چگونه به غذا خوردن کمتر گوشت بدون رانندگی خودتان آجیل — و صرفه جویی تا 750 دلار در سال

کاهش در محصولات حیوانی ممکن است ترس را به برخی قسم خورده دوستداران گوشت قلب, اما, محیط زیست, صفحه اصلی آشپزی و تغذیه کارشناسان می گویند انجام است و هر دو ارزشمند و دست یافتنی است.

بیست و سه درصد از آمریکایی ها در یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط گالوپ گفت: آنها تا به حال خورده کمتر گوشت در سال گذشته با نگرانی های بهداشتی در صدر دلایل پشت برش. بسیاری دیگر از پاسخ دهندگان ذکر شده در محیط زیست و مواد غذایی-ایمنی و حیوانات-رفاه نگرانی. اما فقط 5 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در واقع شناسایی به عنوان گیاهی جداگانه 2018 گالوپ نظرسنجی در بر داشت بازتاب گرسنگی در سال های اخیر برای به اصطلاح گیاهی و رژیم غذایی بدون انعطاف ناپذیر قوانین و یا برچسب.

برایان Kateman رئیس جمهور و موسس غیر انتفاعی Reducetarian بنیاد که طرفداران برای کاهش اجتماعی مصرف محصولات حیوانی به نام سلامت و حفاظت از محیط زیست و حیوانات ظلم و ستم گفت: سازمان خود را مشاهده کرده بودند شکست از “همه یا هیچ” ذهنیت در اطراف مصرف گوشت در سال های اخیر است. برخی از مردم اعتصاب سازش مانند Meatless روزهای دوشنبه روزهای هفته گیاهخواری یا “وگان قبل از 6” به جای انتخاب یک سفت و سخت رژیم غذایی Kateman گفت MarketWatch.

“همه از این استراتژی ما را در همان مسیر و همان تیم” او گفت:.

مواد غذایی, رسانه لگد 2020 با گیاه محور وعده

آمار و ارقام از برخی از مواد غذایی عمده نشریات عمومی تعهدات در ماه های اخیر به خوردن و توسعه دستور العمل با تغییر آب و هوا داشته باشید. نیویورک تایمز مواد غذایی نویس ملیسا کلارک مثلا منتشر شده “گوشت-lover’s guide برای کمتر خوردن گوشت” در اواخر دسامبر نوشتن است که او تا به حال حل و فصل “حدود 40 درصد کاهش از شش به هشت گوشتی, قشنگ, ماهی کولی – ماست و مملو از وعده های غذایی من شده بود خوردن هفتگی.”

و Bon Appétit ماه گذشته اعلام کرد یک سری از دستورالعمل با هدف کاهش آن تست آشپزخانه های زیست محیطی از جمله جدید کمپوست برنامه کاهش استفاده از پلاستیک و یک هدف به منظور توسعه 30 درصد از دستور العمل های جدید به سلامتی. مجله خواهر, برند, Epicurious مهندسی, برنامه غذایی برای این سال COOK90 چالش (طبخ سه وعده غذا در هر روز برای ماه ژانویه با چند مورد استثنا) به ستاره و سبزیجات و حبوبات و غلات; حداقل رساندن لبنی; و حد پروتئین حیوانی به تنها کمی غذاهای دریایی, معکوس, صفحات ویژه هدف است.

“ما فکر می کنم زیادی در مورد تحویل و غذا خوردن و تمام پلاستیک درگیر با حمل کردن” گفت: Epicurious سایت دیوید Tamarkin که ایجاد COOK90. اما آشپز خانه نیز می تواند نقش قابل توجهی در کاهش تغییرات آب و هوا گفت: از طریق هر دو خود را انتخاب رژیم غذایی و مواد غذایی-کاهش ضایعات.

این تغییر آب و هوا استدلال

فعالیت هایی مانند کشاورزی و جنگلداری در حال پشت سر نزدیک به یک چهارم از گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای تولید شده توسط انسان نتیجه یک گزارش توسط پانل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) در سال گذشته است. که در سه ماهه شامل تولید گازهای گلخانه ای از تولید مواد غذایی (مانند متان از گاو burps و تولید گازهای گلخانه ای از تراکتور) و جنگل زدایی (که انتشار دی اکسید کربن به اتمسفر) ریچارد Waite یک دیپلم غیر انتفاعی موسسه منابع جهانی را از برنامه غذایی گفت MarketWatch.

