‘من از دست من چشم’: قیمت اعتراض پلیس آمریکا خشونت

Anthony Evans می گوید: دست خود را در هوا: “شما می دانید که من یک تهدید است.” این جوان سیاه که فقط 26 سال پیر شده بود اعتراض خارج از اداره پلیس مرکزی در Austin, تگزاس, on May 31, زمانی که او جدا شد و از برادر دوقلوی او. شب گذشته بود نسبتا مسالمت آمیز تا آن لحظه ایوانز گفت: اما به عنوان او راه می رفت به سعی کنید برای پیدا کردن دوقلو خود او متوجه افزایش تنش میان پلیس و معترضان.

“همانطور که من قرار دادن دست در هوا و شروع به تنه زدن به من رو شات و سپس من را به زانو من,” او گفت: Al Jazeera. او نمی تواند کاملا مطمئن شوید که چه ضربه او در زمان: یک لاستیک گلوله یا beanbag دور. اما آن را تا به حال از کار اخراج شده توسط پلیس, او گفت:. بازیگری در ضربه او برای اولین بار نقل مکان کرد برای محافظت از نزدیکی با زن از ورودی, آتش, اما او متوجه شد که او یکی از خونریزی و رفت و به دریافت کمک.

پس از مختصر توجه در یک غیرنظامی مراقبت ایستگاه ایوانز گفت که او راه می رفت در مسیر از خانه خود را با خون در حال اجرا پایین تورم صورت می شود. “گوشی من مرده بود و من با خودم بود من تا به حال هیچ دوستان و یا خانواده با من تا که در آن نقطه من بود” من فقط به خانه من برای رسیدن به جایی امن است.” او سعی در پایین کشیدن پرچم یک ماشین در حال عبور که راننده گفت: نگاه اشتباه سرش را تکان داد و سوار کردن. پس از آن او در بر داشت یک افسر پلیس است. “من با احتیاط قرار دادن دست در هوا و شروع به راه رفتن به سمت افسر” او به یاد می آورد. با توجه به Evans, افسر به او گفت که او نمی تواند کمک کند چرا که او تا به حال برای رفتن “تعطیل بزرگراه”.

“او فقط سوار کردن بدون شنیدن طرف من از آنچه اتفاق افتاد” ایوانز توضیح داد. که در سمت چپ Austin بومی تنها با یک گزینه واقعی: راه رفتن باقی مانده پنج مایل یا هشت کیلومتر (او در حال حاضر راه می رفت سه مایل یا 4.8 متر) به خانه اش.

هنگامی که وجود دارد, او در راس به سمت حمام به او نگاه اول در آسیب. “من تو را دیدم و من freaked کمی,” او گفت:. اگر چه او می خواست به صبر در خانه حداقل تا صبح روز بعد Evans متوجه او تف کردن لخته شدن خون و ترس بدترین. او در زمان برخی از ایبوپروفن و سوار به بیمارستان. سه روز و دو عمل جراحی برای ترمیم آسیب و محل دائمی ورق تیتانیوم در خود شکسته فک او را از بیمارستان مرخص.

حمله ایوانز و دیگر مانند آن آمد تقریبا یک هفته بعد از جرم در سراسر کشور تظاهرات وادار توسط پلیس قتل جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر مردم سیاه و سفید. اما تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز ملاقات کرد که آنها معترض بودند در برابر: خشونت پلیس و خشونت است.

حدود سه ساعت و 15 دقیقه رانندگی در شمال شهر آستین در شهر دالاس براندون Saenz نمی دانم او ضربه شده بود تا زمانی که او را دیدم خون ریختن از چهره اش. پس از آن 25 سال پیر شده بود معترض در نزدیکی on May 30, به دنبال یک دوست به سر او راه می رفت به سمت یکی دیگر از جمعیت معترضان که گفته شد بطور مسالمت آمیز تظاهرات و برگزاری علائم در هوا.

