چقدر هزینه برای دریافت تست شده برای coronavirus? متاسفانه پاسخ می تواند بستگی دارد چقدر خوب خود را بیمه

مقامات بهداشت عمومی هشدار آمریکایی ها به بریس برای گسترش coronavirus و بسیاری از آنها تعجب در مورد بهترین راه برای آماده سازی — و اینکه آیا آنها به اندازه کافی پول برای آزمایش و درمان است.

در سراسر جهان وجود دارد 102,168 COVID-19 موارد و حداقل 3,491 مرگ و میر ناشی از جمعه شب; 57,375 مردم در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

در حالی که تعداد موارد جدید در چین همچنان به رها کردن در حال رشد عفونت خوشه در ایران و ایتالیا و کره جنوبی باقی می ماند. در ایالات متحده 14 نفر فوت کرده اند — 12 در واشنگتن و دو در کالیفرنیا وجود دارد و تقریبی 328 موارد تایید شده.

مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس با شناسایی افرادی که فکر می کنم آنها می تواند آلوده تست آنها و جداسازی آنها. اما این استراتژی ساخته شده است در این فرض است که مردم را در آمریکا به دنبال مراقبت های پزشکی زمانی که آنها فکر می کنم آنها به آن نیاز دارید. واقعیت این است که بسیاری از آمریکایی ها خودداری کردن از مراقبت های بهداشتی زیرا آنها نگران آنها نمی تواند استطاعت آن را.

‘شما نمی خواهید مردم که باید بروید و به دنبال مراقبت کند چرا که آنها نگران هزینه های.’

— جن Kates معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در بنیاد خانواده کایسر

“شما نمی خواهید مردم که باید بروید و به دنبال مراقبت کند چرا که آنها نگران هزینه های. اگر کسی بیمار است و آنها باید در تعامل با سیستم پزشکی” جن Kates معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در بنیاد خانواده کایزر, گفت MarketWatch.

مشکل داستان در مورد شیب دار صورتحساب های پزشکی اخير همراه با این بیماری است. در میامی یک مرد که آزمایش پس از یک سفر کاری به چین بنا به گزارش متصلب $3,270 در بیمارستان اتهامات عنوان شده علیه. پنسیلوانیا مرد راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای کمک به پرداخت برای $3,918 در صورتحساب پس از تخلیه از چین و قرنطینه با سه سال.

در کانزاس بحث مربی که در سفر به شانگهای برای مسابقات در اواسط ژانویه مورد آزمایش قرار گرفت در کانزاس بیمارستان برای coronavirus و بیماری های دیگر و دریافت $983 لایحه چند هفته بعد به او گفت: MarketWatch.

“اولین واکنش من این بود به خنده در ناباوری گفت:” 27 ساله تایلر Prochazka از لحظه ای او را دیدم این لایحه است. در مورد یک پرستار گرفته بود بینی گرد و خاک و گفته Prochazka آن می توان به CDC که پوشش هزینه تست نمونه, او گفت:. که پایان ندارد تا اتفاق می افتد. “من کاملا شگفت زده کرد چرا که من نمی توانم فکر می کنم از یک برخورد با آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی که مشابه نتیجه” Prochazka گفت.

تست در حال حاضر در حال انجام در بیمارستان ها — و آنها نیاز به لایحه کسی

اولین coronavirus مورد در آمریکا گزارش شد در اواخر ماه ژانویه تا اواخر فوریه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تنها انجام تست در خود آزمایشگاه. CDC را پوشش داده است هزینه آزمون برای بسیاری از افراد تا کنون Kates گفت. (Prochazka آزمون, هزینه, اما, نبود پوشش داده شده توسط CDC و او و بیماران دیگر ذکر شده در بالا که متحمل صورتحساب های بزرگ نیز برای شارژ دیگر هزینه های مرتبط با بازدید از بیمارستان ها و یا قرنطینه.)