تقریبا یک سوم از غذای تولید شده در جهان به هدر رفته است و یا از دست IPCC گزارش اضافه شده است. جداگانه برآورد نشان می دهد که شکل است که به عنوان بالا به عنوان 40 درصد در ایالات متحده “فکر می کنم از تمام مواد غذایی که در حال تولید است که در نهایت خورده شدن” Waite گفت. “این یک مقدار زیادی از استفاده از زمین است که مقدار زیادی از گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای.”

‘خوردن غذاهایی که کمتر منابع فشرده و ندارند تا به عنوان فضای زیادی برای تولید باعث می شود آن را ممکن است برای اضافه کردن یکی دیگر از 2 میلیارد یا بیشتر مردم به این سیاره است.’

—ریچارد Waite یک شریک در موسسه منابع جهانی را از برنامه غذایی

به طور کلی خوردن در آب و هوا پسند راه را شامل بیشتر گیاه-محور رژیم غذایی, کاهش مصرف پروتئین های حیوانی (به ویژه گوشت گاو و گوسفند) و حداقل ضایعات مواد غذایی Waite گفت. گوشت گاو و گوسفند به مراتب بیشتر از منابع فشرده نسبت به سایر پروتئین ها اطلاعات وارد شده توسط WRI نشان می دهد. فراورده های لبنی و گوشت و مرغ را یک “متوسط” و تاثیر بر محیط زیست در حالی که مواد غذایی مانند تخم مرغ و آجیل و ماهی و لوبیا باید نسبتا کم تاثیر است.

پایدار ترین پروتئین های حیوانی برای خوردن هستند پرورشی دوکفهای مانند صدف, صدف, حلزون اسکالوپ و صدف Waite اضافه شده است.

“خوردن غذاهایی که کمتر منابع فشرده و ندارند تا به عنوان فضای زیادی برای تولید باعث می شود آن را ممکن است برای اضافه کردن یکی دیگر از 2 میلیارد یا بیشتر مردم به این سیاره در دهه های آینده بدون ضربه زدن به پایین هر مطلب و در حالی که همچنین کاهش تولید گازهای گلخانه ای از تولید مواد غذایی” Waite گفت.

سارا کمی سخنگوی آمریکای شمالی گوشت موسسه انجمن تجارت گفت MarketWatch در بیانیه ای اعلام کرد که “آژانس حفاظت از محیط زیست داده ها نشان می دهد که تولید دام در حساب های ایالات متحده در حدود چهار درصد از کل گازهای گلخانه ای (GHG) تولید گازهای گلخانه ای.”

“یک مطالعه اخیر از مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ارزیابی تاثیر بالقوه اگر هر کس در ایالات متحده به تصویب رسید یک رژیم غذایی بدون گوشت و در بر داشت که این امر تنها به کاهش مجموع ایالات متحده GHGs با 2.6 درصد و وجود خواهد داشت تعداد بیشتری از کمبود در مواد مغذی ضروری,” او اضافه شده است. (برخی از منتقدان گرفته اند موضوع را با که مطالعه روش.)

سلامت استدلال

رژیم های غذایی که نسبتا بالاتر در غذاهای گیاهی مانند میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار و آجیل و حبوبات و نسبتا پایین تر در غذاهاي حيواني مانند گوشت و غذاهای دریایی و لبنیات و تخم مرغ هم مرتبط هستند به کاهش خطر ابتلا به یک بیماری قلبی و عروقی یا مرگ از هر علت با توجه به تحقیقات منتشر شده در تابستان گذشته در مجله انجمن قلب آمریکا.

“تحقیقات نشان می دهد که گیاه بر اساس رژیم غذایی مقرون به صرفه و کم خطر مداخلات است که ممکن است کاهش شاخص توده بدن و فشار خون [هموگلوبین A1C] و کلسترول.’

—مطالعه منتشر شده در مجله Permanente

جداگانه 2013 مطالعه منتشر شده در کارشناسی Permanente مجله اشاره کرد که “تحقیقات نشان می دهد که گیاه بر اساس رژیم غذایی مقرون به صرفه و کم خطر مداخلات است که ممکن است کاهش شاخص توده بدن و فشار خون [هموگلوبین A1C] و سطح کلسترول” و خواست به پزشکان توصیه گیاهی رژیم غذایی برای بیماران می باشد.

