چگونه Facebook و توییتر می تواند به سرعت گسترش coronavirus

به عنوان مقامات بهداشت عمومی کار می کنند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آمریکا, آنها, چهره, دو مانع عمده: فرسایش اعتماد در رسانه ها و سیستم پزشکی و خبر جعلی.

همانطور که از صبح روز دوشنبه 17,205 مردم در چین تا به حال قرارداد این ویروس و حداقل 361 مرده بود به گفته مقامات چینی بهداشتی. Coronavirus دولتی در چین در شهر ووهان واقع در استان هوبی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شنبه اولین نمونه از فرد به فرد انتقال کروناویروس در آمریکا پس از شوهر یک زن بود که اولین مورد تایید شده در ایلینوی پایین آمد با بیماری. CDC در روز جمعه گفت که 241 نفر در آمریکا بودند که به بررسی کنید که آیا آنها تا به حال قرارداد این بیماری و گزارش های رسانه ها نشان داده اند که وجود دارد در حال حاضر 11 موارد تایید شده در سراسر کشور.

‘این سیستم عامل رسانه های اجتماعی واقعا در حال رفتن به در یک موقعیت به طور بالقوه شکل که آیا coronavirus شیوع بیماری اتفاق می افتد در اینجا.’

—مت یعقوب بهداشت عمومی مشاور

در عصر خبر جعلی زمانی که اطلاعات نادرست گسترش در سرعت رعد و برق در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و بی اعتمادی در رسانه های خبری است که شایع مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده می تواند به صورت چالش های قابل توجهی نگه داشتن آمریکایی ها امن اگر بیماری شد و شروع به گسترش به سرعت بیشتر.

“هر زمان که یک تهدید مانند یک برنامه به طور بالقوه جهانی بیماری های عفونی به نظر می رسد در رسانه ها اعضای عمومی سعی کنید به درک بهتری از ماهیت تهدید” گفت: Adrian Bangerter یک استاد در دانشگاه نوشاتل در سوئیس. “اگر اعتماد کم است و سپس این خطر وجود دارد که جایگزین توضیحات مانند تئوری های توطئه ممکن است پیچیده و تلاش برای مهار بیماری گسترش یافته است.”

در حال حاضر افشا و خنثی تئوری های توطئه و شایعات گسترش یافته در مورد کوروناویروس از جمله در سایت های مانند Reddit و Weibo. مالزی بازداشت پنج نفر برای گزارش پخش اطلاعات غلط در مورد این بیماری آنلاین.

Facebook رئیس بهداشت و درمان گفت: در یک پست وبلاگ گفت پلت فرم متمرکز بود بر از بین بردن برنامه به طور بالقوه خطرناک اطلاعات از جمله پست در مورد درمان نادرست مانند نوشیدن آب ژاول برای درمان coronavirus. هشتگهای که در حال حاضر برای گسترش دروغ در Instagram مسدود خواهد شد و یا محدود شده است.

(CDC و وزارت بهداشت و خدمات انسانی را بلافاصله بازگشت درخواست دهید.)

آمریکایی ها اعتماد, دولت, رسانه ها و طب فرسوده

آمریکایی ها باید کمتر اعتماد به نفس در برخی از مقدس ترین نهاد. اعتماد در انتخابات ریاست جمهوری, کنگره, روزنامه ها و اخبار تلویزیون کاهش یافته است بیش از چند دهه گذشته تحقیقات از گالوپ نشان می دهد. این روند نیست جواب خوبی برای مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای برقراری ارتباط اطلاعات حیاتی در مورد شیوع بیماری.

در شیوع “بهترین منابع اطلاعاتی در حال رفتن به دولت و مقامات بهداشت عمومی” گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “کمتر به آنها توجه کسانی که مقامات کمتر احتمال دارد که آنها را توصیه.”

چه بدتر اعتماد مردم در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز تضعیف. فقط 36 درصد از مردم در ایالات متحده آمریکا تا به حال یک “معامله بزرگ” و یا “بسیار زیادی” از اعتماد به نفس در سیستم پزشکی از 2019 در پایین ترین سطح خود از سال 2014 و به مراتب پایین تر از در سال 1975 هنگامی که این رقم 80 درصد به گفته گالوپ.

‘بهترین منابع اطلاعاتی در حال رفتن به دولت و مقامات بهداشت عمومی…کمتر به آنها توجه کسانی که مقامات کمتر احتمال دارد که آنها را به مشاوره.’

— Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی

یکی دیگر از مطالعه انجام شده توسط گالوپ نشان داد که یک همبستگی قوی بین یک فرد با اعتماد به پزشکان و پرستاران و اعتماد خود را در واکسیناسیون.

“نظام سلامت در این کشور است و نه معشوق گفت:” مت یعقوب بهداشت عمومی مشاور مستقر در واشنگتن “اما اکثر آمریکایی ها باید نسبتا محدود از دانش و علم پزشکی است که باعث ایجاد یک چالش است.”

