صدها نفر از Oracle کارگران مرحله اعتصاب در اعتراض به لری الیسون جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن

حدود 300 اوراکل Corp. کارکنان بنا به گزارش راه می رفت روز شنبه در اعتراض به جمع آوری کمک برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد روز قبل توسط یکی از بنیانگذاران و رئیس لری الیسون است.

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد حدود 300 نفر از کارگران خود را به سمت چپ یا دفاتر کار متوقف شد در سایت های از راه دور در سراسر ظهر اقیانوس آرام زمان و صرف باقی مانده از روز خود را داوطلبانه و یا انجام مشارکت مدنی. اوراکل در مورد استخدام 136,000 مردم است.

در چهارشنبه الیسون میزبانی با مشخصات بالا مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک در رانچو مایراج و مستغلات در نزدیکی پالم اسپرینگز کالیفرنیا.

به خود جلب کرد که خشم بسیاری از Oracle ORCL, +0.13% کارکنان تا حد زیادی لیبرال دره سیلیکون که ایجاد یک درخواست آنلاین در اوایل این هفته خواستار الیسون به انصراف از این رویداد. “ما در حال نا امید که اوراکل موسس و CTO لری الیسون حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند تأیید اوراکل ارزش های اصلی از تنوع شمول و اخلاقی انجام کسب و کار” این دادخواست گفت.

یک کاربر توییتر که گفته بودند یک مهندس نرم افزار در Oracle توییتی شنبه که آنها را “بعد از ظهر به شرکت در مجازی اعتصاب و به کمک زمان و پول به مترقی علل” و اشاره کرد که اوراکل سیاست مبارزه با فساد آمده است: “هیچ کارمند ممکن است سیاسی سهم از خود یا جیب خود و یا درخواست یک سهم از یک شخص ثالث است.”

اوراکل توسعه دهنده توییتی شنبه که: “برای من مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر یک موضوع سیاسی نظر از مخالفت با خود را عمدتا افتضاح سیاست. این یک موضوع است که آیا شما بر این باورند در حکومت قانون است.”

بلومبرگ گزارش داد که برخی از Oracle کارکنان با استفاده از تعطیلات و یا شخصی را به شرکت در اعتصاب از آنها مطمئن نیستید اگر وجود دارد خواهد بود واکنش از شرکت.

بلومبرگ و اخبار سایت پروتکل گزارش برخی از Oracle کارگران مسدود شده و از دسترسی به اعتراض وب سایت در شرکت کامپیوتر پنج شنبه, اما یک سخنگوی شرکت گفت که یک اشتباه بود توسط خود نرم افزار آنتی ویروس که ثابت شد بعد از آن در روز.

پروتکل اشاره کرد که در روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ثبت کوتاهی amicus حمایت از اوراکل در طولانی در حال اجرا در نبرد قانونی با حروف الفبا, Inc.’s GOOGL, -0.52% GOOG -0.56% گوگل که قبل از دادگاه عالی ایالات متحده در ماه آینده.

کار اقدامات در شرکت های با تکنولوژی تبدیل شده اند بیشتر شایع در سال های اخیر با Google, Microsoft Corp. MSFT, -1.53% , Amazon.com Inc. AMZN, -0.79% و Salesforce.com Inc. CRM +0.25% کارکنان و عموم پخش نارضایتی خود را در انواع مسائل از آزار و اذیت جنسی به قراردادهای دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>