A U. s. اخبار و گزارش جهانی پانل از کارشناسان این سال به نام رژیم غذایی مدیترانه ای — که بر میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار, حبوبات و آجیل; هفتگی وعده ماهی و غذاهای دریایی; مرغ و تخم مرغ را در حد اعتدال است; و گاه به گاه وعده گوشت قرمز — به عنوان بهترین رژیم غذایی گیاهی, بهترین, دیابت, رژیم غذایی, بهترین رژیم غذایی برای غذا خوردن سالم (کراوات) و بهترین رژیم غذایی به طور کلی.

مشابه داش (Dietary Approaches to Stop Hypertension) رژیم غذایی تجویز خوردن غلات سبوس دار و میوه ها و سبزیجات و همچنین مرغ و ماهی و لوبیا و آجیل و کم چربی یا بدون چربی و لبنیات و اما محدود کردن گوشت چرب و پر چرب لبنی. رژیم غذایی نیز بسیار توصیه شده توسط متخصصان سلامت و مرتبط با کاهش فشار خون و کلسترول LDL را کاهش علاوه بر کاهش خطر ابتلا به نارسایی قلبی است.

پول استدلال

یک نسخه مقرون به صرفه از دولت ایالات متحده پروتئین حیوانی-فراگیر MyPlate برنامه غذایی هزینه های نزدیک به 750 دلار بیشتر از یک سال از رژیم غذایی مبتنی بر گیاه با توجه به 2015 مطالعه منتشر شده در مجله گرسنگی و محیط زیست, تغذیه, توسط محققان از پراویدنس, R. I. میریام بیمارستان و جامعه رود آیلند بانک مواد غذایی. “ما رژیم غذایی مبتنی بر گیاه به طور قابل توجهی ارزان تر و برجسته خیلی بیشتر میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار” سرب مطالعه نویسنده مریم فلین در بیانیه ای گفت.

این صرفه جویی در هزینه های تحمل anecdotally به عنوان به خوبی. Tamarkin که شروع به خود را انتقال دور از برخی از محصولات حیوانی در تابستان گذشته گفت: تغییر بود و در واقع او پول است. “سبزیجات ارزان,” او گفت:. “شما می دانید آنچه را واقعا ارزان است ؟ لوبیا و عدس — حتی اگر شما می توانید آنها را از فانتزی جایی که من آنها را دریافت کنید.” با که گفت, Tamarkin معتقد است آن را به ارزش پول خرج کردن در با کیفیت خوب مواد غذایی مانند ماهی برای دریافت بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار محصول.

‘شما می دانید آنچه را واقعا ارزان است ؟ لوبیا و عدس — حتی اگر شما می توانید آنها را از فانتزی جایی که من آنها را دریافت کنید.’

—دیوید Tamarkin سایت مدیر Epicurious

غذایی هدر رفته است “پول پایین تخلیه در حال وحشتناک برای سیاره,” او اضافه شده است. “هنگامی که شما باید زباله های مواد غذایی در مقابل ذهن شما نه تنها کمک به با این مواد غذایی-زباله مشکل شما صرفه جویی در پول است.”

اگر شما می خواهید به دنبال یک گیاه محور رژیم غذایی اما نه کاملا مطمئن شوید که در آن برای شروع در اینجا مشاوره از کارشناسان — از جمله مردمی که آن را انجام داده اند خود را:

شروع ساده است. فکر می کنم از این به عنوان افزایش سرعت رژیم غذایی خود گفت: WRI را Waite که تحقیقات الهام بخش او را به تکامل خود عادات غذایی حدود پنج سال پیش. “آن را آسان و رفتن نیست همه-یا-هیچ چیز مگر که آنچه شما واقعا می خواهید به انجام,” او گفت:. “شما نباید به احساس می کنید مانند شما در حال به خطر انداختن لذت بردن — از آنجا که شما احتمالا نمی خواهد با آن چوب.” هر زمان که شما تصمیم می گیرید چه به غذا خوردن فکر می کنم که چگونه شما می توانید غذا خوردن کمی بیشتر گیاهی و غذا و کمی کمتر حیوانی مبتنی بر مواد غذایی, او گفت:.

Kateman از Reducetarian بنیاد, پیشنهاد, کاهش, خود را در سفارش گیاهی نسخه های آشنا را خارج و یا غذاهای رستوران: به جای گرفتن مرغ با معمول خود را Chipotle CMG, +0.98% منظور سعی کنید guacamole. ببینید اگر وجود دارد یک نسخه گیاهی مورد علاقه خود را گوسفند یا گاو غذا در تایلند و یا رستوران هندی. اگر شما می خواهید یک برگر سعی کنید گیاهی جایگزین از فراتر از گوشت BYND, +3.76% یا غیر ممکن است مواد غذایی.

