HP در حال حاضر مایل به ‘کاوش’ ادغام با زیراکس مدیران ارشد می گویند

ممکن است ذوب در HP Inc.’s تصاحب بن بست با زیراکس منابع Corp.

طی تماس با خبرنگاران و تحلیلگران پیش از انتشار آن در سه ماهه اول سود دوشنبه, HP را HPQ, -2.56% دو بالاترین-رتبه بندی مدیران به سمت چپ برای باز کردن درب به یک ترکیب با شرکت چاپ, اما تنها تحت شرایط سخت. زیراکس شده است تلاش برای به زور ادغام از نوامبر اما HP تا کنون مسدود شده خود را entreaties.

مدیر اجرایی انریکه Lores روز دوشنبه گفت که HP است “رسیدن به زیراکس برای کشف اگر وجود دارد یک ترکیب است که باعث ایجاد ارزش برای HP سهامداران است که افزودنی به HP استراتژیک و مالی طرح است.”

شرکت ها باید به پیدا کردن راه هایی برای کاهش هزینه ها و سرمایه گذاری در مناطق به رشد در جهت پیدا کردن یک مسابقه Lores و HP رئیس امور مالی استیو Fieler گفت MarketWatch. زیراکس را XRX, -4.07% آخرین پیشنهاد از $24 سهم اعلام کرد Feb. 10, “معنی undervalues HP, ایجاد خطر مهم و سازش آینده شرکت ما” گفت: Lores که به عنوان مدیر در Nov. 1.

همچنین نگاه کنید به: زیراکس افزایش پیشنهاد برای HP به $24 سهم

در یک اطلاعیه HP دقیق سه موضوع با زیراکس پیشنهاد: “اساسا ناقص ارزش ارز” “یک غیر مسئولانه ساختار سرمایه” و بیش از حد هم افزایی امکانات. HP گفت: این امر بحث در مورد یک معامله بالقوه برای دیدن “اگر وجود دارد یک ترکیب است که باعث ایجاد ارزش برای HP سهامداران است که افزودنی به HP استراتژیک و مالی طرح است.”

اندکی تغییر در موضع گیری نسبت به زیراکس وارد به عنوان HP اعلام کرد آخرین برنامه استراتژیک است که به دنبال کاهش بیش از 1 میلیارد دلار در هزینه های ساختاری برای 2022 سال مالی. HP قصد دارد برای بازگشت 16 میلیارد دلار به سهامداران از طریق 2022 سال مالی و افزایش سهم آن-خرید مجدد مجوز به 15 میلیارد دلار دوشنبه.

HP همچنین گزارش های درآمدی نشان از کاهش قبلی تعطیلات سه ماهه و نتایج آن است که اندکی از وال استریت بود. اصلی دره سیلیکون گاراژ راه اندازی گزارش درآمد خالص از $678 میلیون یا 46 سنت یک سهم در سه ماهه در مقایسه با درآمد خالص از $803 میلیون دلار و یا از 51 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش سه ماهه اول. درآمد آغشته به کمی به $14.62 میلیارد از $14.71 میلیارد سال پیش.

تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند درآمد خالص از 48 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $14.63 میلیارد دلار است.

فصلنامه نتایج نشان Lores برای اولین بار پس از مصرف بیش به عنوان مدیر عامل بلکه آمده در برابر یک پس زمینه از شرکت های بزرگ و کشتار جنگ. اواخر روز شنبه, HP اجرا حقوق سهامداران طرح و یا “سم قرص” را به آن را مشکل تر برای زیراکس برای ادامه آن پیشنهاد تصاحب خصمانه به سه ماه نبرد میان این دو شرکت ادامه داد.

همچنین نگاه کنید به: HP نام سر چاپگر بخش به عنوان مدیر عامل جدید

“HP هیئت مدیره به وضوح به تصویب رسید یک قرص سمی به دلیل پیشنهاد ما این است که دریافت حمایت قاطع از خود سهامداران است. صرف نظر از آنچه این شرکت و ارتش خود را از مشاوران اعلام روز شنبه ما معتقدیم HP سهامداران قدر که ارزش ما می تواند ایجاد شده توسط ترکیب زیراکس و HP بیشتر — و افزایشی به هر چیزی HP می تواند رسیدن به خود” یک زیراکس سخنگو گفت: در یک ایمیل به MarketWatch هفته گذشته است. “با وجود این HP مدیره قصد انکار سهامداران این شانس را برای خود انتخاب ما خواهد مطبوعاتی پیش با ما قبلا اعلام پیشنهاد مناقصه و انتخاب ما تخته سنگ مجرب مدیر نامزدها.”

HP سهام پایین 7.5% در طول 12 ماه گذشته. گسترده تر S&P 500 شاخص SPX -3.35% به دست آورده به 16 درصد در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>