چگونه است coronavirus تأثیر زندانیان?

Coronavirus فراگیر از طریق یکی از بزرگترین و آسیب پذیر ترین جمعیت زندانیان است.

کارشناسان هشدار داده اند اگر وجود دارد نه تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در زندانها جمعیت در نا امن خواهد بود. وحشت در میان جهان زندانی جمعیت منجر به اعتصاب, تظاهرات, فرار, و در برخی جاها شورش.

کارشناسان پزشکی توصیه می کنند که به طور منظم شستن دست, حفظ, اجتماعی دور, ضد عفونی سطوح و به دنبال توجه فوری پزشکی اگر علائم شروع در حال راه های موثر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما کسانی که بهداشت و درمان نکات دشوار است برای مشاهده, برای کسانی که پشت میله های زندان. وجود بیش از 10 میلیون نفر از مردان و زنان و کودکان در زندانها در سراسر جهان و امکانات به سر می برند در حداقل 121 کشور با توجه به 2019 گزارش جهانی از زندان روند. زندانیان اغلب به اشتراک گذاری سلول های فضایی است در حق بیمه مشترک در محیط های اغذیه فروشی و حمام و آن را دشوار است برای زندانیان به تمرین موثر بهداشت.

در ماه مارس سازمان بهداشت جهانی منتشر شده دستورالعمل در مورد چگونه به نگه داشتن زندانیان بی خطر است. آن توصیه می شود مصرف متوسط به طور منظم چک از زندانیان آزاد کردن بازداشت شدگان که در آن ممکن است و از بین بردن بازدیدکننده داشته است. در این قسمت از این جریان در خانه ما در چگونه زندانها می تواند محافظت از برخی از جامعه حداقل ارزش مردم از coronavirus عفونت.

این قسمت امکانات:

نیکول Lewis @nikklew
کارکنان نویسنده مارشال پروژه
themarshallproject.org

اولیویا طناب@livirope
مدیر سیاست بین المللی حمایت, سازمان اصلاحات جزایی بین المللی
penalreform.org

Adnan Khan @akhan1437
مدیر اجرایی Re:فروشگاه عدالت
restorecal.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>