چگونه coronavirus ترساندن رانده است خطرناک تکبر و حرص و آز در بازار سهام

این هیچ راز است که بازار سهام است رانده شده توسط حرص و آز و ترس. به طور معمول من اندازه گیری سطح از حرص و آز و ترس در بازار با استفاده از ثابت الگوریتم. در افراط و حرص و آز است که یک سیگنال فروش و ترس است که یک سیگنال خرید برای سهام.

واکنش به کروناویروس ها نشان می دهد که میزان بی سابقه ای از غرور در میان momo (شتاب) جمعیت و افرادی که آنها را تحت تاثیر قرار. بازار سهام این روزها کنترل شده توسط momo جمعیت. این ترکیب از حرص و طمع و تکبر ممکن است خطرناک برای سرمایه گذاران است. اجازه دهید به بررسی خطر با کمک دو نمودار.

دو نمودار

لطفا اینجا را کلیک کنید برای ترسیم نمودار SPDR میانگین صنعتی داو جونز ETF اعتماد DIA -0.64%, که در آهنگ های میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.64%. به خاطر شفافیت کامل این نمودار قبلا منتشر شده و هیچ چیز تغییر کرده است از آن.

لطفا اینجا را کلیک کنید برای ترسیم نمودار روزانه از Invesco QQQ اعتماد QQQ, -0.77 خوابگاه%, که آهنگ Nasdaq-100 شاخص , NDX, -0.73% . مشابه نتیجه گیری را می توان از نمودار SPDR S&P 500 ETF جاسوسی -0.75%.

نکات زیر توجه کنید:

• پول هوشمند فروخته شده به قدرت هنگامی که momo جمعیت اعلام کرد که coronavirus بود نه نگرانی و کوچک شیب در بازار سهام شد و فرصت خرید.

• اولین نمودار نشان می دهد که خط روند است که در جای خود در طول آخرین شتاب در بازار سهام شکسته شد در coronavirus اخبار.

• اولین نمودار نشان می دهد که پشتیبانی منطقه. اگر بازار سهام می کشد به پشتیبانی منطقه ممکن است این احساس را به فکر می کنم از نظر فرصت خرید.

• اولین نمودار نشان می دهد که Arora سیگنال به جمع آوری پول نقد و هجز در نزدیکی بالاترین نرخ در بازار سهام قبل از شکست در coronavirus اخبار. بر اساس این سیگنال Arora گزارش بلند مدت سهام شده اند تا 63% محافظت می شود.

• اولین نمودار نشان می دهد Arora سیگنال های کوتاه-فروش QQQ برای کوتاه مدت تجارت است. برای کسانی که نمی تواند کوتاه سیگنال همچنین با توجه به خرید ProShares UltraPro کوتاه QQQ ETF SQQQ, +2.24%. این معکوس ETF می رود تا زمانی که بازار سهام پایین می رود. (به یاد داشته باشید که فروش کوتاه و اهرم باید مورد استفاده قرار گیرد تنها با سرمایه گذاران پیچیده.)

• اولین نمودار نشان می دهد RSI واگرایی. این است که منفی است.

• نمودار دوم نشان می دهد شکاف پایین در coronavirus اخبار.

• نمودار دوم نشان می دهد اعلام فرصت خرید توسط momo جمعیت.

• این VUD شاخص در نمودار دوم نشان می دهد تهاجمی خرید پس از momo جمعیت تجارت اعلام کرد که coronavirus بود از نگرانی. این VUD شاخص ترین و حساس اندازه گیری خالص عرضه و تقاضا در زمان واقعی است.

درآمد

پس از coronavirus اخبار اپل AAPL -1.36% و مایکروسافت MSFT, +2.31% گزارش فوق العاده قوی فروش و درآمد. هر دو از این داستان های موفقیت باید در حال حاضر شده است با تخفیف در افزایش قیمت سهام.

لطفا ببینید اپل ممکن است تا به حال فوران چاه نفت درآمد اما این خطرات به سهام پدید آمده اند.

Facebook FB -6.75% نا امید سرمایه گذاران با درآمد خود را گزارش.

نیمه هادی ها بوده است شاخص پیشرو در این بازار سهام است. در میان نیمه هادی ها با Advanced Micro Devices AMD -2.17% و Xilinx XLNX, -2.63% گزارش ضعیف تر از حد انتظار درآمد اما لام تحقیقات LRCX, +3.50% آیا بهتر از انتظار می رود.

لطفا ببینید این شرکت در ایالات متحده بهره مند خواهد شد که چین در تلاش برای گرفتن در نیمه هادی ها و چگونه و چه زمانی محتاطانه سرمایه گذاران باید برای خرید این 5G سهام.

تسلا TSLA, +9.21% گزارش یک بازی در حال تغییر سه ماهه اخیر پس از حماسه کوتاه فشار.

حرص و طمع و تکبر

اکثر سرمایه گذاران آشنا هستند با حرص و طمع است. لطفا ببینید که چگونه یک رویداد خارجی می تواند شیرین کاری بازارهای سهام ایالات متحده برای این سطح از حرص و آز.

آیا شما می گویند که وجود دارد این است که شدید استکبار پس از توجه به نکات زیر?

• این momo جمعیت که virologists یا اپیدیولوژی به سرعت اعلام کرد که coronavirus بود بدون هیچ نگرانی.

• چنین اعلامیه اتفاق افتاد در زمانی که اپیدیولوژی و virologist نگران بودند.

• آن شناخته شده است که این ویروس تا به حال یک دوره کمون تا دو هفته.

• آن شناخته شده است که بدون علامت در بيماران مسری است.

• آن شناخته شده است که حدود 5 میلیون نفر موفق به فرار کانون virus و نمی شد به احتمال زیاد به دنبال شود.

• وجود نگرانی های جدی در مورد شفافیت اطلاعات که به خارج از چین است. هیچ دولت می خواهم به گسترش وحشت. آن را به نظر می رسد در یک دولت علاقه به انحراف این آمار به حداقل رساندن تاثیر.

• خرید سیگنال بودند که با توجه به تنها پس از یک عقب نشینی از تنها 2 درصد به 3 درصد پس از یک رالی.

من قبلا نوشته بود که 90% احتمال دارد که این ویروس را شامل می شود اما سرمایه گذاران باید نادیده کوچک احتمال گسترش قابل توجه است.

در نظر تماشای SPDR Gold سهام ETF GLD +0.41%, iShares نقره ای اعتماد SLV, +2.41% و ایالات متحده صندوق نفت LP USO, -1.66%. برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید به تماشای این سهام و ETFs برای ارزیابی تاثیر coronavirus در بازار.

افشا: مشترکین به این Arora گزارش ممکن است موقعیت خود را در اوراق بهادار ذکر شده در این مقاله و یا ممکن است موقعیت خود را در هر زمان. Nigam Arora است که یک سرمایه گذار و مهندس و فیزیکدان هسته ای با پس زمینه که در دهکده, دو, Inc. 500 سریعترین رشد شرکت. او بنیانگذار Arora گزارش که منتشر چهار خبرنامه. او را می توان در رسید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>