هوارد طلا را هیچ و بی معنی سرمایه گذاری: این بازنشستگی آخرالزمان است ؟

اگر شما فقط بازنشسته در سال گذشته شما احساس خوبی در مورد چیز است: سهام نگه داشته و هدف قرار دادن همه زمان اوج و نمونه کارها خود را نگاه کرد که اگر آن را می تواند به حفظ یک زندگی راحت برای سال. یا بر اساس همان مجموعه ای از فرضیات شما تصمیم این بود که از سال تا در نهایت آن را قطع و به دنبال به جلو به صرف زمان در افراد و چیزهایی که شما واقعا دوست دارم.

اوه.

برای سومین بار در 20 سال گذشته بازار انداخته است سرمایه گذاران به ویژه بازنشستگان ستمکاران موبایل و کامپیوتر. رمان coronavirus و سخت گیرانه خاموش شدن ناگهانی است که در پی آن فرستاده اند اقتصاد وضعیتی وخیم و سهام انداخت—تا آنجا که 34 درصد کاهش در شاخص S&P 500 از آن در فوریه 19 تمام زمان بسته شدن بالا.

ما بسیج از پایین اما بسته به چه مدت خاموش شدن ناگهانی آخرین—و چقدر آسیب دائمی انجام شده است به اقتصاد—ما هنوز هم ممکن است دیده نهایی خرس-بازار پایین است.

بدون در نظر گرفتن این است که یک بازنشسته بدترین کابوس. آن را مخوف “دنباله ای از بازده” خطر—با بازنشستگی فقط زمانی که بازار دارای چهار بازنشستگان می تواند قفل در پایین درآمد برای سال. که به ویژه درست است اگر شما تا به حال راه بیش از حد سرمایه گذاری در سهام (80% یا بیشتر از دارایی های خود را) در تلاش برای “گرفتن.” در حال حاضر شما ممکن است به صرف بقیه عمر خود را در تلاش برای گرفتن با جایی که قبل از شما بودند.

همانطور که من نوشت: اینجا قبلا آمریکایی ها در نزدیکی و یا در سنتی سن بازنشستگی نگه دارید و به طور متوسط حدود 50% در سهام. کسانی که مردم پایدار 17 درصد به 20 درصد کاهش قیمت های خود را به طور کلی منابع شمارش نیست هر جبران سود در bondholdings در طول این زمان. بد است اما نه خودش به نمایش گذاشت هر چند که 56 درصد ریزش شاخص S&P 500 SPX +5.41% متحمل شده در طول بحران مالی walloped حتی محافظه کار اوراق بهادار.

بنابراین چه چیزی شما را در حال حاضر ؟ بازنشستگی هفتگی رسیده به برنامه ریزان مالی و ما گلچین آنچه ما را به عنوان بهترین مشاوره از 15 از آنها از سراسر کشور و ارائه آنها در اینجا در دو بخش است. هر یک از آنها را البته به مردم توصیه می شود برای به دست آوردن یک طرح مالی. من با شما موافقم اما از آنجایی که این خود امرار معاش می کند و به مشاوره خاص به خوانندگان که لازم نیست که یک برنامه را اشاره کنم که در اینجا و پس از آن حرکت می کند.

من با برخی از نتیجه گیری خود من مشاوره. من یک برنامه ریز مالی خبره اما من سرمایه گذاری کرده ایم و نوشته شده است در مورد بازنشستگی برای سال ها و حتی طرح بازنشستگی برای من انجام می شود. (من شما را در مقابله با برنامه ریزی مالی در آینده ستون.) اما در حال حاضر من عملکرد طبقه به برنامه ریزان.

Don’t panic, آیا فروش و ناامیدی نیست

همه به شما می گوید این و آن را تقریبا همیشه درست است اگر چه من اعتقاد ویژه ای وجود دارد تحت شرایطی که در آن ممکن است حس را به فروش برخی از سهام به بازار خرس” ، اما در اینجا آنچه را که برنامه ریزان می گویند:

“توقف! نمی توان مالی تصمیم گیری بر اساس احساسات” می گوید: Thomas J. دافی از تینتون فالز, N. J.

“همین حالا تصمیم احساسی را…بر اساس شرایط بازار در طول موقت بحران (و یا برعکس در طول یک دوره موقت سرخوشی)” می نویسد: بنیامین Simiskey کتی, Texas.

“آیا به فروش و خروج از بازار می گوید:” ژاک آبرامز از Cleveland, Ohio. “ضرر و زیان هستند و تنها ضرر و زیان اگر شما فروش و تحقق بخشیدن به آنها. Recouping زیان هنگامی که شما فروش فوق العاده دشوار است.”

اجازه دهید من در پرش و یک مثال را در اینجا. بیایید می گویند شما تا به حال یک دلار 500.000 بازنشستگی نمونه کارها با 300.000 دلار در بازارهای سهام که ارزش یک سوم کاهش یافت. که شما را با $200,000 در ارزش حقوق صاحبان سهام و $400,000 نمونه کارها ارزش کلی.

بیایید می گویند شما تا به حال 3,000 سهام در بورس ETF فروش در $100 در اوج آن است. کسانی که سهام در حال حاضر به فروش دلار و 66 هر. اگر شما آنها را نگه دارید آنها را مجبور به افزایش 50 درصد حقوق صاحبان سهام شما منابع خود را برای رسیدن به مقدار قبلی (شمارش نیست سود سهام و سرمایه گذاری مجدد).

اما اگر شما به فروش می گویند 1,000 سهام و باید 2,000 سهام چپ در $66 هر یک از شما منظور بالا بردن $66,000 به صورت نقدی و باقی مانده خود را stockholdings خواهد بود به ارزش $132,000. در این مورد خود را سهام ETF را مجبور به افزایش 76 درصد است که بخشی از دارایی های خود را (از جمله پول نقد شما رو از فروش) برای رسیدن به آن قبلی $300,000. و برای بسیاری از آن زمان شما می خواهم که بسیار کمتر صاحبان سهام برای رشد فراهم می کند برای دیدار آینده هزینه های زندگی. که می تواند شما را مجبور به سفت کردن کمربند خود را خیلی بیشتر از شما انتظار می رود.

اما این همه غم انگیز. “در حالی که بازار downdraft اتحاد زخمی پرتفوی سرمایه گذاری آن نیازی به کشنده به برنامه های بازنشستگی خود را” می نویسد: Michael هنسی از فورت لادردیل فلوریدا. “اما شما تنها یک شانس برای بازنشسته حق است.”

هیچ فشار مردمی: بعد از دادن به شما “نبایدها” در این بخش دفعه بعد ما به شما بگویم آنچه شما می توانید و باید انجام دهید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>