ادلب: ‘یک بحران در یک تاریخی در مقیاس’

در سه ماه گذشته نزدیک به یک میلیون نفر فرار کرده اند پیشروی نیروهای دولتی سوریه در استان ادلب در نزدیکی مرز با ترکیه است. با آنکارا امتناع از باز کردن گذرگاه های مرزی و میلیون ها نفر از غیرنظامیان به دام افتاده در سازمان ملل متحد هشدار داده است قریب الوقوع حمام خون و یک “قتل عام در مقیاس است که هرگز دیده می شود در تمام این جنگ”.

علامت Cutts, سازمان ملل متحد, معاون منطقه ای انسانی هماهنگ کننده برای سوریه آن را به نام “بحران روز به یاد ماندنی در مقیاس”.

زنان و کودکان به دنبال پناه گرفتن در غارها و انجماد به مرگ در حالی که بیمارستان ها نانوایی ها و مدارس بمباران شده است.

تصدیق کرد که جنایات جنگی مرتکب شده اند “همه طرف”, Cutts اشاره می کند که “اکثریت غیر نظامی کشته و زخمی در ادلب منطقه شده اند ناشی از حملات هوایی و توپخانه انجام شده توسط نیروهای دولتی سوریه و متحدان خود”.

“ما می دانیم که این بسیار خوب است و ما شده ایم با دعوت از همه آنها بارها و بارها”, Cutts اضافه شده است.

او خواست جامعه بین المللی برای کار به سمت یک راه حل سیاسی برای بحران انسانی و مردمی در سراسر جهان به فشار دولت خود را به عمل.

با درگیری با ورود به دهمین سال Cutts اعتراف کرد که گرفتن توجه مردم یک چالش بوده است.

“در بسیاری از خستگی وقتی که می آید به سوریه و از آنجا که آنها را دیده ام بسیاری از جنگ ها و خیلی جابه جایی … اما فقط در زمانی که ما فکر می کنیم می خواهم دیده می شود بدترین از این جنگ زمانی که ما فکر جنگ ممکن است در آینده به پایان آنچه ما دیده ایم این است که یکی از بدترین فجایع کل جنگ”. Cutts گفت.

“این است که زمان برای مردم به گرفتن چشم خود را خاموش سوریه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>