رفتن به جلو آزمون انجام خواهد شد و در سایت ها از جمله بيمارستان ، و این سایت به احتمال زیاد می خواهید به لایحه یک بیمه Kates گفت. پس چقدر هزینه بیماران مبتلا به کروناویروس آزمون ؟ “این است برای رفتن به یک تابع از اینکه آیا یا نه آنها بیمه هستند و چه نوع پوشش آنها” Kates گفت. “آنها می تواند هزینه های مطب و یا بیمارستان سرپایی یا ER به یک موضوع خاص برای کسانی که در حال ایجاد و یا معافیت بالا.”

CDC نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

این سازمان اجرا می شود که مدیکر و مدیکید به تازگی ایجاد شده جدید صدور کد که اجازه خواهد داد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به لایحه coronavirus آزمایشگاه تست. قیمت برای آزمون تعیین نشده است و در عین حال یک سخنگوی مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت MarketWatch.

برای پزشکی بیماران تست های تشخیصی یک سرویس اختیاری. از آن خواهد شد تا به فرد متحده برای پوشش تست و یا نه برای مدیکید گیرندگان CMS سخنگوی اضافه شده است.

جدید حسابداری و مدیریت کد مثبت توسعه به دلیل آن خواهد شد در نهایت کمک به استاندارد کردن آزمون قیمت و جلوگیری از یک وضعیت که در آن بیمارستان را تشکیل می دهند یک قیمت برای این روش در پرواز گفت: Caitlin داناوان سخنگوی ملی حامی بیماران بنیاد غیر انتفاعی است که هل می دهد برای دسترسی مقرون به صرفه به کیفیت مراقبت های پزشکی.

نیویورک می گوید ساکنان نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای تست

برخی از قانونگذاران و بهداشتی-مراقبت از کارشناسان خواسته اند تا دولت را به آزمایش و درمان رایگان.

حداقل یک دولت است گفتن ساکنان که اگر آنها نیاز به آزمایش یا درمان برای coronavirus هزینه های خود را پوشش داده خواهد شد. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه اعلام کرد که او را به صدور یک بخشنامه “نیاز به نیویورک بیمه سلامت به صرف هزینه های مرتبط با تست برای #coronavirus از جمله اتاق اورژانس مراقبت های فوری و دفتر بازدیدکننده داشته است.”

او در توییتر نوشت TWTR, -4.31%, “ما نمی توانیم اجازه هزینه می تواند یک مانع برای دسترسی به COVID-19 تست برای هر نیویورکر.” او افزود که نیروهای جدید در پزشکی نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای تست.

در واشنگتن دولت محلی که در آن رسانه های خبری گزارش 10 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که از روز شنبه دولت مراقبت های بهداشتی سازمان گفت: این کار با شرکت های بیمه برای کارمندان دولتی و پزشکی گیرندگان برای اطمینان از هر دو آزمایش و درمان را تحت پوشش “زمانی که لازم مشخص توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.”

یک سخنگوی امریکا برنامه های بیمه درمانی یک گروه تجاری برای بیمه سلامت گفت: بیمه کار خواهد کرد به نگه داشتن آمریکایی ها هزینه های پایین.

“هیچ کس نباید تردید به دنبال درمان برای COVID-19 در طول این ملی عمومی-بهداشت و درمان اضطراری به دلیل نگرانی در مورد هزینه های” گفت: AHIP سخنگوی کریستین رشد.

“به طور موثر حاوی و در پاسخ به COVID-19 متکی قوی مشارکت عمومی خصوصی با تعهد مشترک به قرار دادن سلامت و رفاه مردم آمریکا برای اولین بار,” او گفت:. “بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان خدمات به طور کامل پشتیبانی از این تعهد و در حال کار با دیگر بهداشت و درمان-مراقبت از سهامداران به منظور توسعه و پیاده سازی راه حل های است که محافظت از آمریکایی ها به دنبال تشخیص و درمان از COVID-19 از خارج از جیب هزینه ها.”