“من تا به حال دست من در کنار من و من شنیده بود با صدای بلند رونق” Saenz به الجزیره. “خون فقط آغاز شده جوشان.” تصویری از پیامدهای نشان می دهد Saenz تخمگذار بر روی زمین خود را در صورت خون آلود احاطه شده توسط دیگر معترضان و غیر نظامی پزشکان.

Police brutality

Saenz چشم چپ خود را از دست داده و هفت دندان و مجبور به انجام جراحی های متعدد برای تعمیر به صورت شکستگی [حسن نیت ارائه میدهد از Saenz تیم حقوقی]

Saenz وکیل یاس Crockett گفت: پلیس در تلاش بود برای دریافت مراقبت های پزشکی برای جوان سیاه و در ابتدا “وجود دارد موضوع را با آنها [اجرای قانون] در واقع اجازه می دهد یک آمبولانس در” برای حضور در Saenz. سرانجام آمبولانس عجله Saenz به بیمارستان که در آن او گفت که او تا به حال چشم چپ خود را از دست داده و هفت دندان و مجبور به انجام جراحی های متعدد برای تعمیر به صورت شکستگی به سمت چپ صورت خود را. او از بیمارستان مرخص شد. او در 26 تولد.

می بارند از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, فلفل توپ و دیگر کمتر-سلاح های کشنده شده اند راه اندازی شده توسط اجرای قانون در بیش از سه هفته از اعتراضات که گریبانگیر شهرستانها در سراسر کشور. اعتراضات آغاز شده است که به عنوان خشم بیش اخیر افغانستان از مردم پس از ballooned به گسترده تر از تظاهرات علیه خشونت پلیس در مورد استفاده معترضان با تماس برای defunding از ادارات پلیس در سراسر کشور.

تعدادی از بازداشت در تظاهرات آمار 10,000 در ژوئن 4, آسوشیتد پرس گزارش داد. صدها تن ربوده شده اند اما با توجه به رسانه های محلی. پلیس تا حد زیادی با اشاره به برخی از حوادث خشونت و خرابکاری و غارت و نقض مقررات به عنوان توجیهی برای استفاده از زور است. وجود دارد هیچ حکومت در جایی که هر دو Saenz و ایوانز ضربه شد. اما معترضان و کارشناسان به طور یکسان گفت: افزایش militarisation از نیروهای پلیس و عمیق نژادپرستی نهادی ایجاد یک وضعیت که در آن پرخاشگری است که اغلب اجرای قانون پاسخ اول.

پلیس militarisation

مایک آلمانی همکار در Brennan Center for Justice and سابق FBI special agent گفت: او تمام شده است که شگفت زده کرد تصاویر از نیروی پلیس علیه سیاه زندگی ماده معترضان در هفته های اخیر.

“من تعجب نیست چرا که ما دیده ایم که افزایش militarisation از اجرای قانون و افزایش قطبی شدن جامعه را در بر گيرد اما در خصوص جدا کردن پلیس از جوامعی که به آنها خدمت می کنند” آلمانی الجزیره گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد این است که این ایده در اجرای قانون است که “هر گونه انتقاد از پلیس و غیر قابل توجیه است و نیاز به یک مهاجم پاسخ.”

Police brutality

یک معترض می ایستد در مقابل نیواورلئان Louisana پلیس ضد شورش به معترضان در راهپیمایی بالا ایالتی 10, اعتراض به مرگ جورج فلوید [جرالد هربرت/AP Photo]

این militarisation از پلیس آمریکا تا حد زیادی قدمت آن به دهه 1990 با آغاز به کار 1033 برنامه و یا اجرای قانون حمایت دفتر برنامه که اجازه می دهد تا ادارات پلیس بدون در نظر گرفتن اندازه برای به دست آوردن مازاد تجهیزات نظامی از وزارت دفاع. از سال 1997 بیش از $7.4 میلیارد دلار ارزش اموال منتقل شده به بیش از 8000 سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است. این تجهیزات شامل معدن-مقاوم در برابر وسایل نقلیه, هواپیما, هلیکوپتر, night-vision عینک ضد شورش و تاکتیکی سپر تفنگ لوازم اداری و تجهیزات دیگر.

