چگونه رمان coronavirus است و تأثیر مردم در اطراف ما.

آمریکایی ها در حال یادگیری خود را “طبیعی” اجتماعی فاصله.

در هفته گذشته موارد coronavirus باید مشخصی در سراسر کشور باعث نیویورک فرماندار اندرو کومو به اعلام 100% نیروی کار کاهش برای همه غیر ضروری کسب و کار در سطح ایالت در حالی که فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom صدور “stay-at-home” سفارش برای تمام دولت 40 میلیون نفر.

ABC Cheri پرستون چک به مناطق اطراف ایالات متحده برای ABC اخبار رادیو “چشم انداز” پادکست, چگونه درخواست کشورهای مختلف در حال دست زدن به یک جدید عادی — اجتماعی فاصله و رمان coronavirus.

گوش دادن به مصاحبه کامل با Cheri پرستون و بقیه این هفته برجسته در اینجا:

برای اولین بار است که جو کلی از ABC اخبار رادیو وابسته WDBO در اورلاندو ،

“فقط یک هفته پیش منظورم از ما گفتن وجود دارد, به هیچ وجه, هیچ راهی وجود ندارد که آنها در حال رفتن به ما نزدیک پارک و سپس آنها بسته ما پارک. و سپس به شما می گویند به هیچ وجه آنها میخوای نزدیک به هتل و پس از آن بسته به هتل ها…” کلی گفت.

اقتصاد در اورلاندو است تبدیل وارونه اساسا یک شبه. پارک هتل ها و رستوران ها همه بسته شدن یا محدود کردن خدمات به علت یک ویروس است که در حال گسترش سریع تر از هر کسی می تواند پیش بینی کرده اند.

رستوران ها و کافه ها و کاباره ها محدود شد به خدمت الکل برای حداقل یک ماه قبل از روز سنت پاتریک جشن شروع بهار و استراحت گردشگران آغاز جشن های خود را. کارکنان که وابسته به درآمد از این شغل در حال حاضر از کار در حالی که شرکت های دیگر پیشنهاد کار از خانه مانند جو کلی.

“من در ایستگاه های رادیویی در این لحظه اما تنها به این دلیل که ما هنوز در حال نصب و راه اندازی استودیوی خانگی” کلی به اشتراک گذاشته.

جدید و طبیعی برای بسیاری از تنظیمات را تغییر فضای کار تمیز کردن و مراقبت و مواظبت از مردم و وسایل اطراف آنها را. جو کلی سقوط به رده از ضعف سيستم ايمنی. از داشتن سرطان به عنوان یک نوجوان دیگر تشخیص سرطان حدود نه سال پیش به تزریق درمان یک بار در ماه برای کمک به سیستم ایمنی بدن خود را, کلی است که هیچ شانس.

“من نگه داشتن دور از همه. من دستور داد takeout مواد غذایی با تحویل به خانه من و من به راننده فقط آن را ترک کردن ، منظورم این است که من واقعا جدا شده خودم و من نه از طرفداران که من دوست ندارم که اما آن چه در آن است” کلی گفت.

رفتن به سمت دیگر کشور — لس آنجلس-که در آن جنیفر جونز لی, میزبان “هشداری” در KFI رادیو سهام چه شده است اتفاق می افتد در کالیفرنیا با دستور جدید برای “stay-در-خانه”.

“این واقعا به معنی مگر اینکه شما رو برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی گاز ایستگاه بانک و یا داروخانه شما قرار است در خانه بمانند. فرماندار می گوید اگر شما نیاز به راه رفتن سگ خود را شما می توانید انجام دهید که. اما حتی است که در یک اجتماعی فاصله جنبه” جونز لی توضیح می دهد.

اقتصاد در کالیفرنیا نیز رنج می برند استودیو مقدار زیادی — یک راه محبوب از زندگی در دولت — را مجبور به توقف آمده است. رستوران ها و کافه ها را محدود به خدمات تبدیل به take-out تنها. هر چند برخی از رستوران ها همچنان به فشار رو به جلو با تبدیل یک بار شام خوردن در رستوران ها به پاپ آپ فروشگاه رفاه. مشتریان است که یک بار در یک وعده غذایی پخته شده, هم اکنون می توانید پیدا کردن و تولید گوشت در سرد ایستگاه برای خرید در حالی که سایر ملزومات سخت است امروزه — مانند کاغذ توالت — نیز در دسترس هستند.

این ممکن است به نظر می رسد دشوار است برای گفتن 40 میلیون نفر در سراسر ایالت کالیفرنیا برای “stay-at-home” اما مثل جنیفر جونز لی توضیح میدهد: “من فکر می کنم آن زمانی که از آن بازدید به صورت محلی نیز آن است که ساخت چنین تاثیر. وقتی که شما شنیدن بیشتر و بیشتر مردم در حال پایین آمدن با این ویروس بیشتر و بیشتر مردم در حال مرگ هستند از این ویروس که زمانی که مردم شروع به گرفتن عصبی است. که زمانی که آنها در حال گرفتن اجتماعی فاصله بیشتر جدی است.”

اگر چه اکثر مردم بعد از بهبود از COVID-19 آن می تواند باعث بیماری های جدی تر برای افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن. بنابراین تمرین های اجتماعی فاصله و شستن دست و برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که کلید برای نگه داشتن همه سالم و امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>