‘صدها نفر از مردم فرار کرد, جنوب, طوفان قطار شب’: ایتالیایی ها در تلاش برای تنظیم به حالت عادی در میان coronavirus مستند

COMO, Italy — من میدوی را از طریق رفت و آمد روزانه من از Como به میلان هنگامی که خبر شکست از مورد اول در ایتالیا از رمان coronavirus. ترم دوم دانشگاه از سال راه اندازی شد به پا زدن کردن. این زود portentous نشانه ای از شیوع اتفاق می افتد در منطقه ای که من زندگی می کنند.

38 ساله در حال تبدیل شدن به بیمار با مشکلات تنفسی. محلی گزارش گفت که او تا به حال چندین تماس با پزشکان قبل از او بستری در بیمارستان و تحت انزوا در کدگنو یک شهر فقط در جنوب شرقی میلان. هنوز هم ما هرگز انتظار می رود در امان است.virus.

دولت در زمان اقدام سریع. دانشگاه ها و مدارس تعطیل شد. تغییر در رفتار مردم بود و تقریبا فوری. ماکارونی شروع به پرواز کردن قفسه های سوپر مارکت ها در میلان. اگر چنین وحشت خرید هر نشانه بود مردم بودند مصرف آن را به طور جدی. معلوم کرده بودند و دلیل خوب است.

روز دوشنبه نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعمال قرنطینه محدودیت در کل کشور شروع روز سه شنبه. “وجود خواهد داشت نه فقط یک منطقه قرمز” او گفت:. آن را گسترش آخر هفته گذشته را مستند است که به طور موثر تحت پوشش 16 میلیون نفر در این کشور ،

برای تمام فوری اقدامات دولت که گرفته شد آنها به نظر نمی رسد تا به حال بسیاری از تاثیر.

در لومباردی ما در حال حاضر در lockdown mode. مردم ممکن است در حال حاضر تنها سفر برای کار دلایل بهداشتی یا موارد اضطراری. به عنوان یک معلم, من خوش شانس می شود قادر به کار از خانه و اقامت در تماس با دانش آموزان و طرح درس های من از راه دور.

اما برای تمام فوری اقدامات دولت که گرفته شد آنها به نظر نمی رسد تا به حال بسیار از تاثیر بر گسترش coronavirus. من دنبال تعداد موارد تایید شده در زمان واقعی در منطقه لومباردی. هفته گذشته در یک دوره 24 ساعته آنها به معنای واقعی کلمه دو برابر شده است.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 10,149 موارد در ایتالیا و حداقل 631 مرگ و میر. که بالاترین تعداد از عفونت برای یک کشور در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن وجود دارد بیش از 80,757 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

البته بسیاری از آنها زیر پروتکل و اقدام مثبت است اما به نظر می رسد عدم آگاهی از چگونگی جدی وضعیت واقع است; جدی به این معنا که coronavirus — که در حال حاضر بیش از 118,100 موارد تایید شده در سراسر جهان — در حال گسترش سریع است.

کارکنان بیمارستان در حال تحت فشار زیادی به آنها ندارد و امکانات به مقابله با تعدادی از موارد حیاتی است. وجود دارد و حتی صحبت از امکان داشتن را انتخاب کنید که بیماران را مقدم اگر بدتر می آید به بدترین و آنها نمی توانند اعتراف همه مردم آلوده است.

بازنشسته پزشکان خواسته شده است برای رفتن به محل کار با وجود اینکه در معرض خطر عفونت به دلیل سن خود را. این کادر پزشکی هستند که به معنای واقعی کلمه شفاعت با عموم مردم را از خواب بیدار و شروع به اقدام مسئولانه است. نه هر کس است که با داشتن یک زمان آسان انجام می دهند که.

نظر:ایتالیا خواهد شد نیاز به یک پیشگیرانه نجات — یک مالی فایروال’ — به عنوان coronavirus هل می دهد آن را به آستانه

آلیسون Fottrell یکی از کومو ایتالیا می نویسد: ‘در لومباردی ما در حال حاضر در lockdown mode.’

