“من فکر نمی کنم شما واقعا می توانید’ را در انتخابات امن: ویسکانسین چرخ دنده ها به صورت اولیه

ویسکانسین یکی از محوری ایالات غرب میانه برای سال 2020 انتخابات عمومی نیز در حال حاضر مجموعه ای برای اولین بار دولت برای راه اندازی مجدد فرایند اولیه در هفته آینده میان مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

با بیش از یک دوجین متحده backloading انتخابات تقویم با توجه به این رمان coronavirus دوره گرد دولت می ایستد به عنوان یک پرت به جای مصمم به نونهالان با ریاست جمهوری نامزدی مسابقه در 7 آوریل.

“هیچ چیز تغییر کرده است از دیدگاه من. ما پرونده های حقوقی متعددی اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن بخشی از دولت قانون” به لیبریا تونی Evers گفت: در روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در شیوع اشاره به پنج عمده پرونده های حقوقی ثبت بیش از انتخابات در سراسر کشور با توجه به Milwaukee Journal Sentinel. “آن را در دولت قانون است. تاریخ تنظیم شده است و ما در حال تشویق تعداد زیادی از مردم برای رای دادن غایب و حاضر…و مردم در پاسخ به آن است.”

تصمیم به ماندن قرار داده است که در بخشی به دلیل بیش از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات برای بهار آینده انتخابات است که اولیه تنها در سطح ریاست جمهوری و انتخابات عمومی دادگاه عالی ایالت نژادها و دیگر انتخابات محلی است.

مسابقه های آینده نیز تزریق برخی از حس عادی را به یک اولیه فصل بود که زمین به توقف توسط coronavirus.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

برای ویسکانسین روز انتخابات نزدیک به عنوان مورد تایید شده از COVID-19 رسیدن به بیش از 1 ، 000 در حالی که رهبران دولت ترسم بیش از این بهترین مسیر رو به جلو است.

در سرب تا هفته آینده انتخابات مقامات بالا در دولت مقاومت تعویق انداختن ظاهر می شود ایران در تعهد خود را به شخم زدن جلو. اما در روز جمعه Evers به نظر می رسد به عقب البته – اصرار دولت جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری به ایمیل غیابی به همه 3.3 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده در دولت است.

“این است که یک جمهوری خواه موضوع و یا دموکراتیک مسئله—این یک موضوع دموکراسی است. من اهمیتی نمی دهند که می شود از اعتبار من فقط می خواهم به مطمئن شوید که هر کس این فرصت را به رای دادن در این ماه آوریل است. ما لازم نیست که زمان برای سیاست—ما باید برای دریافت این انجام می شود, مردمی,” او گفت: در یک ویدیو در توییتر.

آخرین لحظه درخواست که تنها 11 روز قبل از مسابقه به شکاف یک گوه بین دو طرف بر سر نحوه انجام انتخابات. بالا دلاری نمایندگان مجلس در دولت رد Evers’ ناگهانی تقاضا و گفت این امر می تواند “غیر ممکن” را به ارسال هر رای دهنده رای گیری تحت چنین برسانیم.

“ما ایران را به عنوان یک حزبی در رد فرماندار درخواست به upend آوریل 7th انتخابات گفت:” رابین Vos سخنران از دولت و مجلس, در بیانیه ای. “او در آخرین لحظه طرح از یک پست الکترونیکی-در رای گیری انتخابات است لجستیکی غیر ممکن و فوق العاده ناقص است. در واقع کشورهای دیگر می گویند آن را غیر ممکن است برای پیاده سازی به خصوص دو هفته قبل از انتخابات با تعداد بی شماری از نیروی انسانی پستی و ملاحظات ایمنی; ما کارمندان محلی در حال حاضر در حال اجرا از آراء و لوازم.”

Evers نیز در برابر برخی از دلهره در حزب خود او به عنوان یک کلید دموکرات مجلس در دولت استدلال کرد که گسترش رای گیری از طریق پست باید اتفاق افتاده هفته پیش.