تجهیزات نظامی در اختیار آمریکا ادارات پلیس در سراسر کشور به نمایش در طول سال 2014 ناآرامی در فرگوسن میسوری پس از کشنده تیراندازی پلیس مایکل براون یک غیر مسلح 18 سال, پیر مرد سیاه و سفید.

بخشی از فرآیند militarisation است به dehumanise هر دو این نیروها و گروه های هدف.

مایک آلمانی, Brennan Center for Justice

پس خشم در استفاده از تجهیزات نظامی در شهر 20,000 سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, محدود دامنه 1033 برنامه. اما در سال اول خود را در دفتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا معکوس اوباما-دوران محدودیت.

تجهیزات آموزشی و بخشی از روند کلی از “militarisation است به dehumanise هر دو این نیروها و گروه های هدف” آلمانی توضیح داد. “پس از آن دیگر هیچ, ‘اگر این فرد در حال انجام کاری اشتباه است و من به عنوان یک فرد من انجام وظیفه به دستگیری آنها’,” او اضافه شده اما نه militarisation ایجاد یک سناریو از یک گروه در برابر دیگر.

Police brutality

پلیس ضد شورش دیده بان به عنوان جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن, DC [Alex براندون/AP Photo]

آلمانی گفت که این بازی در شهرهای مختلف کشور در طول اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات. در بوفالو, نیویورک دو پلیس هل 75-year-old man who کاهش یافت و بنا به گزارش ها رنج می برد جمجمه شکسته. این دو افسر در ابتدا به حالت تعلیق باعث 57 از همکار خود افسران به استعفا از نیروی اورژانس واحد. دو درگیر شد و بعد از آن به اتهام حمله به. آنها التماس کرد گناه نیست.

جولیا Dupuis یک فعال سیاسی و نویسنده بود که اعتراض در 2 ژوئن در لس آنجلس, کالیفرنیا, زمانی که او دستگیر شد و توسط پلیس گفت که این تظاهرات را “احساس مانند یک warzone مانند یک میدان جنگ” در بخشی از پلیس.

“از ابتدا من فکر می کنم ما دیده می شود برخی بسیار فشرده تاکتیک های پلیس که نوع مرز در تاکتیک های نظامی, شما می دانید, militarised تجهیزات مانند وسایل نقلیه زره پوش لاستیکی گلوله گاز اشک آور اسپری فلفل,” Dupuis به الجزیره.

Police brutality

تظاهرکنندگان دستگیر می شوند برای نقض مقررات منع رفت و آمد در مرکز شهر لس آنجلس در طول یک اعتراض به خشونت پلیس [مارسیو خوزه سانچز/AP Photo]

در ژوئن 2, پس از منع رفت و به اثر پلیس – لباس ضد شورش – در نهایت به دام افتاده معترضان در خیابان Dupuis گفت. اعضای گروه تصمیم به آرامش او اضافه شده و نه اجرا به “سعی کنید برای به حداقل رساندن خشونت تا آنجا که ما می تواند”.

“ما تا به حال دیده و با تجربه از گاز اشک آور ، گلوله های لاستیکی و واقعا باطل دستگیری جایی که آنها تعقیب و گریز مردم و ضرب و شتم آنها را با باطوم قبل از دستگیری آنها و ما نمی خواهیم که به اتفاق می افتد,” او گفت:. حدود 30 “زمان” دقیقه گذشت قبل از پلیس نقل مکان کرد و شروع به دستگیری افراد از جمله Dupuis که شناسایی به عنوان یک جنس غیر منطبق با زن است. او قرار داده شد در پستی روابط و دو مرد افسران پلیس شروع به نوازش او را از جمله دست زدن به سینه او و تماس با او و “آن” Dupuis گفت. او سپس در یک اتوبوس و رانده بیش از یک ساعت فاصله دارد.

