چگونه اینترنت پرورش راست افراط گرایی

محققان هنوز هم می دانم نسبتا کمی در مورد راست lone wolf تروریست ها. اما بسیاری از آن به نظر می رسد تبدیل به رادیکال آنلاین.

ما در حال حاضر می دانیم که توبیاس R., مرد پشت یکشنبه خونین حمله تروریستی در هاناو غربی آلمان منتشر نژادپرستانه و بیگانه آنلاین ، این و به اصطلاح مانیفست اکو برخی از راست تئوری های توطئه در گردش در وب امروز است. او آشکارا یکی از بسیاری از افراد که رادیکال آنلاین.

یک 2019 تجزیه و تحلیل توسط آلمان داخلی آژانس اطلاعات ایالات متحده است که در آن مبارزات پیگیری افراطی گرگ تنها. بسیاری از آنها این ادعا هستند رادیکال نه با درگیر شدن با شناخته شده راست در گروه های خود را. تابستان گذشته این سازمان پس از آن راه اندازی یک نیروی کار برای نظارت بر رفتار افراطی در رسانه های اجتماعی برای مقابله با تهدید افراط گرایی آنلاین.

Hanau Trauer um Opfer nach Amoklauf (picture-alliance/AP Photo/M. Schreiber)

آنلاین افراط گرایی می تواند منجر به حملات مرگبار از جمله یکی در شهر هاناو.

راست صحنه بسیار فعال آنلاین

برلین-بر اساس Amadeu آنتونیو بنیاد که با این نسخهها کار برای مقابله با راست افراطی گری نیز معتقد است که افراد می توانند به راحتی تبدیل به رادیکال از طریق اینترنت. Miro Dittrich که نظارت دو سال مطالعه تندرو محتوای رسانه های اجتماعی می گوید وجود دارد این است که “شبکه ای از محتوای آنلاین است که تجدید نظر به گروه های هدف مختلف است که lures های آنها را به یک جایگزین (افراطی) جهان است.”

بیشتر بخوانید: آلمان اعلام کرد قصد دارد برای مبارزه با راست افراطی گری و آنلاین سخنرانی نفرت

او می گوید پس از تولد اینترنت راست فعالان آموخته بود هر چند “آزمون و خطا” به قاب و معاون کشیش بخش محتوا به درخواست تجدید نظر به رادیکال. Dittrich می گوید: این فعالان شده است سریع برای آزمایش و اتخاذ آنلاین جدید سیستم عامل و همچنین برای تولید درآمد برای مثال اگر تبلیغات یوتیوب اهدا دیسک و مبارزات crowdfunding. او استدلال می کند که به طور فزاینده رسانه های اجتماعی کاربران شبکه و برقراری ارتباط با یکدیگر در “تاریکی اجتماعی” است که دشوار است برای نظارت بر.

مسنجر و برنامه های رسانه های اجتماعی می تواند کمک به افراط گرایی

عوامل متعددی وجود دارد با توجه به Amadeu آنتونیو بنیاد پژوهش که خطر افراط گرایی آنلاین. یکی از آنها یوتیوب خودکار الگوریتم که هر چند از آن شده است باب روز پایین تا حدودی تمایل به ترویج تفرقه محتوا.

یکی دیگر از توانایی ایجاد یک چت گروهی با 200,000 افراد در تلگرام مسنجر سرویس. WhatsApp در مقابل محدودیت های مانند چت به 256 مردم در اکثر. تلگرام نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا کاربر برای پیدا کردن دیگر کاربران در این نزدیکی هست. هر دو ویژگی می تواند به ارائه یک پلت فرم برای گسترش افراطی محتوا.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

این مطالعه همچنین گزارش می دهد که افراط گرایان در Instagram را آغاز کرده اند که گسترش ایدئولوژی خود را با اتصال آنها را به محبوب هشتگهای. این Identitarian جنبش در آن است آغاز انتشار راست افراطی محتوای هر چند به ظاهر بی ضرر تصاویر از احزاب و رویدادهای ورزشی. علاوه بر این افراط گرایان را آغاز کرده اند که ایجاد خود را بسیار خود را آنلاین سیستم عامل است که به طور موثر در خاموش کردن هر کسی که سهم خود را از جهان بینی. این اکو مجلسی, مطالعه می یابد emboldens آنها را در تفکر خود را. بسیاری از کسانی که در جمع آوری این سیستم عامل این مطالعه می گوید: نظر خود را مدرن روز صلیبیون که باید نجات “جهان غرب.”

سمی روایات

گزارش این مطالعه که سمی روایات چنین به عنوان یک ادعا آلمانی ها هستند که آواره توسط خارجی ها می توانند با سهولت آنلاین. به عنوان کاربران در سراسر بیشتر مشکوک محتوای آنلاین که تایید چنین روایت آنها احساس می کنید به طور فزاینده ای در معرض خطر و تبدیل به راه حل های رادیکال.

ادامه مطلب: محافظت از ما بچه ها آنلاین, آلمانی, پدر و مادر تقاضا

گزارش این مطالعه که راست محیطهای در کشورهای مختلف در حال استفاده از اینترنت برای ارتباط با یکدیگر است. در شناخته شده افراطی سیستم عامل های فارسی است lingua franca. و راست تروریست ها آن را می گوید یادگیری و کشیده با الهام از یکدیگر موجب ایجاد انگیزه در دیگران برای ارتکاب مشابه جنایات.

همیشه از آندرس برویک 2011, ترور, حمله, آن را تبدیل به مشترک برای جناح راست افراطی و تروریست ها را پشت سر بگذارید یک مانیفست. و پس از 2019, Christchurch, حملات بسیاری از افراط گرایان باید livestreamed جنایات خود را. گزارش این مطالعه که توسط رادیو و تلویزیون خود اعمال, این تروریست ها به دنبال جذب رسانه ای و آنلاین توجه است. و در حالی که آنها به نظر می رسد “مثل گرگ تنها” آنها در حقیقت متصل به یک شبکه گسترده ای از همفکر رادیکال.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>