“اگر کسی را برای رفتن به خوردن گوشت در یک وعده غذایی آنها می توانند حداقل فکر می کنم در مورد ساخت آن را بسیار کوچکتر جزء از یک وعده غذایی است.’

—برایان Kateman رئیس و یکی از بنیانگذاران بنیاد Reducetarian

یاد بگیرید که چگونه بدون گوشت غذایی خوشمزه است. اگر شما فکر می کنم توفو شیرین و مطلوب و یا خسته کننده شما در حال انجام آن اشتباه است. “برای من کلیدی برای باز کردن یک lust برای توفو بافت” Tamarkin گفت. به طور کامل تخلیه آب از خود توفو بنابراین شما می توانید معرفی کنید طعم های جدید را در آن و سپس سعی کنید به پاره کردن آن را به بالا و سرخ کردن آن برای به دست آوردن لبه های ترد و داخلی. سخاوتمندانه با چاشنی Tamarkin گفت.

پیدا کردن راه هایی برای تقریبی بافتنی تضاد از محصولات حیوانی — برای مثال یک ران مرغ با پوست ترد و چرب گوشت — از طریق گیاهی به معنی Tamarkin گفت. که ممکن است مانند برخی از مرزه عدس صدر با ترد سرخ شده موسیر و یک دسته علف و غیره از ماست به عنوان مثال. اگر شما در حال پوسته پوسته شدن پشت در فراورده های لبنی در آغوش مواد تشکیل دهنده مانند بخارا مهره کره و پوره لوبیا به اضافه کردن چربی بدون واقعی کرم, او گفت:.

نگاه برای اومامی — یک مرزه طعم اغلب در گوشت یافت می شود در جاهای دیگر Tamarkin اضافه شده است. ترکیب مواد تشکیل دهنده مانند سویا سس میسو تخمیر سیاه و سفید-سس لوبیا خورشید گوجه فرنگی خشک شده و مخمر تغذیه به آمپر تا اومامی در خانه شما, آشپزی, او گفت:.

جیم وبستر یک کپی سردبیر واشنگتن پست غذا و تیم خود توصیف “تأیید گوشتخوار” حل و فصل به گوشت در ماه ژانویه برای محیط زیست و سلامت اخلاقی دلایل داشتن در حال حاضر بدست طعم از طریق Meatless روزهای دوشنبه بیش از سه سال گذشته است. در طول meatless ماه وبستر آموخته است که چگونه به همان اندازه رضایت بخش گیاهی نسخه از غذاهای گوشت او لذت می برد از جمله قارچ banh سکته قلبی و tacos با “گوشت” ساخته شده از گردو است.

از دست ندهید: دو سگ یا چهار تکه بیکن یک هفته افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و مرگ

او حتی یک spinoff از مادر بزرگ خود را مورد علاقه دلمه-کلم دستور غذا با استفاده از قارچ و گردو را به جای گوشت گاو و گوشت خوک. “آن را به تقلید از هر چیزی این بود که خود آن چیز” وبستر گفت. “اما آن را واقعا خوب است.”

گرفتن گام های کودک, به خصوص اگر مفهوم یک وعده غذایی بدون گوشت به نظر می رسد خارجی است. “اگر کسی را برای رفتن به خوردن گوشت در یک وعده غذایی آنها می توانند حداقل فکر می کنم در مورد ساخت آن را بسیار کوچکتر جزء از یک وعده غذایی” Kateman گفت. دو سبزیجات و نصف گوشت را فلفل قرمز. شماره گیری پشت گوشت پس از آن یک جزء و یا طعم دهنده در وعده های غذایی خود را به جای محور.

کشف غذاهای که کمتر گوشت های سنگین به جای تلاش خود را موجود آمریکا رژیم غذایی گیاهی Tamarkin پیشنهاد شده است. “رفتن عمیق که در آشپزی است که به دلیل یک تجربه کامل,” او گفت:. Tamarkin توصیه حفر به گیاهی-دوستانه جنوب غذاهای هندی و همچنین کافی گزینه های گیاهی در خاورمیانه غذاهای. جدی می خورد رئیس آشپزی مشاور J. کنجی لوپز-Alt نیز تلقی ژاپنی و چینی غذاهای وگان دوستانه.

‘من می دانم که تاثیر است که من در واقع صفر است. در همان زمان اگر من این کار را نمی, پس از آن من می دانم که من مشکل را بدتر می کند.’