معترضان نگه داشته شدند در تنگ اتوبوس با وجود نگرانی رمان coronavirus برای چند ساعت بارها و بارها رد درخواست برای استفاده از حمام و یا شل پستی روابط و تمسخر توسط پلیس, او گفت:, و اضافه کرد که آنها در نهایت منتشر شد پس از داده های استنادهای. Dupuis گفت: او استناد شد و بعد از آن کاهش یافته است.

پلیس ‘تن’

صرف حضور نظامی و تاکتیکی دنده آلمانی گفت: الهام بخش در اجرای قانون خاصی ذهنیت که اغلب باعث پرخاشگری است. “هنگامی که شما را که [نظامی] ذهنیت و آموزش به اجرای قانون است که ماهیت خود پلیس خود جامعه است که منجر به مشکلات است که نمی خواهد در غیر این صورت وجود داشته باشد” آلمانی اضافه شده است. “این یک موضوع با استفاده از هر چیزی در این ابزار به عنوان یک راه برای جدا کردن خود از جامعه خود را که شما انجام ندادی.”

معترضان در چندین شهر الجزیره گفت: آنها احساس کردند این بود که اغلب پلیس که مجموعه ای از تن.

Jason روزنبرگ پیوست مارس در شهر نیویورک در ژوئن 2 برای جلب توجه به خشونت های پلیس علیه جامعه تجاوز از جمله پلیس به قتل تونی McDade یک نما با مرد سیاه, در تالاهاسی ، روزنبرگ و دیگران راهپیمایی در مکان های مختلف در سراسر شهرستان از جمله Stonewall, سایت 1969 قیام توسط جامعه تجاوز پس از حمله پلیس به نوار همجنسگرا.

به عنوان شب کشید و با یک حکومت نظامی در اثر روزنبرگ گفت: او شروع به دیدن افزایش تنش توسط اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) افسران و دستگیری ها آغاز می شود. در یک نقطه معترضان روزنبرگ گفت: تشکیل یک بازو به بازوی زنجیره محاصره پلیس است. این است که زمانی که اجرای قانون نقل مکان کرد و در عمل تا نیویورک عضو به یاد می آورد.

Jason Rosenberg

روزنبرگ دچار شکستگی به بازوی خود را و تا به حال به چندین اساسی برای بستن یک زخم بر سر او [حسن نیت ارائه میدهد از Jason روزنبرگ]

“بسیار به سرعت آنها شروع به ضرب و شتم ما. ما نمی شد و مقاومت در برابر دستگیری در همه, اما آنها همچنان به شارژ و آمار و پانچ ما,” او گفت:.

روزنبرگ معتقد است او زدم قبل از اینکه قرار داده شده در فایل های فشرده-کراوات دستبند و متوجه یک استخر از خون تشکیل داده بود در اطراف سر خود را. او گفت که او بارها و بارها محروم توجه پزشکی, تنها دریافت “آرایشی و بهداشتی” کمک های اولیه زمانی که یک پرستار خون پاک کردن سر خود را هنگامی که آنها به پلیس وارد حوزه. بعد از اینکه منتشر شد و با توجه به احضار, روزنبرگ به بیمارستان رفت و یاد او تا به حال دچار شکستگی به بازوی خود را دریافت کرده و 11 اساسی برای بستن یک زخم او خون آلود ،

“من قطعا فکر می کنم ظاهر [از پلیس ضد شورش] واقعا مجموعه تن برای تظاهرات” روزنبرگ گفت. “حتی شب قبل از جایی که وجود یک حکومت نظامی … ما واقعا نمی شد با ملاقات riot gear که شب بود, و آن را بسیار اهلی و آرام اعتراض. و بنابراین من فکر می کنم پلیس همیشه مجموعه ای از تن برای چگونه در شب و یا یک اعتراض در حال رفتن برای پایان دادن به.”

تهدید به خشونت است یک شکل از خشونت خود را.

