شوهر, مامان بازداشت گم شده آیداهو کودکان و نوجوانان مورد صحبت می کند

شوهر از لری Vallow یک آیداهو مادر در مواجهه با اتهامات میان فرزندان او را monthslong ناپدید شدن, صحبت کردن برای اولین بار در این مورد ضمن تشکر از حامیان او اما امتناع می گویند اگر بچه ها خوب هستند.

چاد Daybell, Vallow را پنجم, شوهر گفت: ABC اخبار ” ملی خبرنگار مارکوس مور است که او نمی تواند اظهار نظر در مورد نگهداری و یا خوب بودن 7 ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee رایان که از گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر 2019. او نه پدر بیولوژیکی یا کودک.

“حال بچه ها خوب است؟” مور خواسته Daybell در یک ایستگاه گاز در Kauai, Hawaii, که در آن او و Vallow زندگی کرده بود برای حدود یک ماه در روز دوشنبه.

“من فقط نمی توانم اظهار نظر” او پاسخ داد. “من فقط نمی تواند نظر.”

وقتی پرسید که توسط مور اگر وجود دارد هر چیزی که او می خواست برای گفتن به مردم است که نگران فرزندان خود و Vallow, Daybell پاسخ با “فقط سپاسگزار برای هر گونه حمایت. ما فقط باید منتظر روند قانونی به کار را از طریق.”

فشرده یک بار دیگر در مورد اینکه آیا یا نه JJ و Tylee خوب هستند Daybell گفت: “من باید برم. بدون نظر.”

Vallow در حال حاضر پشت میله های زندان و در انتظار امکان استرداد به آیداهو که در آن او و فرزندان زندگی می کردند قبل از آنها ناپدید شد.

او را در دادگاه خواهد بود بعد از ظهر چهارشنبه به وقت محلی. Vallow دستگیر شد هفته گذشته توسط پلیس در کائوآئی در حکم بازداشت صادر شده از مقامات در Madison County, Idaho. Daybell بازداشت نشده بود.

Vallow مواجه است به اتهامات متعدد از جمله دو فقره جنایت از بی وفایی و عدم حمایت از کودکان وابسته به گفته پلیس.

او در حال برگزار شد در کائوآئی جامعه اصلاحات مرکز بر 5 میلیون دلار اوراق قرضه. درخواست او به قید وثیقه را کاهش داده بود را تکذیب کرد, با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط ABC News.

JJ و Tylee شده اند از دست رفته پس از ماه سپتامبر با JJ گذشته در رکسبرگ و Tylee گذشته در پارک ملی یلوستون در کالیفرنیا به گفته مقامات.

دستگیری او می آید حدود چهار هفته پس از او موفق به تطابق با حکم دادگاه به تولید آنها در مدیسون کانتی در Jan. 30.

در جریان تحقیقات متعدد جزئیات led مقامات به این باور است که او می خواهم خالی از فرزندان او. مقامات گفتند JJ نسخه به مدیریت اوتیسم نشده بود پر از Vallow نقل مکان کرد به آیداهو در ماه سپتامبر سال 2019 که او با استخدام یک پرستار بچه برای JJ تنها به او بگویید که روز بعد خدمات او بودند دیگر مورد نیاز است که Vallow شده است و زندگی در هاوایی پس از ماه دسامبر بدون فرزند.

استشهاد می گوید که پلیس پیدا کرده اند “هیچ شواهد یا تایید هر کسی برای تامین مسکن و غذا و لباس و پرورش و مراقبت های پزشکی” برای کودکان از سپتامبر.

پرونده مرموز می رود فراتر از فقط از دست رفته کودکان و همچنین شامل مرگ و میر ناشی از Vallow و Daybell سابق همسران و همچنین شایعات از یک فرقه است.

Vallow برادر الکس کاکس, شات و او را کشته چهارم در او چندلر آریزونا خانه در جولای 11, 2019, پلیس گفت:. پلیس گفت: Charles Vallow مرگ است که نگاه به عنوان دفاع از خود.

حدود شش ماه پس از آن تیراندازی در دسامبر. 11, 2019, Cox داشت العملی در گیلبرت آریزونا خانه شد و بعد مرده با توجه به برندا Carrasco یک اطلاعات عمومی افسر گیلبرت پلیس. نتایج کالبد شکافی از کاکس مرگ نشده است ساخته شده است.

در بین چارلز Vallow و کاکس مرگ, چاد Daybell را نیز درگذشت و تحت شرایطی که در حال حاضر اعتقاد بر این بود مشکوک. تامارا “Tammy” Daybell مرگ در اکتبر. 19, 2019 شد و در ابتدا تصور می شود طبیعی است. با این حال او باقی مانده بودند که در اواخر ماه دسامبر و مقامات به دنبال به اینکه آیا یا نه او مسموم شد, پلیس گفت:.

مقامات بعدا فهمیدم از طریق تحقیقات خود را که Daybell جمع آوری حداقل $430,000 در بیمه عمر پس از درگذشت همسرش, با توجه به یک علت احتمالی بیانیه.

هر دو Vallow و Daybell نیز متهم شده است که اعضای یک فرقه است. Vallow را خواهر زاده Melani Boudreaux نیز متهم کرد که در همان فرقه با توجه به اسناد و مدارک از یک دعوا و درگیری بین او و شوهر سابق او برندن.

اسناد منتشر شده روز جمعه گذشته به دست آمده و توسط شبکه خبری ABC ادعا می کنند که Boudreaux است “که در یک فرقه که در آن متعدد اعضای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان شده اند کشته شدن مثل مگس.” همچنین ادعا می کند که Boudreaux می داند که در آن Vallow دو کودکان گم شده و او را “عدم تمایل” برای کمک به مقامات آنها را پیدا است “دلهره آور است.”

ABC News’ جان Capell و MaryEllen Resendez کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>