صدها نفر بیشتر روسیه فرار مزدوران غربی لیبی: GNA نیروهای

صدها نفر از روسیه پیمانکاران نظامی در لیبی تخلیه شدند روز دوشنبه پس از عقب نشینی از مبارزه در پایتخت مقابل خطوط نیروهای حمایت از دولت وحدت ملی گفت.

این ادعا پس از یک سری از موانع به صورت شرقی-بر اساس فرمانده نظامی خلیفه Haftar را در سال تهاجمی برای به دست گرفتن طرابلس از سازمان ملل متحد حمایت دولت توافق ملی (GNA).

“یک آنتونوف 32 محموله نظامی فرود هواپیما در بنیولید فرودگاه به سر تخلیه واگنر [گروه] مزدوران که فرار کرده بود در جنوب طرابلس به عنوان هنوز تایید نشده مقصد” نرم افزار-GNA نیروهای خود در توییتر نوشت.

بیشتر:

Pro-GNA نیروهای روز دوشنبه گفت برخی “از 1500 تا 1600 مزدوران” فرار کرده بود از خط مقدم به بنیولید شهر 150km (93 مایل) جنوب شرقی طرابلس. آنها گفت: روز گذشته هفت محموله هواپیما فرود آمده بود در این شهر فرودگاه در آوردن مهمات و سلاح و تخلیه فرار مبارزان.

یک ویدیو پخش در طرابلس مبتنی بر Libya al-احرار کانال تلویزیونی نشان داد مردان مسلح شبانه روزی یک آنتونوف 23-نوع محموله نظامی هواپیما. روسیه ساخته شده Pantsir دفاع هوایی موشکی سیستم می تواند دیده می شود در پس زمینه.

خروج روس ها اولین گزارش روز یکشنبه بود که یکی دیگر از ضربه به Haftar را ارتش ملی لیبی (LNA) و متحدان خارجی خود را.

خواهد شکست به خلیفه Haftar تغییر این دوره از لیبی در جنگ ؟

جنگنده روسی متفقین به LNA عقب نشینی خود را با تجهیزات سنگین از پایتخت به بنیولید فرودگاه گفت: شهردار Salem Alaywan.

او به خبرگزاری رویترز روسها شد و سپس پرواز به خارج از لیبی به Jufra یک کنترل از راه دور بخش مرکزی و LNA دژ. “آنها [روسها] بودند پرواز در سه نظامی هواپیما به Jufra و وسایل نقلیه نظامی رانده شدند وجود دارد” گفت: Alaywan.

LNA سخنگوی Ahmed al-Mesmari هرگونه خارجی بودند در مبارزه با نیروهای خود.

اما نبرد در طرابلس را ترک کرده است صدها نفر مرده از جمله ده ها تن از غیرنظامیان و آواره بیش از 200 ، 000 نفر است.

محمد Qanunu یک GNA نظامی گفت در یک آدرس در تلویزیون محلی آن مبارزه با LNA خواهد بود دستگیر و یا کشته شدند و مناطق آنها قبلا برگزار شده امن برای بازگشت از غیرنظامیان است.

“از دیروز شروع کردیم ترکیب مناطق آزاد برای اطمینان از ایمنی و بازگشت از هر کسی که آواره. ما هنوز از نزدیک نظارت بر حرکت مانده شبه نظامیان و مزدوران که در حال تلاش برای سازماندهی مجدد خود را تکه تکه کرده اند. ما به طور کامل آماده به سرکوب آنها” Qanunu گفت.

Al-Mesmari گفت: مبارزان را عقب نشینی از برخی مواضع در جنوب طرابلس به عنوان بخشی از یک “نقل و انتقال”.

از 1200 مزدور

حضور جنگنده روسی شده است به طور گسترده ای مستند توسط دیپلمات ها و روزنامه نگاران و عکس مسئله نشان می دهد روس ها در بنی ولید شده اند, نوشته شده در رسانه های اجتماعی.

با توجه به یک به بیرون درز گزارش سازمان ملل متحد خصوصی پیمانکار نظامی واگنر گروه مستقر حدود 1200 مزدور به لیبی برای تقویت Haftar را نیروهای. Tهی شناسایی شده اند توسط تجهیزات خود را به طور معمول این سایت متعلق به روسیه نیروهای مسلح.

ناظران سازمان ملل شناسایی بیش از دو دوجین پروازهای بین روسیه و شرق لیبی از ماه اوت سال 2018 به اوت 2019 توسط هواپیما های غیر نظامی “به شدت وابسته به یا متعلق به” واگنر گروه – سایه روسیه در سازمان شبه نظامی دیده می شود به عنوان نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور – و یا شرکت های مرتبط.

