dandoush از سوریه امداد و توسعه و کمبود کمک های انسان دوستانه است که تهدید سوریه زندگی می کند. اگر این جریان کمک می کند رزومه به شمال غرب سوریه او معتقد است که این منطقه می تواند قحطی در مقیاس یک در یمن توصیف شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان بدترین بحران انسانی.

‘وضعیت بسیار بد آن است که مانند حکم روز’

این افراد صحبت کرد و به الجزیره همچنین تایید کرد که آنها تا به حال دریافت هر گونه کمک از انسانی سازمان.

سارا 38 ساله بیوه و مادر پنج خواسته شود که نام واقعی او را نمی توان گفت که او فرار کرد, شمال از شهر Saraqeb قبل از تصاحب آن توسط نیروهای دولتی سوریه. پس از ورود در Aqrabat یک روستای احاطه شده توسط اردوگاه های پناهندگان در مرز سوریه و ترکیه او هیچ پناهگاه.

“من فقط با قرار دادن برخی از تشک بیش از گل در زیر یک درخت و که بود که در آن بودند از رفتن به خواب” گفت: سارا که مانند بسیاری از مردم در شمال غربی سوریه آواره شده چند بار در طول سال و نیم گذشته.

در نهایت او موفق به پیدا کردن پناهگاه با خواهر او خانواده و در حال حاضر او سهام دو سر اتاق با 20 نفر. خود را اجاره ماهانه است 160,000 لیره (150 دلار) – یک مقدار از خانواده مبارزات به استطاعت.

سارا می گوید: او دیده است و هیچ محلی یا خارجی سازمان توزیع مواد غذایی و یا هر نوع دیگری از کمک در این منطقه است. او تلاش کرده است برای خرید نان برای کودکان خود را به عنوان قیمت یک کیسه 10 قطعه رسیده 450 لیره ($0.50); فقط یک سال پیش او پرداخت 15 لیره برای همان مقدار از نان است.

بالا رفتن سرسام آور نرخ تورم از لیره سوریه و جنگ جاری فرستاده اند قیمت تمام کالاهای اساسی افزایش در سراسر سوریه است.

گاز برای پخت و پز و گرمایش نیز تبدیل به unaffordable برای سارا خانواده – یک قوطی گاز در حال حاضر به فروش می رساند برای 13,500 لیره (13 دلار) – به طبخ آنها سوزاندن هر چه چوب می توانید آنها را پیدا کنید. آب آشامیدنی نیز سخت است برای پیدا کردن در حالی که میوه و سبزیجات هستند چیزی است که آنها تنها می تواند رویای داشتن سارا گفت.

“من در حفظ و رفتن تنها به خاطر از فرزندان من است. وضعیت بسیار بد آن است که مانند حکم روز!” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>