چگونه به تفسیر چین در حال تغییر چگونه آن شمارش coronavirus موارد

هنگامی که چین در هفته گذشته تغییر معیار برای تشخیص و گزارش بيماران مبتلا به رمان coronavirus در هوبئی استان نتیجه این شد متناوب 14,840 موارد جدید — و از چهارشنبه شب به جمعه دیگر 242 مرگ و میر.

کارشناسان گفتند که می خواهم طولانی موارد مشکوک در چین شده بود undercounted. در هوبئی شیوع این بیماری را در کانون پزشکی حرفه ای, تلاش برای نگه دارید تا با یک یورش از بیماران و بیمارستان ها بدون به اندازه کافی تست کیت تبدیل شده است مردم به دور است.

“یکی از نگرانی بوده است که آنها نمی تعداد بیماران مبتلا به بیماری خفیف, چرا که آنها نمی باید از این منابع برای انجام این کار گفت:” دکتر استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا.

از طریق پنج شنبه, چین گزارش شده بود در مجموع 63,851 موارد و 1,380 مرگ و میر از جمله کسانی که شناسایی شده با استفاده از معیارهای جدید.

قبلا موارد گزارش شده تنها زمانی که بیماران آزمایش مثبت برای این ویروس با استفاده از یک تست تشخیصی. با گسترش این معیار شامل به اصطلاح بالینی تشخیص موارد پزشک می تواند تشخیص بیماران بدون تست آزمایشگاهی با استفاده از روش های مانند CT اسکن ریه. پزشکان دادن اختیار به درمان بیماران بدون انجام آزمايشات اجازه می دهد تا آنها را به سرعت بیشتری اداره درمان, چینی, مقامات بهداشتی توضیح داد, در بیانیه ای.

اگر چه سوئیچ آمد ناگهان کارشناسان بهداشت گفت: تغییر مورد تعریف در حالی که تحقیق در مورد ناشناخته شیوع غیر معمول است.

از یک سو این امکان وجود دارد که پزشکان عرض جغرافیایی برای تشخیص بدون تست های آزمایشگاهی می تواند با ارائه یک تصویر واقعی تر از مورد تعداد و میزان مرگ و میر برای COVID-19. اما از سوی دیگر CT اسکن نیست خاص به coronavirus توضیح داد دکتر آرتور reingold می, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

“آن را معرفی چالش های اضافی در تفسیر اعداد,” او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی گفت که می خواهد وضوح بیشتر در مورد چگونه پزشکان در هوبئی در حال ساخت, تشخیص, دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: جمعه در یک خبر مطبوعاتی در ژنو است. ترس است که بدون تست های آزمایشگاهی بیماری با علائم مشابه می تواند شمارش را به عنوان COVID-19 موارد است.

از آنجا که هیچ درمان شناخته شده برای رمان coronavirus تغییر نباید مانع توانایی بیمار در دریافت مراقبت. اما برای دانشمندان ردیابی شیوع آن می تواند از آب گل آلود.

این مهم است برای اطمینان از سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفلوانزا نیست مخلوط شدن به COVID-19 اطلاعات” Tedros هشدار داد. که در ادامه به گزارش موارد استفاده خاص خود را دارد و شماره آن را شامل نمی شود بالینی بیماری بیرون آمدن از هوبئی.

با توجه به آمار و ارقام 48,548 موارد گزارش شده بود ،

“این فوق العاده, بالینی,” گفت: دکتر ویلیام Schaffner, مدیر پزشکی برای بنیاد ملی برای بیماری های عفونی. “این بسیار مفید epidemiologically.”

با به طور مداوم در حال تغییر تعاریف آن را سخت تر برای ردیابی شیوع و پیچیده تعیین اثربخشی قرنطينه.

“هر کسی که آگاه خواهد بود بسیار محتاط در گفتن اعداد بالا رفتن و یا پایین و یا تسطیح” reingold می گفت.

“شما باید به اندکی ثبات در طول زمان” Schaffner اضافه شده است. “شما نمی توانید با شروع شمارش فقط پیک و سپس اضافه کردن الماس و تفریق قلب و اضافه کردن در باشگاه در پایان. که فقط سردرگمی است.”

هنوز reingold می اذعان کرد که صندلی تجزیه و تحلیل در میان اپیدیولوژی نیست را به حساب این واقعیت بر روی زمین در هوبئی.

“آنها مشغول مقابله با یک مشکل,” او گفت:. “از آن آسان است برای من به نشستن در برکلی و می گویند می تواند آنها را فراموش X, Y و زهرا”

ABC News’ Karson یی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>