یک نقطه روشن: یک مطالعه جداگانه از مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که آمریکایی ها مشاهده CDC مطلوب تر نسبت به سایر سازمان های دولتی حتی اگر اعتماد به دولت است که در پایین ترین سطح خود ،

اطلاعات غلط گسترش مانند آتش سوزی هنگامی که مردم می ترسند

وجود دارد عوارض جانبی خطرناک به اطلاعات نادرست است. هنگامی که آسیاب شایعه آغاز می شود, مقامات بهداشت عمومی در حال کشیده دور از محل کار آنها می تواند انجام شود برای جلوگیری از شیوع در جهت اصلاح رکورد.

“در طول شیوع ابولا در سال 2014 ما شاهد بسیاری از ترس نابجا در آمریکا که ناشی از اختلالات عمده,” Adalja گفت. “است که باعث می شود آن را بسیار سخت تر است چرا که کارشناسان بهداشت عمومی زمان بیشتری را صرف زدودن شایعات از برخورد با مشکل در دست است.”

رسانه های اجتماعی تسهیل گسترش سریع جعلی, اخبار, تئوری های توطئه و شایعاتی که باعث می شود آن را سخت تر برای مقامات بهداشت عمومی برای انجام شغل خود را. یک 2018 مطالعه از موسسه تکنولوژی ماساچوست دریافتند که اخبار نادرست داستان شد 70 درصد بیشتر احتمال دارد به اعلان مجدد در توییتر TWTR, +1.47% از درست هستند.

“این سیستم عامل رسانه های اجتماعی واقعا در حال رفتن به در یک موقعیت به طور بالقوه شکل که آیا coronavirus شیوع بیماری اتفاق می افتد در اینجا” یعقوب گفت. Facebook FB +1.58% و توییتر هر دو گام خود را به اولویت بندی مطالب از اعتماد منابع خبری پس از سرخک در سراسر کشور در سال گذشته اشاره کرد. مقامات بهداشت گفت: اجتماعی-اطلاعات غلط رسانه ها کمپین رهبری ضد واکسیناسیون جنبش کمک به شیوع.

در پاسخ به کروناویروس شیوع Facebook به ارمغان آورده است در اشخاص ثالث به واقعیت-بررسی محتوا در رسانه های اجتماعی پلت فرم از جمله آسوشیتد پرس و خبرگزاری فرانسه.

“چند تا از ما شخص ثالث واقعیت-چک کردن همکاران در سراسر جهان و امتیاز خود را به محتوای نادرست بنابراین ما به طور چشمگیری کاهش توزیع آن و افرادی که این مطالب سعی کنید به آن را به اشتراک یا در حال حاضر در حال هشدار داده که آن را به غلط” یک Facebook سخنگوی گفت. “این وضعیت به سرعت در حال تحول است و ما ادامه خواهد داد تا دسترسی ما به جهانی و منطقه ای سازمان بهداشت و درمان به ارائه پشتیبانی و کمک کنند.” (توییتر را بلافاصله بازگشت درخواست دهید.)

ق در ضمن شامل نمی شود خاص ممنوعیت اطلاعات غلط در آن محتوای سیاست اما این سایت اضافه کرده است یک بنر به صفحه اصلی آن که هدایت کاربران به یک موضوع با کارشناس اطلاعات در coronavirus. علاوه بر این داوطلب مدیران بر روی پلت فرم بسیاری از زیر مجموعه می توانید مجموعه ای از قوانین خود را برای چه نوع پست ها مجاز است. Coronavirus “subreddit” را ممنوع sensationalized عناوین و نیاز به منابع قابل اعتماد. این subreddit همچنین پرچم های نوشته ها ظاهر می شود که حاوی شایعات و یا اطلاعات هنوز تایید نشده توسط منابع رسمی.

چگونه بهداشت عمومی سازمان بهتر می تواند با استفاده از رسانه های اجتماعی

ظهور ضد واکسیناسیون جنبش کمک کرده است تا آماده سازی عمومی و بهداشت حرفه ای به رقابت با خبر جعلی ،

“من معتقدم که آنها در حال استفاده از رسانه های اجتماعی بهتر از همیشه به ارائه به روز رسانی مکرر و به آدرس ترس گفت:” لیزا Gualtieri, استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه تافتز. “روند مانند ضد واکسیناسیون حرکت بودند یک شوکی که ترس نیاز به خطاب نیست نادیده گرفته شود.”

Nimbleness کلیدی خواهد بود در پرداختن به اطلاعات آنلاین و تضمین این که مردم باید دقیق اطلاعات عملی در طول یک بیماری شیوع.

‘روند مانند ضد واکسیناسیون حرکت بودند یک شوکی که ترس نیاز به خطاب نیست نادیده گرفته شود.’

—لیزا Gualtieri استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه تافتز

برخی از آنها حتی پیشنهاد کرد که مقامات بهداشت عمومی می تواند به نفع از teaming تا با رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها به اطمینان حاصل شود که پیام خود را به مخاطبان زیادی را به سرعت. “دولت فدرال و سازمان بهداشت و درمان نیاز به تکیه به شدت بر متحدان و شرکای تجاری که می تواند کمک به حمل پیام و همچنین” یعقوب گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>