چگونه نظامی آلمان در حال مبارزه با کروناویروس

ارتش آلمان تا به حال برای نشان دادن برخی از انعطاف پذیری برای مبارزه با شیوع کروناویروس. در بوندس نیز به طور فزاینده ای در حال خواسته به حفاظت از غیرنظامیان به عنوان به خوبی به عنوان آن را نیروهای.

اجتماعی فاصله, مستند, سفارشات, خود, منزوی در خانه — سربازان هیچ غریبه ای به این مفاهیم کنه یا نه. ارتش آلمان مانند بسیاری دیگر از کارفرمایان است گفت: هر پرسنل که قادر به انجام کار خود را از یک لپ تاپ در خانه است که آنها باید انجام دهند.

نیز صبح دریل خارج از پادگان در حال حاضر برگزار نمی شانه به شانه اما فاصله با دو متر (دو-حیاط) شکاف. مخزن مته که به طور معمول شامل چند سرباز نشسته با هم در سلول در حال محروم کردن و لغو هر کجا که ممکن است. همه این ها در حال انجام است با توجه به دستورالعمل موسسه کخ رابرت آلمان اصلی آژانس بهداشت عمومی.

اقدامات و عواقب برای آلمان در ماموریت های نظامی در خارج از کشور: گروه مستقر در افغانستان است که به طور موقت مقایسه کردن و بزرگ ترين مانور لغو شده است که باید همه آموزش واحد هستند که ضروری است برای آماده شدن برای ماموریت های خارجی.

در میان تمام این, Bundeswehr است و اصرار دارد که همه آن تعهدات ناتو هنوز در حال انجام است و ارتش آمادگی رزمی خواهد شد در سراسر.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: ایگور Levit مبارزه با انزوا با جریان کنسرت

واحد پزشکی در عمل

به وزارت دفاع در مارس 26, 160 سربازان آلوده شده با این ویروس تنها دو نفر از آنها نیاز به بستری. اکثریت داشته اند فقط علائم خفیف هستند و convalescing در خانه در حالی که یکی دیگر از 700 سرباز در قرنطینه چرا که آنها تا به حال تماس با سربازان آلوده.

German soldiers demonstrate treating a patient as AKK looks on (picture-alliance/dpa/O. Dietze)

ارتش آلمان تا به حال برای نشان دادن انعطاف پذیری برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس

در بوندس پزشکی واحد شامل حدود 20000 سرباز که در حال حاضر در عمل آماده سازی نظامی را پنج بیمارستان برای چه چیزی می تواند یک دوره شدید در طول چند هفته آینده. در مجموع این بیمارستان باید 105 تخت های مراقبت ويژه با هواکش است که به اندازه کافی در شرایط عادی اما اگر بدترین سناریو گستراند. به همین دلیل تعداد تخت در حال حاضر افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید: چگونه ویتنام است که برنده آن ‘جنگ’ در coronavirus

‘کمک, که در آن ما می توانیم’

یک سخنگوی خدمات پزشکی در وزارت دفاع خوشبین است که بوندس می تواند با موفقیت به حمایت از جمعیت غیر نظامی اگر بحران ميگيرد. “ما به خوبی آماده شده,” او گفت: DW. “و ما در حال کمک به که در آن ما می توانیم.”

به عنوان بخشی از آن پشتیبانی نظامی را تهیه دفتر به طور معمول مسئول خرید سلاح و تجهیزات در حال حاضر €241 میلیون دلار ($261 میلیون دلار) اختصاص داده شده به پیدا کردن پزشکی دنده محافظ در بازار جهانی است که وزارت بهداشت برای توزیع میان درمانگاه و دفاتر پزشکان در سراسر آلمان است.

در بالا از آن, Bundeswehr در حال حاضر شروع به ارائه مواد غذایی اردوگاه تخت و موبایل پزشکان امکانات و ذخیره سازی کالاهای پزشکی در آن بازداشتگاه. چند هفته پیش 125 غیرنظامیان آلمانی نیز پرواز از استان ووهان در چین اولین کانون coronavirus همه گیر در هواپیما.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: پزشکان آلمانی غیر روحانی کردن زندگی یا مرگ دستورالعمل

A man holds a medical mask (picture-alliance/dpa/K.-J. Hildenbrand)

ارتش آلمان به بودجه اختصاص داده شده به پزشکی تهیه دنده محافظ

ذخیره داوطلب

در بوندس سخنگوی همچنین گفت: ارتش شده بود “مثبت شگفت زده” که 6,000 ذخیره کرده بود به طور داوطلبانه برای کمک در بحران است. این شامل برخی از 240 پزشکان, پزشکان, داروسازان و مراقبت از کارگران که در حال حاضر پیوست در تلاش است.

پاتریک Sensburg از حزب دموکرات مسیحی مجلس و رئیس آلمانی ذخیره’ انجمن نیز شگفت زده شد و با استفاده از فرصت به تماس برای سرگیری ملی خدمات.

“ما پیدا کرده اند که در این بحران چگونه ارزش همبستگی عمومی روح و بارها ذکر شده ضروری کارگران گفت:” Die Welt روزنامه. “این دقیقا همان ارزش ها و حرفه ای است که سود حاصل از خدمات عمومی.”

اما این همه مشکل برای آینده است. در حال حاضر آنچه باقی مانده ضروری است که مطمئن شوید که Bundeswehr است در یک موقعیت برای انجام آنچه در آن می توانید به کمک در بحران است.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>