مجارستان اصلی اخبار آنلاین سایت می گوید استقلال در خطر

مجارستان آنلاین پیشرو سایت خبری می گوید آن تحریریه و استقلال خود را “در معرض خطر” از آنجا که از یک سازماندهی مجدد تلاش است که سازش آن روزنامه نگاری صداقت

بوداپست مجارستان — مجارستان آنلاین پیشرو سایت خبری روز یکشنبه گفت که آن تحریریه و استقلال در معرض خطر هستند چرا که از یک سازماندهی مجدد تلاش است که می تواند سازش آن روزنامه نگاری صداقت.

شاخص.هو نقل مکان کرد و آن “استقلال فشار سنج” در سال 2018 پس از تغییر مالکیت به “در معرض خطر” از “مستقل” در حالی اعلام کرد که “کارکنان و استقلال از شاخص ها در معرض خطر است.”

شاخص در میان تعداد انگشت شماری از رسانه های مستقل رسانه است که رنج می برد از نظر مالی دیده می شود و آزادی خود را به کار گیرند محدود توسط نخست وزیر ویکتور اوربان تلاش برای کنترل یک بخش بزرگتر از مجارستان رسانه ها.

در حالی که شاخص نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد آن ممکن است سازماندهی مجدد 24.هو دیگری مستقل مجارستان سایت خبری روز یکشنبه گفت که بخش شاخص خواهد بود سپاری به شرکت های خارجی عملا از بین بردن اتاق خبر.

لاسلو Bodolai یک شاخص اجرایی بعد گفت: Media1.هو یک وب سایت متخصص در رسانه ها مهم است که در حالی که یک برنامه واقعا تا به حال کشیده شده است که ممکن است سازماندهی مجدد شاخص آن رد شده بود توسط اخبار مدیریت سایت.

“ما شده اند تحت تاثیر یک نفوذ خارجی که نتیجه نهایی می تواند فسخ اتاق خبر” گفت: یک یادداشت منتشر شده در صفحه اول سایت و امضا شده توسط نزدیک به 90 کارکنان از جمله Editor-in-Chief Szabolcs کسل کننده است. “ما نگران این هستید که با یک تک ضربه با یک تغییر سازمانی ارزش ها هم از دست خواهد رفت با توجه به آن شاخص امروز بزرگترین کشور بیشتر بخوانید و انتشار است.”

“سرنوشت شاخص خواهد بود تصمیم گرفتیم در روزهای آینده. ما اطلاع رسانی به شما در مورد تحولات … تا زمانی که ما می توانیم. به عنوان طولانی به عنوان آن را ممکن است” توجه داشته باشید گفت.

یک تاجر نزدیک به دولت طرفدار تحول مجارستانی رسانه ها بیش از چند سال گذشته Miklos Vaszily گفت: در پایان ماه مارس است که او تا به حال به دست آورد و 50 درصد سهام در Indamedia این شرکت به فروش می رساند که شاخص تبلیغات.

این حرکت نگرانی که شاخص در نهایت دچار یک سرنوشت مشابه به عنوان Origo.هو که در طول Vaszily تصدی تحت یک تحول از مستقل اخبار سایت به آشکارا طرفدار دولت خروجی.

در یک سال 2020 نظرسنجی جهانی از آزادی رسانه ها توسط گزارشگران بدون مرز مجارستان سقوط دو لکه به 89 در میان 180 کشور جهان است. آن را در جایگاه 56 در سال 2013.

گزارشگران بدون مرز اشاره مجارستان را تحریف رسانه های بازار که در آن صدها طرفدار دولت, اخبار رسانه های تثبیت شد به مرکزی بزرگ اروپایی مطبوعات و رسانه ها پایه و اساس است. محتوای سرمقاله بنیاد شناخته شده و توسط مجاری مخفف KESMA است که تحت کنترل سیاسی و دریافت کافی بودجه دولت است.

در چند سال گذشته مقالات متعدد در نشریات تعطیل شده است به عنوان یک نتیجه از اوربن گام خود را افزایش دهد و خود را حزب فیدز را رسانه ای كرد. آنها عبارتند از Nepszabadsag یک کلید در سمت چپ متمایل روزانه و Heti Valasz یک محافظه کار هفتگی تاسیس اوربن حمایت در سال 2001 اما که به طور فزاینده در برابر تلاش های به پا دولت خط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>