“نه وجود دارد بسیاری از گزینه های خوب با توجه به زمانی که ما در انتخابات برنامه ریزی شده بود و چقدر وقت است که ما باید” دولت تشکر. گوردون Hintz دموکراتیک رهبر در دولت و مجلس گفت: ABC News. “من هنوز هم احساس می کنم اگر ما در ابتدا چند هفته پیش توافق کردند که برای به تعویق انداختن انتخابات به منظور تبدیل به یک پست الکترونیکی سیستم رای گیری آن شده اند که بهترین تعادل بین پیوستن به بهداشت عمومی منظور و قادر می سازد مردم را به شرکت در انتخابات.”

“من فکر می کنم ما شنیده از کارمندان در انتخابات هیئت مدیره است که با ارسال هر یک رای گیری 12 روز قبل از انتخابات بود و نه شما می دانید و واقع بینانه و این واقعیت که این امر نیاز به اقدام قوه مقننه هنگامی که ما را برآورده نکرده و در عین حال از آن ساخته شده بعید چشم انداز” او ادامه داد. “شما در حال رفتن به زور مردم را به یک وضعیت که ما صرف گذشته دو هفته و نیم التماس مردم برای جلوگیری از…فکر نمی کنم این امکان وجود دارد با خیال راحت فعال در شخص رای گیری بدون خطر بیشتر انتقال ویروس است.”

وقتی پرسیده شد که چه مراحلی باید طی هفته آینده برای اطمینان از انتخابات به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای رای دهندگان Hintz پاسخ داد: “من فکر نمی کنم شما واقعا می توانید.”

درگیری میان ویسکانسین دموکراتیک اجرایی و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره بیش از اینکه به گسترش زمان رای گیری توسط دستگاه پست – در حالی که همچنین اجازه می دهد رای به مهر باطله تمبر پست در روز انتخابات و گسترش مجموعه دوره به مقامات زمان بیشتری برای پردازش آراء – و یا به سادگی به جلو حرکت می کند به عنوان برنامه ریزی شده تأکید مقیاس است که با کروناویروس دارای اختلال در روند دموکراتیک.

پس از ورود این ویروس در کشور بیش از یک دوجین متحده با تاخیر مقدماتی تا تابستان آرای انتخابات ریاست جمهوری باقی می ماند کنار از مبارزات انتخاباتی و یک ساحل به ساحل فشار برای رای دادن از طریق پست و همچنان برای به دست آوردن پشتیبانی می کند.

اما در ویسکانسین ممکن است آن را بیش از حد دیر است.

“در حالی که ما مردم را تشویق به درخواست رای غیابی, شما می دانید, من درخواست معدن بیش از یک هفته پیش و هنوز هم آن را دریافت نشده است. افرادی که درخواست آن را امروز ممکن است آن را در زمان به نوبه خود آن را در اطراف و رای” Hintz روز دوشنبه گفت:.

“ما در حال درخواست بسیاری از مردم به درخواست یک absentee ballot,” او گفت:. “[اما] آن 7 تا 10 روز چرخش در بسیاری از مکان است.”

برای هفته های ایالتی ویسکانسین انتخابات شده است “به شدت تشویق” رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند غایب از طریق پست و با توجه به میلواکی انتخابات رسمی. تا کنون 883,293 رای غایب شده اند درخواست و 251,897 شده اند.

در حالی که این مقام گفت: ABC News در اوایل این ماه که دولت “retooling” برای آماده شدن برای انتخابات میان شیوع بیماری در فرد رای گیری است که هنوز به عنوان یک گزینه در 7 آوریل ،

در میلواکی احتیاطی در حال حاضر در جریان است از جمله تجهیز نظرسنجی کارگران با دستکش و ماسک تهیه رای گیری سایت با لوازم تمیز کردن و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و مطابق با دستورالعمل CDC از لحاظ اجتماعی فاصله با فاصله از رای دهندگان در خط و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل یک رای گیری سایت.