استیون Thrasher دانشگاه نورث وسترن

استیون Thrasher یک دانشگاه استاديار و روزنامه نگار که دارای پوشش تظاهرات برای سال موافقت می کند اما اضافه کرد که آن را نه فقط نظامی دنده اما اغلب در عمل بسیار از پلیس.

“تهدید به خشونت است یک شکل از خشونت خود” Thrasher گفت. “پلیس همیشه تهدید, تهدید به طور بالقوه ما آسیب برساند. و به طوری که خود شکلی از خشونت است. و آن را بیرون می آیند بسیار واضح زشت در راه در چند ماه گذشته.”

حکومت ‘استفاده به عنوان سلاح’

Thrasher گفت که این شده است به خصوص آشکار در تظاهرات علیه خشونت های پلیس این زمان در اطراف, و در سال های گذشته به ویژه هنگامی که حکومت تحمیل گردیده. اگر چه بسیاری از حکومت برداشته شده است در شهرستانها در سراسر ایالات متحده شهرداران شد و سریع به پیاده سازی آنها تماس گرفته و در گارد ملی پس از شروع تظاهرات در تلاش آنها گفت: به سرکوب برخی از ناآرامی ها از جمله خرابکاری و غارت و آتش سوزی است که تا به حال دیده شده است پس از تاریک.

Police brutality

یک افسر پلیس NYPD اسپری معترضان در بروکلین قصبه شهر نیویورک [ادواردو Munoz/رویترز]

در حالی که ماشین غله پاک کنی گفت که حکومت هستند نه توجیهی برای خشونت او معتقد است اجرای قانون آنها را ببینید که در راه است. “آنها همه را به یک جنایتکار و حکومت نظامی به معنی هر کسی قانون شکن است,” او گفت:. “ایجاد مکانیسم است که توسط آن این برخورد [بین پلیس و معترضان] اتفاق می افتد که البته می تواند به سرعت تبدیل به خشونت.”

کرم پای یک podcaster و رئیس جمهور تازه شکل گرفته Bartenders علیه نژادپرستی در واشنگتن دی سی گفت که او قصد ماندن در گذشته این شهر 7pm منع رفت و آمد در ژوئن 1. اما زمانی که پلیس شروع به هل دادن مسالمت آمیز تظاهرات پشت کاخ سفید با فلفل توپ و flashbangs او هدایت می شوید به یک منطقه که در آن تظاهر کنندگان همچنان به تجمع مسالمت آمیز گذشته مقررات منع رفت و آمد غافل در آن زمان که ناگهانی نیروی مورد استفاده در خارج از رئیس جمهور اقامت بود برای روشن شدن راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس فرصت است.

خط همراه با یک گروه از بیش از 100 نفر دیگر ادامه راهپیمایی در نهایت تحت فشار قرار دادند توسط پلیس بر روی مسکونی سوان خیابان. آن را طولانی نیست قبل از پلیس آغاز شده و تنه زدن و اشک کشتار با گاز گروه لین گفت: وادار کردن ده ها تن به فرار به خانه یکی از ساکنان که تا به حال باز درهای خود را به معترضان. این گروه در داخل خانه تماشا به عنوان پلیس بازداشت چند نفر در خیابان. خط زندگی-توییتی عمل از خانه برای بسیاری از شب. پلیس دستگیر و نزدیک به 200 نفر در کل. کسانی که در داخل مانده تا طلوع – هنگامی که حکومت نظامی به پایان رسید. لین احساس می کند که حکومت استفاده شده است به عنوان یک نوع از سلاح علیه معترضان.

“من احساس می کردم که بدون در نظر گرفتن من برای رفتن به خارج وجود دارد,” او گفت: الجزیره افزود که او “ترس به عنوان یک زن سیاه و سفید … [و] کسی که در موضع قدرت است.”

اما او گفت: “داشتن حق اعتراض بسیار مقدس است.”