—دیوید Tamarkin

مطمئن شوید که شما هنوز هم گرفتن مواد مغذی که شما نیاز دارید. بسیاری از افراد را ببینید به طور کلی نتایج مثبت از بردن خود کارخانه مواد غذایی مبتنی بر مصرف و خوردن گوشت کمتر, اما با توجه به نحوه پاسخ بدن شما به خصوص اگر شما در حال برش از محصولات حیوانی در دسترس نباشد گفت: Corinne خار مدیر تغذیه, علم و آموزش و پرورش در انجمن تغذیه آمریکا.

برای اولین بار: پروتئین است. کامل پروتئین ها موجود در غذاهاي حيواني و سویا در حالی که بسیاری از کارخانه های مبتنی بر پروتئین های ناقص منابع پروتئین با توجه به مواد غذایی و دارو. بنابراین مطمئن شوید که به ترکیب ناقص پروتئین های گیاهی برای تکمیل هر یک از دیگر بوش گفت: مانند دانه لوبیا و یا حبوبات. فرد به طور متوسط توصیه می شود رژیم غذایی کمک هزینه از پروتئین 0.8 گرم به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن هر چند کارشناسان نشان می دهد که افراد مسن و برخی گروه های دیگر باید بیشتر مصرف می کند.

ویتامین B12 به طور طبیعی موجود در غذاهای حیوانی, پس از در نظر گرفتن یک مکمل B12 و یا مخمر تغذیه خار گفت. در حالی که شیر منبع خوبی از کلسیم, شما همچنین می توانید آن را در برخی از تیره و سبزی های برگ دار برخی از حبوبات و غنی شده گیاهی. لوبیا و عدس و سویا منابع آهن; مطمئن شوید که برای افزایش جذب آهن با ویتامین C بوش گفت. لوبیا و آجیل و دانه ها ارائه منابع جایگزین روي و غیر حیوانی منابع اسیدهای چرب امگا-3 شامل دانه کتان, دانه چیا و گردو, او گفت:.

از پیش برنامه ریزی. ایجاد برخی از قوانین حاکم بر زمانی که و که در آن شما گوشت می تواند کمک به شما در کاهش مصرف Kateman گفت. اگر شما به ندرت طبخ شاید شما تصمیم به خوردن گوشت تنها در خانه; در سمت تلنگر, کسی که به ندرت می خورد در رستوران ها ممکن است مصرف گوشت رفتن کردن امر تنها.

Webster, واشنگتن پست, ویرایشگر یافت وعده غذایی برنامه ریزی جدایی به سلامتی آزمایش و نشسته و در هر آخر هفته به طرح هفت شام را برای هفته آینده. او برنامه ریزی شده برای موارد زمانی که او نیاز به غذا خوردن در رستوران ها و همچنین غربالگری مکان های بالقوه برای هر دو قابل دوام منوی گزینه ها و غذاهای ممنوع او خواهد بود bummed را امتحان کنید.

“من ایجاد یک برنامه غذایی ایجاد یک لیست مواد غذایی از برنامه غذایی و هر هفته در یخچال بسته بندی شده است,” Tamarkin اضافه شده است. “به عنوان هفته می رود هر چیزی که کمی استفاده می شود.”

انجام آنچه شما می توانید و نمی شود سخت خود را. Tamarkin است برش از گوشت گاو و مرغ و گوشت از رژیم غذایی خود را و هدایت روشن لبنیات در وعده های غذایی خوش طعم بنابراین او می تواند توجیه استفاده از کره برای پخت. “من می دانم که تاثیر است که من اساسا صفر,” او گفت:. “در همان زمان اگر من این کار را نمی, پس از آن من می دانم که من مشکل بدتر است.”

Waite هنوز هم همه چیز را می خورد, اما rebalanced رژیم غذایی خود بیشتر می شود گیاه-محور. در حالی که او می خورد گوشت گاو و بره هر یک بار در در حالی که او باعث می شود مطمئن شوید که آن را به یک درمان است که او واقعا لذت می برد.

“شما هنوز هم می تواند غذا خوردن تمام مواد غذایی که دوست دارید آن را فقط در مورد پیدا کردن ترکیب مناسب را کاهش می دهد که رد پای خود را,” او گفت:. “آب و هوای دوستانه رژیم غذایی نمی باید در مورد محرومیت در همه — می توان آن را خوشمزه و رضایت بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>