اما در ووکشا حومه میلواکی تنها یک رای گیری در محل در دسترس خواهد بود برای شهرستان از بیش از 70 ، 000 با توجه به عدم در دسترس نظرسنجی کارگران است.

در خلیج سبز مسئولان شهرستان در زمان و حتی بیشتر شدید اندازه گیری برای حفاظت از رای دهندگان و نظرسنجی کارگران از coronavirus با پر کردن طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال علیه مقامات دولتی به دنبال به تعویق انداختن انتخابات و حرکت به رای گیری از طریق پست. اما در روز جمعه ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام Griesbach اخراج مورد روز جمعه برای عدم صلاحیت.

آن را فقط شهرداری است که نگران این موضوع. قبل از Evers’ اعلام رئیس انتخابات رسمی در دولت, Meagan ولف در نامه ای به Evers در 20 مارس تأکید نگرانی از انتخابات محلی مقامات و اصرار برای “اقدام فوری” از دولت او به “حمایت” تلاش های خود را برای حفاظت از رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است.

“عنوان جدید نگرانی های ظهور روزانه مربوط به COVID-19 ما باید از نزدیک با ما فدرال و دولت های ایالتی و محلی همکاران به اطمینان حاصل شود که هر واجد شرایط Wisconsinite می توانید با خیال راحت در انتخابات شرکت کنند” او نوشت: در این نامه درخواست Evers به کمک در تامین امنیت کافی منابع بهداشت را به مقامات محلی از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده, استخدام جوانتر نظرسنجی کارگران و دسترسی دقیق راهنمایی از مقامات بهداشت محلی هستند.

از شرایط دشوار انتخابات محلی مقامات روبرو هستند با توجه به Wolf رئیس در میان آنها است و این واقعیت که بیش از نیمی از نظرسنجی کارگران در انتخابات قبلی در محدوده های سنی در نظر گرفته شده بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

“در مارس 7 وجود خواهد داشت و نزدیک به 2000 حوزه های رأی گیری نیاز به بیش از 20 ، 000 نظرسنجی کارگران و پتانسیل تا 2,000,000 رای دهندگان و یا خود رای غیابی,” ولف می نویسد: در این نامه است. “در انتخابات قبلی بیش از 50 درصد از ویسکانسین نظرسنجی کارگران بیش از این سن در نظر گرفته می شود بیشتر در معرض خطر توسعه بیماری های جدی از COVID-19. محلی انتخابات در سراسر کشور ابراز کرده اند که آنها خسته از لیست های خود را از نسخه پشتیبان تهیه نظرسنجی کارگران; بسیاری از نظرسنجی کارگران در حال حاضر منتقل و آنها قادر خواهد بود به خدمت می کنند.”

“از امروز انتخابات محلی مقامات دسترسی ندارند به مردم یا منابع مورد نیاز است. این برگ رای دهندگان کارمندان و نظرسنجی کارگران به انتخاب های دشوار است. رای دهندگان نباید مجبور به انتخاب بین رای دادن و یا سالم ماندن.”

در نامه ای در پاسخ به ولف فرماندار رئیس مشاور حقوقی رایان Nilsestuen نوشت که دولت این است که کمک به نشانی موج غایب درخواست کمک برای پیدا کردن پاکت فروشندگان برای رای غیابی و تسریع “خرید و تحویل پاکت.”

برای تضمین وجود خواهد داشت به اندازه کافی نظرسنجی کارگران در روز انتخابات فرماندار دولت هماهنگی با سازمان های داوطلب رسیدن به کسب و کارهای بزرگ و با تکیه بر کارکنان دولت به تقویت نیروی انسانی. اما با توجه به نامه Evers نیز گفت: او را “بر” گارد ملی را به عنوان آخرین چاره.

“به رژیم صهیونیستی است. Evers علنا اعلام کرد او را بر گارد ملی ویسکانسین اگر این تلاش ها کافی نیست” در این نامه می افزاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>