چگونه ما را سیا و آلمان BND در جاسوسی از رهبران جهان

در سال 2013 ادوارد اسنودن در معرض میزان ما نظارت جهانی ارتباطات از راه دور. شروع در سال 1970 در آلمان BND و ما را به سازمان سیا با استفاده از یک سوئیس مقابل شرکت برای جاسوسی از رهبران جهان برای چند دهه.

در مونیخ در سال 1970 نمایندگان فدرال آلمان Intelligence Service (BND) و همتایان خود در ایالات متحده را سازمان اطلاعات مرکزی امضا یک توافق محرمانه. سازمان سیا جاسوس بعدها می گویند آنها در نظر گرفته شده در این عملیات به نام مرزی توسط BND و مینروا در ایالات متحده آمریکا “هوش کودتا بود.”

اخیر همکاری با آلمانی ZDF پخش عمومی ایالات متحده را در واشنگتن پست و روزنامه و تلویزیون سوئیس نشان داده است کل داستان. بر اساس این گزارش آلمان و ایالات متحده خارجی سرویس های اطلاعاتی به طور مشترک عمل سوئیس شرکت Crypto AG یکی از پیشگامان جهانی در فن آوری رمزنگاری تاسیس سوئدی مخترع بوریس Hagelin.

ادامه مطلب: پشت صحنه از آلمان سرویس اطلاعات خارجی

ابتدا در سال 1970 به BND و سیا تقلب رمزگذاری ماشین آلات تولید شده توسط رمزنگاری AG به طوری که آنها می تواند crack ارتباطات است. بیش از 120 کشور خریداری Crypto AG سخت افزار برای سفارتخانه های اداری دفاتر و موسسات دولتی.

ادامه مطلب: چه قدرت انجام آلمانی نیروهای امنیتی داشته باشد ؟

Crypto AG مشتریان شامل عربستان سعودی و کشورهای آمریکای جنوبی و آفریقا است. تنها اتحاد جماهیر شوروی و چین هرگز خریداری Crypto AG محصولات.

حتی کارکنان می دانستند که این شرکت به طور مشترک متعلق به بین المللی سازمان های اطلاعاتی. به BND تحت پوشش خود دخالت با استفاده از زیمنس به صورت رمزنگاری AG فنی و پشتیبانی کسب و کار و بهره گرفتن از یک شرکت حقوقی در لیختن اشتاین به ثبت مالکیت آن است. جاسوسی سازمان های به اشتراک گذاشته شده سود — در سال 1975 به تنهایی آنها را بیش از 51 میلیون فرانک سوئیس در فروش معادل حدود 19 میلیون دلار در آن زمان بود. BND عوامل گزارش خود را تحویل داده سیا همتایان سهم خود از درآمد حاصل را به صورت نقدی در بالا-جلسات مخفی در زیر زمین پارکینگ.

یک روز پس از یک بمب به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن بیش از 200 نفر در غرب برلین La Belle دیسکو در سال 1986 رونالد ریگان رئیس جمهور گفت که ایالات متحده تا به حال مدرک انکار ناپذیر است که لیبی در پشت آن بود. او بدهکار است که اطلاعات به شنود ارتباطات از سفارت لیبی در برلین شرقی.

بیشتر بخوانید: آلمان جاسوسی خارجی قانون تست شده در بالا دادگاه

هنگامی که ایالات متحده در حمله به پاناما در سال 1989 مقامات می دانستند که مانوئل نوریگا مخفی شده بود در واتیکان سفارت در پاناما سیتی. واتیکان بیش از حد متکی Crypto ماشین آلات.

شکنجه و کودتا

به BND و سازمان سیا نیز می دانستم که در مورد شکنجه و قتل های انجام شده توسط دیکتاتوری در آمریکای جنوبی است. آنها می دانستند که کودتا برنامه ریزی شده بود و قتل عام مرتکب شدند. معلوم نیست که آیا این نوع از اطلاعات همیشه به آلمان دولت یا کاخ سفید است.

در سال 1981 زمانی که بریتانیا جنگیدند آرژانتین در جنگ فالکلند به BND و سازمان سیا در گذشته ارتباطات ره از آرژانتین به انگلستان. ناتو و شرکای مانند ایتالیا و اسپانیا و ایرلند نیز نظارت به عنوان بخشی از عملیات.

بیشتر بخوانید: آلمان بحث پله تا فعال cyberoperations

هانس Bühler یک Crypto AG فروشنده و شهروند آلمانی دستگیر شد برای جاسوسی در ایران در سال 1992. او بی گناه بود اما مقامات او را زندانی برای تقریبا یک سال. تحت فشار از آلمان دولت BND به پایان رسید مشارکت خود را در عملیات در سال 1993. به BND فروش 50% سهام در رمزنگاری AG به سازمان سیا است که در نهایت حل شده این شرکت در سال 2018 است. سپس توسط این شرکت به مدت طولانی متوقف می شود یک رهبر بازار و جاسوسی آمریکا سازمان در حال حاضر مشغول به کار با ارتباطات دیجیتال ارائه دهندگان.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>