برخی از مردم در انکار در حالی که دیگران در حال مبارز

نگاهی به 71 ساله که در بیمارستان بستری شد اینجا در کومو. او در انزوا به ویروس اما او احساس خوب, بنابراین او بسته بندی کیسه های خود به نام تاکسی و رهبری خانه به برگامو. کارکنان کشف کرد که او می خواهم “فرار” هنگامی که آنها انجام می دهند خود را دور و بنابراین مقامات نامیده می شدند ،

حتی تاسف راننده تاکسی شد قرنطینه! آن است که عدم احساس مسئولیت اجتماعی و یا شاید در این مورد به سادگی تاسف از عدم آگاهی در مورد جدیت از شیوع کروناویروس در ایتالیا که کمک کنید. و این موارد جدا نیست.

دیگران به نظر می رسد در انکار. روز یکشنبه سواحل در لیگوریان Riviera شد بنا به گزارش های شلوغ با مردم — با وجود این دولت اقدامات شدید — به عنوان مرکز سابق ماهیگیر روستای Boccadasse جنوا. منطقه فرماندار درخواست کرد تا مردم را به استفاده از عقل سلیم است.

به ظاهر صدها نفر از مردم بعد از آنها چه خواهد بود بیدار شدن از خواب و فرار کرد, جنوب, طوفان شب قطار.

ایتالیا وزیر فرهنگ داریو Franceschini در توییتر نوشت TWTR, +5.69% : “Facciamo tutti la nostra parte, rinunciando یک qualcosa per il بن دلا collettività. در gioco c’è la salute dei nostri cari, dei nostri genitori, dei nostri figli, dei nostri nonni. هو appena firmato il decreto #iorestoacasa.”

ترجمه: “آینده از ایتالیا در دست ما است. همه ما بخشی از ما دادن تا چیزی برای جامعه است. در خطر است و سلامت ما عزیزان ما پدر و مادر ما و فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ های ما. من فقط امضا #istayhomedecree.”

آن را تا حدود 18,000 “دوست” از شنبه بعد از ظهر و شمارش.

متقاعد کردن مردم برای ماندن در خانه ممکن است بعید است به موفقیت با توجه به آشکار خروج از میلان فقط به عنوان کونته بود در مورد به ثبت نام در این حکم به نزدیک کردن شمال آخر هفته گذشته. به ظاهر صدها نفر از مردم بعد از آنها چه خواهد بود بیدار شدن از خواب و فرار کرد, جنوب, طوفان شب قطار.

در نتیجه واگن بودند به سر می برند با وجود این coronavirus-پیشگیری از راهنمایی. نه عاقلانه تحت شرایطی. ما می تواند تعداد زیادی از “portatori ثانی” افرادی که احساس خوب و درک نمی کنند آنها عفونی. اگر آنها احساس سالم, چرا که آنها گمان می کنند آنها را ؟

نگاهی به سر از ایتالیا در مرکز حزب چپ نیکولا Zingaretti که به تازگی و بصورت عمومی با حضور یک aperitivo رویداد در Navigli در میلان برای نشان دادن همبستگی با کارگران در صنعت خدمات که نمی توانید در خانه کار می کنند. ایده او این بود برای منزوی کردن شیوع بیماری که به نظر نمی رسد به کار کرده اند.

پس چرا ایتالیا ثبت شده بسیاری از عفونت? من بوده ام به درخواست برخی از دوستان ایتالیایی است که بسیار سوال. برخی می گویند که آن دلیل است که ما شده ایم تست برای آن زودتر از دیگر کشورها و احتمال است که در طول چند هفته آینده کشورهای دیگر خواهد بود در مواجهه با یک وضعیت مشابه است. من امیدوارم که نه.

قبل از این مستند: ناپولی حامی پوشد ماسک در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا در ناپل در فوریه. 25.

گتی ایماژ

پزشک و کشیش

اما با وجود ترویج زندگی به طور معمول او بعد پست شده در رسانه های اجتماعی که coronavirus حال کردم او بیش از حد. کارگران در جامعه هستند احتمالا بیشتر احتمال دارد به آلوده. پزشکان کشیش و خدمات کارگران به نام چند تماس با تعداد زیادی از مردم به صورت روزانه.