مالیات دهندگان می تواند پرداخت به درمان بیماران ایجاد

نیمی از بزرگسالان ایالات متحده گفت که آنها یا یکی از اعضای خانواده و یا به تعویق افتاد و یا قلم رفتن به دکتر در سال گذشته به دلیل هزینه 2019 رای گیری توسط سازمان های غیر انتفاعی تحقیقات بهداشتی گروه قیصر بنیاد خانواده یافت می شود.

“حدود نیمی از مردم بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی و یا وضعیت بهداشت و سلامت می گویند آنها یا “بسیار نگران” یا “تا حدودی نگران’ در مورد اینکه قادر به پرداخت هزینه های غیر منتظره صورتحساب های پزشکی و یا سلامت خود را بیمه معافیت” قیصر محققان نوشت.

همانطور که برای هزینه درمان COVID-19 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این کاوش با استفاده از پول فدرال برای پرداخت هزینه های درمان بیمه بیماران مبتلا به کروناویروس وال استریت ژورنال گزارش شده است.

نیز وجود دارد یک فدرال بهداشت عمومی اساسنامه است که اجازه می دهد تا CDC به اجازه پرداخت برای مراقبت و درمان افراد در معرض “آزمون پزشکی قرنطینه انزوا و آزادی مشروط.” این حرکت نیاز به CDC مجوز و به احتمال زیاد اضافی تخصیص بودجه از کنگره Kates اشاره کرد.

چگونه به نگه داشتن هزینه های پایین برای coronavirus آزمون

یک کلید در نظر گرفتن برای مردم فکر کردن در مورد گرفتن تست شده برای coronavirus: شرکت های بیمه به طور کلی تنها پوشش تست اگر آزمون تلقی پزشکی لازم است که معمولا به معنی یک پزشک توصیه می شود آزمون. بنابراین با پزشک خود تماس بگیرید برای اولین بار داناون گفت.

اولین گام در فرایند آزمایش با توجه به CDC است به دکتر خود تماس بگیرید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus علائم شده اند و یا در تماس با کسی که دارای ویروس و یا سفر به منطقه با “مداوم گسترش” ویروس.

‘ما غیر قابل پیش بینی ترین و گران قیمت در سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان و تزریق هرج و مرج از یک بیماری همه گیر به آن است که رفتن به افشای هر ضعف و خطاپذیر.’

— —Caitlin داناون ملی حامی بیماران بنیاد

این نیز مهم است به توسط پزشک بررسی ابتدا به دلیل اگر شما جست و خیز و مستقیما به اتاق اورژانس شما را اجرا خطر از بیمه گر خود را به دلیل خودداری از پوشش بازدید ER داناون گفت.

بیمه شده اند شناخته شده برای رد ادعای اورژانس که در نظر آنها “احمق” او گفت:.

یکی دیگر از دلایل بازدید بیمارستان باید آخرین چاره خود را: آن را به طور قابل توجهی گران تر از یک دکتر مراجعه کنید. (به طور متوسط هزینه یک ER بازدید در سال 2017 شد $1,389 تا 176 درصد از 10 سال قبل با توجه به داده ها از مراقبت های بهداشتی هزینه موسسه.)

مهم نیست که چرا آنها بازدید از یک بیمارستان بسیاری از بیماران در حال برخورد با یک “امکانات هزینه” فقط برای راه رفتن در درب داناون گفت. چه چیزی بیشتر CDC توصیه است که بیمارستان ها درمان بالقوه coronavirus بیماران جدا شده و با استفاده از دیگر اقدامات خاص. این هنوز روشن نیست که آیا بیماران شارژ خواهد شد برای این هزینه های اضافی.

و هر زمان که شما هر گونه تست های آزمایشگاهی انجام می شود این مهم است که به بررسی کنید که آزمایشگاه و تکنسین های “شبکه” به این معنی که آنها تحت پوشش بیمه خود را برنامه ریزی. در غیر این صورت شما می توانید تا پایان با یک لایحه پزشکی — حتی اگر دکتر شما توصیه می شود آزمون.

“ما غیر قابل پیش بینی ترین و گران قیمت در سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان و تزریق هرج و مرج از یک بیماری همه گیر به آن است که رفتن به افشای هر ضعف و خطاپذیر” داناون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>