‘Wake up call’

برخی از ادارات پلیس و مقامات شهر گرفته اند اقدام علیه افسران که با استفاده از چه تلقی شده است بیش از حد زور علیه معترضان و کسانی که شکستن حکومت نظامی. در آتلانتا و جورجیا دادستان به اتهام شش پلیس با “استفاده از نیروی بیش از حد” علیه دو تن از دانشجویان کالج که گرفتار شده بود در ترافیک پست-مقررات منع رفت و آمد زمانی که مقامات اجرای قانون را شکست ویندوز از ماشین خود را کشیده و آنها را به بیرون از خودرو و tased راننده. چهار نفر از ماموران درگیر شده اند از کار اخراج شدند. یک قاضی در سیاتل, واشنگتن, ممنوع پلیس از استفاده از مواد شیمیایی محرک مانند اسپری فلفل و فلفل گلوله معترضان از طریق سپتامبر. مقامات در شهرهای دیگر به نام برای ممنوعیت مشابه.

اما پلیس نیز در دفاع از اقدامات خود گفت: استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و دیگر کمتر-سلاح های کشنده است که لازم است برای پراکنده کردن جمعیت های بزرگ و کنترل معترضان که باید تبدیل به خشونت.

“اگر ما به عقب بکشید ما در حال دادن, مرکز شهر, ما آنها را به آن فضا است. اما هنگامی که ما به آنها این است که فضای ما نمی تواند کنترل چه اتفاقی می افتد در آن فضا است. … ما می شده اند یکی از این شهرستانها در اخبار سوزاندن” گفت: San Jose, California police department کاپیتان Jason دوایر در حالی که دفاع از خود را ماموران اقدامات در جریان تظاهرات اوایل این ماه رسانه های محلی گزارش.

Police brutality

یک فرد دارای یک ‘Black Lives Matter’ ثبت نام به عنوان یک ابر سنگین از گاز اشک آور و دود بالا می رود بعد از اینکه توسط پلیس مستقر در سیاتل, واشنگتن, [لیندزی Wasson/رویترز]

در مورد لس آنجلس فعال Dupuis, یک فرمانده پولیس رسیده به توییتر گفت که او می خواهم یک “شکایت صورت گرفته از جانب خود”. او در پاسخ گفت که در حالی که او قدردانی که گروه برتر از او نیست اعتماد “سیستم فاسد” به بررسی خود مردم است. همانطور که از ژوئن 10, پلیس لس آنجلس گفت: آن را دریافت کرده بود 56 شکایات مربوط به این تظاهرات از جمله 26 ادعا استفاده از زور توسط پلیس. حداقل 10 افسران گزارش شده است قرار داده شده بر روی میز وظیفه در حال بررسی و تحقیقات است. پلیس لس آنجلس رئیس پلیس قبلا این گزارش گفت: این بخش به بررسی خود را پاسخ به اعتراض از جمله انتقال بازداشت معترضان در شلوغ اتوبوس. پلیس لس آنجلس پاسخ نمی دهند به الجزیره را به درخواست برای نظر.

شهر نیویورک غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره یک سازمان مستقل دریافت کرده است صدها نفر از شکایات مربوط به NYPD پاسخ به معترضان. حداقل یک افسر متهم شده است برای تنه زدن یک زن در یک اعتراض. نیویورک دادستان کل Letitia جیمز اتحاد برگزار شد دو روز از جلسات عمومی برای جمع آوری شهادت از معترضان. او در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته که دفتر او را “عمل به طور مستقل به دنبال پاسخ اطمینان حاصل شود که حقیقت گذاشته است و دارد که پاسخگویی برای هر خطا”.

اداره پلیس شهری (MPD) رئیس پلیس در واشنگتن در دفاع از اجرای قانون و اقدامات در این حادثه در سوان خیابان گفت: در یک کنفرانس خبری در اوایل ماه ژوئن است که هیچ شواهدی وجود دارد که هر کسی تا به حال شده است “نابود و یا مورد ضرب و شتم” توسط پلیس, اما که در امور داخلی اداره خواهد بررسی برای اطمینان از تمام دستگیری ها مناسب بودند. MPD تایید کرد که این کاوشگر در حال انجام است.

