چگونه مدارس در سراسر جهان در حال بازگشایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

حرارتی اسکنر اجباری ماسک و مبهوت برنامه هستند برخی از راه حل.

بسیاری از جهان باقی مانده در برخی از قالب مستند. اما به عنوان کشور به آرامی شروع به شل محدودیت معنی است که مدارس در جلسه به صورت حضوری آموزش.

چه کلاس درس نگاه کنید مانند در طول یک بیماری همه گیر? به عنوان مکان هایی مانند چین و دانمارک بازگشایی کشورهای خود آنها ارائه پاسخ به — و یا حداقل آزمایش در-چگونه اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی ،

ماسک صورت به درجه

پوشش صورت یک دید مشترک به عنوان کودکان مدرسه بازگشت به میز خود است. چین شده است نورد از مدرسه reopenings بیش از گذشته چند هفته از هوبئی به چونگ کینگ به گوانگ. و از استان به استان, دانش آموزان و معلمان ورزشی ماسک صورت با چند مورد استثنا مانند طول کلاس بدنسازی یا ناهار.

در فرانسه که در آن اکثریت از بازگشایی مدارس در این هفته ماسک های مورد نیاز برای دانش آموزان سنین 11 به بالا. در شهرهای مانند La Grand-Croix و Val-de-Reuil, مدرسه ابتدایی دانش آموزان شده اند با پوشیدن محافظ افتاب گردان کلاه.

در آلمان که در آن مدارس شروع به بازگشایی ماه گذشته, ماسک مقررات توسط دولت متفاوت است. آنها مورد نیاز برای هر سن 7 تا بایرن به عنوان مثال.

اجتماعی فاصله در داخل و خارج

چگونه می توانم شما اجرا اجتماعی فاصله در شلوغ کلاس های درس و در طول زنگ تفریح ؟ یک راه این است که دانش آموزان در یک برنامه مبهوت به حد درس و راهرو ظرفیت. New South Wales, استرالیا بزرگترین, دولت, بازگشایی مدارس روز دوشنبه با حضور دانش آموزان در فرد یک روز در هفته و یادگیری از خانه ،

راه حل دیگری است برای حرکت به کلاس های خارج از منزل. در دانمارک که با آغاز بازگشایی مدارس در اواسط ماه آوریل کلاس ها برگزار می شود در خارج از جمله در پارک ها به عنوان آنجا که ممکن است.

برخی از مدارس در حال اجرای اجتماعی فاصله از طریق به معنی مانند پلاستیک پارتیشن در طول ناهار دیده در تایوان و فردی گچ مربع برای بازی مشاهده شده در یک مهد کودک در تورکوآن فرانسه.

تست و نمایش فیلم

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند روزانه دما چک برای دانش آموزان به عنوان بخشی از مدارس COVID-19 بهداشت عمومی اقدامات است. در شانگهای دانش آموزان و کارکنان مدرسه را وارد کنید از طریق اسکنر حرارتی. در مونتانا روستایی Willow Creek مدرسه یکی از اولین مدارس برای بازگشایی در ایالات متحده دانشجويان درجه حرارت در حال بررسی بر ورودی.

COVID-19 تست تشخیصی نیز در حال انجام در محوطه مدرسه. تست عادی در ووهان که در آن دانش آموزان خط همراه مخروط به سواب نمونه. یک دبیرستان در نوسترلیتز در شمال آلمان به دانش آموزان خود اداره آزمون دو بار در هفته با توجه به نیویورک تایمز. اگر آنها تست مثبت آنها در خانه بمانند برای دو هفته; اگر آنها تست منفی آنها پوشیدن یک برچسب سبز.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>