کرملین همواره رد کرده بودیم.

در سراسر واگنر گروه پرسنل عمدتا روسی, اما همچنین شامل شهروندان بلاروس و مولداوی و صربستان و اوکراین گزارش سازمان ملل متحد گفت.

الجزیره محمود Abdelwahed گزارش از طرابلس گفت: Alaywan بنی ولید شهردار گزارش داد ساکنان ناراحت شدند که جنگجویان خارجی بودند در شهر خود.

“روسیه مزدوران استقبال نمی شود. آن [شهر] شورای اعتراض به حضور چرا که آنها گرفته اند در حمله به لیبی شهرستانها و همچنین کشته و زخمی شدن غیر نظامیان بی گناه” گفت: Abdelwahed.

Haftar را به نیروهای مورد حمایت روسیه و مصر و امارات متحده عربی. این GNA توسط سوریه مبارزان متفقین به ترکیه در حالی که Haftar نیز با استفاده از سودان شدند.

TRIPOLI, LIBYA - MAY 20: Libyan people gather at Martyrs Square to inspect Russian-made Pantsir-type air defense system used by warlord Khalifa Haftar's militias, after it destroyed by Libyan Army, in

جمع آوری مردم در میدان شهدا در طرابلس به بازرسی روسیه ساخته شده سیستم دفاع هوایی استفاده می شود Haftar را شبه نظامیان [Hazem ترکیه/Anadolu]

‘رویداد معنی دار’

این GNA با کمک ساخته شده گام های ناگهانی در هفته های اخیر تصرف یک رشته از شهرها از LNA گرفتن مهم استراتژیک al-Watiya هوایی و از بین بردن چندین روسیه ساخته شده سیستم های دفاع هوایی.

200523142442684

“خروج [از روسیه] از بیشتر طرابلس منطقه بسیار معنی دار رویداد به دلیل آن محروم LNA از آن موثر بهترین-مجهز خارجی مبارزه با نیروهای که کلید جبهه” گفت: Jalel Harchaoui تحقیقات همکار در Clingendael موسسه.

عماد Badi, یک عضو ارشد ” شورای آتلانتیک با یک تحقیق تمرکز در لیبی موافقت خود را با خروج از مزدوران عمده شکست Haftar.

“چرا آنها از جیبش در حال حاضر یک موضوع از حدس و گمان اما شما باید به حساب آورد که در طول هفته گذشته ترکیه واقعا به روز رسانی آن هوایی قابلیت در لیبی و به طور قابل توجهی تضعیف مزیت استراتژیک که روسیه مزدوران ارائه شده است.”

بدیع گفت: آن را “آشکار” بود که “نوعی از شر backdoor معامله بین ترکیه و لیبی در شرایط امکان این مزدوران” به بیرون بکشید.

او با اشاره به حرکت کرده بود با پیامدهای عمده ای برای نبرد طرابلس.

“از اواخر ماه اوت آن را در واقع روسیه مزدوران که باید فعال زمین توهین آمیز نه تنها ادامه خواهد داد اما برای Haftar سربازان را در واقع ارضی headway,” او اضافه شده است.

“به محض این که آنها از جیبش در حدود من می گویند هشت ساعت Haftar از دست این خاک است که او را به دست آورد در هشت ماه – که چه مقدار از یک استراتژیک نظامی مزیت این روسیه گروه ارائه شده است. این بدان معنی نیست که جنگ به پایان رسیده است اما این به آن معنا است که در نظر گرفتن طرابلس من فکر نمی کنم آن را واقع بینانه فرض کنیم که امکان پذیر خواهد بود اگر حامیان Haftar نه به طور قابل توجهی تشدید در برابر ترکیه است.”

این LNA هنوز هم دارای شهر Tarhouna جنوب طرابلس با کمک محلی مسلح ،

در گذشته دو روز LNA نیروهای خارج از برخی مواضع در جنوب طرابلس در آنچه که آنها به عنوان یک ژست بشردوستانه. نیروهای متفقین به GNA دوباره وارد برخی از این مناطق است.

لیبی شده است بدون دولت مرکزی کنترل و نه سال و پس از 2014 شده است تقسیم بین دو رقیب اصلی دولت در شرق و غرب است. جنگ تبدیل به یک جنگ نیابتی بین متحدان خارجی از دو طرف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>