در دالاس تگزاس پلیس بخش عمومی یکپارچگی گروه در حال بررسی Saenz مورد دالاس اداره پلیس گروهبان وارن Mitchell تایید به الجزیره. “استراحت اطمینان وجود دارد که یک تحقیق کامل در حال انجام است و ما را هر چه عمل تلقی مناسب در نتیجه تحقیقات” میچل گفت: از طریق ایمیل.

Saenz و تیم حقوقی خود را می خواهید افسر مسئول با استفاده از کمتر-سلاح مرگبار که منجر به مرد جوان از دست دادن یک چشم به پاسخگو باشند. پلیس دالاس همچنین توافق برای توقف استفاده از گاز اشک آور و دیگر کمتر-مرگبار پلیس جمعیت-کنترل سلاح از جمله گلوله های لاستیکی در برابر معترضان از طریق اوایل سپتامبر.

Police brutality

Saenz وکیل یاس Crockett گفت: پلیس در تلاش بود برای دریافت مراقبت های پزشکی برای جوان سیاه [حسن نیت ارائه میدهد از Sanez تیم حقوقی]

Austin بومی ایوانز گفت: پلیس باید او در مصاحبه و گفت: وجود تصویری از حادثه ای که او در آن کشته شد ، Austin مقامات پلیس به کارگردانی الجزیره به ژوئن 1 Facebook live توسط رئیس برایان Manely که گفت که این گروه در حال بررسی تمام حوادث که در آن معترضان مجروح شدند. گروه جواب نداد سوالات خاص در مورد ایوانز مورد. مانلی گفت: در طول یک Austin شورای شهر امنیت عمومی کمیته جلسه در روز پنج شنبه که در این بخش به پایان رسید خود را با استفاده از “کمتر کشنده تفنگ ساچمهای” در جمعیت شرایط. مقامات شهرستان گفت: آنها را مشاهده کنید 255 شکایت علیه افسران پلیس برای بررسی است.

بسیاری از معترضان که صحبت به الجزیره گفت که در حالی که آنها ممکن است آسیب های جسمی و جلوگیری از آنها را از رفتن به خیابان می آیند, آنها همچنان مصمم در تلاش خود را برای آوردن عدالت برای قربانیان خشونت های پلیس. بسیاری از به اصطلاح defunding از پلیس و سرمایه گذاری در جوامع اقلیت در سراسر کشور است.

برنان مرکز آلمانی اضافه شده است که در حالی که ممکن است “خوب خوب در نظر گرفته شده افسران” مگر اینکه مقامات تشخیص و “نشانی که وجود دارد این است که صریح و روشن تعصب و نژادپرستی در اجرای قانون” پس از آن حتی به ظاهر معنی دار اصلاحات و آموزش کمک خواهد کرد. “ما باید اذعان کرد که این یک چیز واقعی است که در آن نیاز به ریشه.”

در تگزاس هر دو ایوانز و Saenz گفت: آنها سپاسگزار برای غلیان احساسات پشتیبانی برای کسانی که در جامعه و در جاهای دیگر از جمله هزاران دلار مطرح شده در هر یک از مربوطه خود را gofundme صفحات.

ایوانز می گوید او متمرکز شده است بهتر و انجام آنچه او می تواند انجام دهد برای کمک به نفر بعدی و “آموزش آنها و فقط آگاهی به مضرات آمده است که با مبارزه برای علت”.

“برخی از مردم فکر می کنم آن را فقط به مردم وجود دارد شورش که در حال گرفتن صدمه دیده است و آنها می گویند” آنها نوع سزاوار است که “اما [با من] شما را به دیدن دست اول کسی که عشق” او گفت:. “آن را تقریبا مانند یک چشم بازکن .. ما همه در این با هم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>