آیدیتارود mushes در; طرفداران که خواست به جست و خیز به پایان برسد در Nome

مقامات با iditarod دنباله سگ سورتمه نژاد در حال تشویق طرفداران به خصوص کسانی که از خارج از کشور به سفر به Nome برای پایان مسابقه

ANCHORAGE, آلاسکا — به عنوان آیدیتارود mushers سوار خود را سگ تیم در سراسر آلاسکا در شنبه نژاد مقامات درهم را در آخرین لحظه تغییر باعث نگرانی جدید کروناویروس از جمله درخواست طرفداران به پرواز نیست به Nome برای پایان برسد.

مقامات اواخر جمعه شب خواست طرفداران مسابقه به خصوص کسانی که از خارج از دولت به جست و خیز پایان این هفته است. مقامات شهرستان در Nome به دنبال بسیاری دیگر آلاسکا شهرستانها در بستن یا محدود کردن دسترسی به بسیاری از ساختمان های عمومی در پی دولت برای اولین بار مثبت آزمون که از خارج از ایالات متحده است. مرد مورد آزمایش قرار گرفت پنج شنبه در یک لنگرگاه بیمارستان پس از قبل از ورود به شهرستان در خصوصی هواپیمای باری.

“Iditarod به طور کامل قدردانی و فروتن با شور و شوق و اجتماعی انرژی iditarod ملت; با این حال ما از شما می خواهیم به گونه غیر ضروری سفر به Nome پایان در خصوص کسانی که در حال سفر از خارج از آلاسکا” با توجه به بیانیه ای از iditarod.

مسابقه مسئولان نیز بریده شده کارکنان خود را به تنها ضروری پرسنل مورد نیاز در Nome برای پایان برسد. که در لیست محدود به دامپزشکان, لازم, سگ گرداننده و کارکنان مورد نیاز برای ارتباطات و هماهنگی تدارکات.

Iditarod قبلا به تعویق افتاد پس از حوادث مسابقه در Nome از جمله musher را ضیافت و سالانه ملاقات و خوش آمد می گوید با mushers.

مسابقه مارشال علامت Nordman گفت: Anchorage Daily News که او نمی دانست چگونه یک مسابقه مانند iditarod می تواند لغو شود اما در ادامه گفت: در این مسابقه انجام شد تحت هدایت مقامات وزارت امور خارجه ،

“اگر ایالت آلاسکا گفت: در این مسابقه باید متوقف شود, ما می خواهم توقف” Nordman به این روزنامه گفت. “ما شنیده نشده است.”

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. بیش از 80,000 نفر در چین تشخیص داده شده اند با کوروناویروس. بیش از 65,000 بهبود یافته اند.

آیدیتارود مقامات نیز تقلا برای حرکت به نقاط دور از روستا که در آن mushers توقف در مسیر برای Nome. بار بسیاری از مدارس استفاده می شود به عنوان بازرسی و یا یک محل اجازه می دهد تا یک musher برای استراحت اما تنگه برینگ مدرسه منطقه که شامل بسیاری از جوامع است که در خدمت به عنوان بازرسی بسته امکانات و گفت: این امر نه میزبان آیدیتارود فعالیت است.

جسی Royer از فربنکس شد در مسابقه سرب شنبه. او اولین musher برای رسیدن به ایست بازرسی در Kenai و برداشت 25 پوند تازه filets ماهی قزل آلا و 2000 دلار برای این شاهکار. Royer, یک, آیداهو, مادری که مطرح شد در مونتانا است که رقابت برای تبدیل شدن به اولین زن در 30 سال را به نفع خود iditarod. آخرین به برنده شدن در این مسابقه بود اواخر سوزان قصاب که برنده چهارمین آیدیتارود در سال 1990.

Royer زودتر شنبه نیز برای اولین بار در ایست بازرسی در Nulato. این پاسگاه در این روستا حدود 360 و در اصل در سال 1838 به عنوان یک پست تجاری است که به طور معمول جامعه هال و مدرسه نیز به طور گسترده ای استفاده می شود.

“از آنجا که این مدرسه در Nulato بود در دسترس نیست iditarod خود را تغییر پاسگاه محل به در Yukon River” Nordman در بیانیه ای گفت. “همه لوازم در محل و بازرسی به طور کامل سرنشین دار.”

یکی دیگر از جامعه نزدیک به Nome نیز از حد در این سال به دلیل نگرانی بیش از ویروس. Iditarod در مشورت با رهبران جامعه در Shaktoolik تصمیم به دور زدن جامعه و راه اندازی پاسگاه خارج از شهر.

مواد غذایی که mushers پرواز کرده و به پاسگاه منتقل خواهد شد به محل جدید همراه با کلش به صورت سگ به رختخواب پایین. مقررات در حال ساخته شده اجازه می دهد تا این تیم به یک وعده غذایی قبل از برگشت در دنباله.

مسابقه آغاز شده و یکشنبه در بید برای 57 mushers کاهش به 53 بعد از چهار انصراف از جمله Nils هان و آلن Eischens در صبح روز جمعه. برنده نزدیک به 1000 مایل (1,600 کیلومتر) مسابقه در سراسر آلاسکا است که انتظار می رود در شهر Nome در دریای برینگ مدتی در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>