“من نمی توانم نفس بکشم’: سیاه و سفید ما را انسان می میرد و پس از افسر پین کردن او

یک مرد سیاه و سفید که فریاد زد: “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را با خود به زانو در ایالت مینه سوتا درگذشت اواخر روز دوشنبه پلیس تایید نقشه کشی خشم از اعضای جامعه و رهبران.

تصویری از این حادثه نشان می دهد افسر پلیس سنجاق کردن جورج فلوید گفته می شود که در 40s خود را به پیاده رو با زانو خود را در گردن برای چند دقیقه. فلوید شناسایی شد توسط برجسته حقوق مدنی وکیل بن Crump, که گفت که او تا به حال حفظ شده است توسط فلوید ،

بیشتر:

فلوید شنیده می شود گفت: در این ویدئو: “لطفا, لطفا, من نمی توانم نفس بکشم.”

افسر می گوید فلوید به “استراحت”.

فلوید پاسخ می دهد: “من نمی توانم نفس بکشم. لطفا زانو در گردن من است.”

افسر همچنان به پایین نگه داشتن فلوید با زانو خود را برای چند دقیقه با فلوید تمنا و درخواست برای آب.

“من تشنه هستم. گردن من لطمه می زند. لطفا لطفا. من نمی توانم نفس بکشم” فلوید گریه می کند در حالی که ناله و تلاش برای سرفه.

فلوید در نهایت به نظر می رسد حرکت تحت افسر زانو.

کسانی که به تماشای این حادثه گشوده شنیده می شود التماس پلیس به حرکت کردن فلوید.

“او نمی f****** حرکت” یک ناظر می گویند. “دریافت از f****** گردن.”

معلوم نیست چه اتفاقی افتاده قبل و بعد از این ویدئو گرفته شده است.

اف بی آی برای بررسی

در بیانیه ای در روز سه شنبه, مینیاپولیس اداره پلیس گفت: آن افسران در پاسخ به “گزارش یک جعل در حال پیشرفت است”.

“پس از [گمان] شدم [او] او از لحاظ جسمی در برابر افسران” بیانیه ای گفت:. “افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و توجه او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی.”

او سپس منتقل به نزدیک ترین مرکز پزشکی جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد بخش گفت.

مینه سوتا اداره جنایی نگران (BCA) گفت که “در حال بررسی شرایط اطراف حادثه”.

آن اضافه شده است که آن را به اشتراک گذاری اطلاعات با FBI که “در حال انجام یک جداگانه فدرال حقوق مدنی تحقیق در درخواست از مینیاپولیس اداره پلیس است.”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: او درخواست FBI مشارکت پس از دریافت اطلاعات اضافی “از یک جامعه منبع”. او نداد.

افسران پلیس درگیر در این حادثه بودند با پوشیدن دوربین های بدن, مینیاپولیس اداره پلیس گفت:. این فیلم نیست ساخته شده در دسترس عموم است. Arradondo گفت: ماموران درگیر شده اند “رها وظیفه وضعیت” اما هنوز در حال پرداخت می شود.

‘تروما تروما’

حادثه شده و خشم و انزجار در شهر و آنلاین با بسیاری از کشورشان به اریک گارنر گزارشی مردی که در سال 2014 پس از قرار گرفتن در سبد توسط پلیس شهر نیویورک و شفاعت: “من نمی توانم نفس بکشم.” که حادثه موجب سراسر کشور تظاهرات.

“همه ما به تماشای وحشتناک مرگ جورج فلوید در فیلم به عنوان شاهد التماس افسر پلیس او را به سمت ماشین پلیس و دریافت کردن گردن خود” Crump این فلوید وکیل گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد غیر خشونت آمیز, شارژ,” او اضافه شده است. “چگونه بسیاری از ‘که’ مرگ و میر خواهد آن را تا دهها سازی-سیاه و سفید زندگی می کند توسط پلیس در نهایت به پایان می رسد؟”

Nekima لوی آرمسترانگ محلی وکیل برجسته و فعال سیاسی نوشت: در Facebook که این “تروما تروما تروما”.

“ما نمی توانیم فرار از خشونت های پلیس حتی در جهانی همه گیر,” او اضافه شده است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به نام حادثه “اشتباه در هر سطح”.

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” او گفت: در Facebook post.

“این افسر شکست خورده در اساسی ترین انسان, حس,” او اضافه شده است. همه من را به آینده حفظ به این است که: این مرد باید گذشت … به ما سیاه و سفید جامعه به خانواده: من متاسفم.”

اعتراض برنامه ریزی شده است در مینیاپولیس در روز سه شنبه با برگزارکنندگان اصرار کنندگان به پوشیدن ماسک و پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

رشته افغانستان

دوشنبه شب حادثه می آید بر روی پاشنه از چندین موارد از مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس و یا سابق اجرای قانون در سراسر ایالات متحده.

اف بی آی در حال بررسی است و پلیس تیراندازی مرگ Breonna تیلور در لوئیزویل ، تیلور لویی تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد توسط پلیس در ساعات اولیه مارس 13 به عنوان او گذاشته ، پلیس گفت که آنها در خدمت یک حکم به عنوان بخشی از مواد مخدر بررسی زمانی که آنها بازگشت آتش از آپارتمان. تیلور پسر گفت که او شلیک در دفاع از باور خود را خانه بود که به شکسته. بدون مواد مخدر پیدا شد در آپارتمان. یک افسر مجروح شد.

وزارت دادگستری ایالات متحده است وزن ممکن است جرم و جنایت نفرت اتهامات در عراق و گرجستان بر اثر تیراندازی Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه و پلیس دست زدن به صورت.

Arbery کشته شد و در ماه فوریه به عنوان او را از طریق عمدتا سفید محله در Glynn County, Georgia. بازداشت گرگوری McMichael بازنشسته محقق در دفتر دادستان محلی و پسرش هر دو از آنها سفید و آمد بیش از دو ماه پس از حادثه و تنها پس از یک تصویری از تیراندازی ویروسی رفت بالا بردن سوال در مورد دست زدن به صورت. پلیس نیز پس از بازداشت مردی که فیلم برداری این حادثه.

گرجستان دفتر تحقیقات نیز بررسی اثر تیراندازی یاسین محمد سودانی مرد آمریکایی که کشته شد توسط پلیس در مارس 9 پس از “چند مجادلات” با اجرای قانون در 24 ساعت قبل از مرگ او. پلیس می گویند که آنها از کار اخراج بر محمد و پس از او به اتهام افسران با یک سنگ بزرگ. شورای آمریکایی-روابط اسلامی در گرجستان را محکوم کرده است این حادثه و خواستار پاسخ از جمله این که آیا محمد مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

با توجه به واشنگتن پست مهلک نیروی, پایگاه داده بیش از 1 ، 000 مردم شده است پلیس در سال گذشته است. با توجه به پایگاه داده, سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس در یک نامتناسب هستند.

افریقایی, بزرگسالان آمریکایی نزدیک به شش بار به احتمال زیاد به زندان یا زندانی از سفید بزرگسالان با توجه به صدور حکم ناظر پروژه ،

این نژادی و نابرابری افزایش داده به سیاه و سفید زندگی می کند که تاسیس شد در سال 2013 و به دنبال پایان دادن به خشونت های پلیس و ساخت قدرت محلی را به دخالت در خشونت های وارده در جوامع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>