یک دکتر و یک کشیش اهل محله در نزدیکی Como قرارداد COVID-19 — اما چگونه آنها آن را دریافت ؟ در این مرحله هر کس متصل و آن را سخت به می گویند که گسترش چه. و پس از آن وجود دارد witch hunters. آنها می شنویم کسی که در جامعه دارای آزمایش مثبت و تقاضا به نام.

نه هر کس عمل کرده است در این راه. شده اند وجود دارد بسیاری از وهم آور, عکس از خالی piazzas, تراموا مترو ایستگاه رستوران ها و کلیساها gallerias و شهر مربع صرفه جویی در برخی از موارد برای تنهاست توریستی سرگردان در اطراف در یک ماسک صورت گرفتن عکس برای ثبت لحظه ها.

تا رسمی مستند اعلام شد, در شمال وجود دارد كه هنوز هم به نظر می رسید فکر می کنم که ما مصرف شده توسط یک “جمعی جنون است.” دیگران مبارز به خصوص کسانی که امرار معاش شده است سخت ترین ضربه با لغو کنسرت تئاتر و نمایشگاه بسته شده است.

بدون که تداوم چهره به چهره تعامل در کلاس درس برخی از دانش آموزان که ایده آن را از یک تعطیلات طولانی. اما آن را نمی. این یک وضعیت اضطراری است.

بعضی از آنها پرسید: “چرا نزدیک موزه ها و لغو ورزش و رویدادهای هنری در زمانی که در مراکز خرید آن را هنوز هم کسب و کار به عنوان معمول؟” دیگران توجه خود را به عنوان بیشتر فکری و مجموعه خود را جدا از آنچه آنها به عنوان مظلوم و مطیع توده ها بر روی زانو های خود را در ترس است.

و در عین حال ترس چیزی است که من در سراسر آمده است. همه ما در حال تلاش برای تنظیم به این نرمال احترام رسمی و ارشاد در ادامه با ما زندگی می کند. حتی افرادی که در انزوا حداقل کسانی که من می دانم در حال مصرف آن را به خوبی. آنها در برخورد با آن با آرامش و در حال انتظار برای آن را به تصویب.

خوشبختانه کودکان و افراد جوان هستند که حداقل تحت تاثیر قرار. اما آن را سخت بر روی آنها. ما به هفته سوم هیچ مدرسه که در ابتدا گرفته شد که تمدید تعطیلات به عنوان آن را همزمان با کارناوال شکستن. سه هفته بعد آنها هنوز هم خارج از مدرسه و در عین حال آنها در حال انتظار برای نگه دارید تا با مطالعات خود را.

بدون که تداوم چهره به چهره تعامل در کلاس درس برخی از افراد جوان باید این ایده که آن را به یک تعطیلات طولانی. اما آن را نمی. این یک وضعیت اضطراری است. هنوز هم شما نمی توانید سرزنش آنها را برای تمایل به نگه داشتن برخی از صورت ظاهر از نرمال در حالی که داستان بیشتر عفونت فقط در آینده نگه دارید.

خود را در گردهمایی های اجتماعی هستند به آرامی اما مطمئنا در حال کاهش به یک پیاده روی در خارج با دستورالعمل های محتاطانه و برای حفظ فاصله مورد نیاز از حداقل یک متر بین هر یک از دیگر ، ایتالیایی ها محبت و لامسه مردم است. که غیر طبیعی برای آنها بسیار سخت به انجام است.

و به این ترتیب گردش برای همه ما در حال گرفتن کمتر و کمتر و آنها در حال تبدیل شدن کوتاه تر و کوتاه تر در حالی که این پیام از دولت است که روز به روز بلندتر و بلندتر: جلوگیری از سرایت و حفاظت از مسن تر و آسیب پذیر تر — و در خانه بماند.

آلیسون Fottrell یک معلم و نویسنده زندگی در Como, Italy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>