چگونه ارزش خود را 401(k)? این اعداد را به شما بگویم

401(k) تعادل مهم است اما بدون هیچ گونه زمینه این فقط یک عدد است. به لحاظ مالی برای بازنشستگی آماده سرمایه گذاران همچنین نیاز به یک ایده خشن از زمانی که آنها بازنشسته چقدر یا اغلب آنها برنامه ریزی برای کمک به حساب خود تا آن زمان و برخی دیگر از ارقام لازم است.

بدون آن اعداد یک کارگر باد می تواند محزون می خوانی آمادگی برای آینده خود را — و حتی آن را می دانم.

به همین دلیل امن عمل جارو بازنشستگی قانون به تصویب رسید در ماه دسامبر شامل یک ارائه که نیاز به حامیان طرح برای نشان دادن بینی ماهانه درآمد بازنشستگی برای مشتریان خود به اظهارات سالانه. این قانون خاص است که هنوز در حال تدوین است و انتظار می رود برای کمک به محافظ گرفتن ایده از جایی که آنها ایستاده در بازنشستگی آمادگی و تا چه حد آنها نیاز به رفتن به راحت در سن خود.

نگاه کنید به: امن عمل طرح میتوانست به برنامه ریزی املاک و مالیات برای بسیاری از مردم — در اینجا چگونه برای انطباق با

تنها تعداد انگشت شماری از حامیان طرح در حال حاضر عبارتند از کسانی که بینی خود مشتری اظهارات. TIAA است که یکی از آنها انجام شده است بنابراین برای دهه گفت: Dan Keady ارشد برنامه ریزی مالی استراتژیست در TIAA. “ما تبدیل شده اند به طوری تعلیم به فکر می کنم در شرایط ‘چگونه من است لانه تخم مرغ ؟” و نه در شرایط از آنچه که درآمد خواهد بود,” او گفت:. “این به ما یادآوری می کند که چرا ما در حال قرار دادن پول در این حساب چرا که در نهایت ما در حال رفتن به نیاز به جای ما پرداخت با ‘بازنشستگی حقوق” پس به صحبت می کنند.”

TIAA می گوید مشتریان آنها چه می تواند متخصص از 401(k) تعادل خود را در سه ماهه و سالانه نمونه کارها اظهارات. این سند نشان می دهد که کل موجودی حساب در پایان سه ماهه برای مثال و چه میزان از آن بازگشت کرده است. بلافاصله در زیر یک subhead می پرسد “آیا شما به اندازه کافی برای بازنشستگی” با یک نمودار که نشان می دهد که برآورد درآمد ماهانه در دوران بازنشستگی خواهد بود در حال حاضر نرخ مشارکت و همچنین افزایش نرخ مشارکت.

عوامل ممکن است تغییر کند — از جمله نرخ بازگشت و رود سن بازنشستگی — اما آن را می دهد تعداد مردم می توانید ببینید و مقایسه فعلی خود درآمد Keady گفت. آنها همچنین می توانید کنتراست این برآورد به آنچه که آنها را به صرف قصد بازنشستگی مانند مسکن, مواد غذایی, نرم افزار و سرگرمی.

“این به ما یادآوری می کند که چرا ما در حال قرار دادن پول در این حساب چرا که در نهایت ما در حال رفتن به نیاز به جای ما پرداخت با ‘بازنشستگی حقوق'”

دن Keady ارشد برنامه ریزی مالی استراتژیست در TIAA

و اگر چه تعداد کسانی که به احتمال زیاد تغییر بازنشستگی محافظ هستند بهتر نگه داشتن زبانه ها در انواع عوامل تاثیر می گذارد که خود درآمد بازنشستگی: برآورد در مورد چه مقدار از آنها کمک خواهد کرد هر ماه (یا سال) تا زمان بازنشستگی در سال تا بازنشستگی و نرخ بازگشت از رشد سرمایه گذاری انتظار می رود مزایای تامین اجتماعی فعلی و آینده نرخ تورم و امید به زندگی.

اصل یک پردازنده Moines-بر اساس طرح حامی نیز فراهم می کند این تصاویر در سود اظهارات و آنلاین گفت: Kevin کارگر, معاون رئیس جمهور, مراقبت از مشتری در اصلی. دیدن چنین بزرگ شکل ترجمه شده به درآمد ماهانه جریان نگه می دارد در دوران بازنشستگی خود را با انتظارات و برنامه ریزی واقع بینانه است. “برای بسیاری از افرادی که نجات داده اند به طور مداوم در یک 401(k) و یا دیگر تعریف شده-سهم برنامه حساب خود را ممکن است نشان دهنده بزرگترین استخر دارایی های آنها تا کنون نجات داد” کارگر گفت. “بدون آموزش های اضافی و آموزش, این می تواند به برخی از افراد یک تصور نادرست از چه مدت دارایی های آن را در دوران بازنشستگی.”

طرح حمایت از s به احتمال زیاد به نیشگون گرفتن و کشیدن آنچه آنها نشان می دهد شرکت کنندگان در سود اظهارات. وزارت کار ایجاد خواهد شد مفروضات برای حامیان طرح برای استفاده از زمانی که ارائه پیش بینی و وزیر کار را به یک مدل توسعه افشای آنها با توجه به جامعه برای مدیریت منابع انسانی عضویت در انجمن مستقر در اسکندریه ،

همچنین نگاه کنید به: ما در حال نزدیک شدن ‘طول عمر escape velocity’ که در آن علم می تواند زندگی خود را برای بیش از یک سال و برای هر سال شما زنده هستند

بسیاری از 401(k) ارائه دهندگان خدمات را به مشتریان ارائه ابزار برای محاسبه درآمد بازنشستگی بر اساس پرتفوی خود را که در آن آنها می توانید ورودی خود حقایق و برآورد به گرفتن یک ایده از آنچه توازن خود را برابر و آنچه آنها نیاز به انجام به افزایش آن است. پیشتاز آن است بازنشستگی آمادگی ابزار که مصالح داده های مشتری از جمله تعادل فعلی تامین اجتماعی, تخمین می زند و دیگر در خارج از دارایی ها و همچنین پیش بینی از آینده سهم و نرخ بازگشت. سرمایه گذاران می توانید ببینید که چگونه پس انداز خود را رشد خواهد کرد با گذشت زمان و چگونه آنها می تواند در بهبود و پیشرفت آن سخنگوی گفت.

وفاداری نیز بررسی قانون تهيه و به پیروی از آن ، در ضمن شرکت کنندگان می توانند با استفاده از آن ماشین حساب برای ایجاد شخصی بینی. وفاداری نیز به کاربران می دهد یک “بازنشستگی آمادگی نمره” بر اساس یک نرخ پس انداز تخصیص دارایی و تا زمان بازنشستگی. نمره نیز شامل چقدر ماشین حساب انتظار کاربر را به صرف در بازنشستگی یک ماه و چگونه است که مقدار تغییر خواهد کرد بر اساس کاهش یا افزایش سن بازنشستگی پس انداز ماهانه و انتظار می رود استاندارد زندگی در آینده است.

نیاز نخواهد بود موثر برای 12 ماه دیگر پس از آن صادر کارگر گفت. “آینده تنظیم خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به برخی از ثبات در پایه تصویر ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات اگر چه ما اعتقاد داریم این مهم برای کسانی که قوانین اجازه می دهد تا انعطاف پذیری کافی برای ارائه دهندگان مانند ما را به ادامه به ارائه نوآورانه و جذاب تجربیات برای افراد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>