چگونه کارشناسان نگرانی از شیوع کروناویروس می تواند ابر 2020 انتخابات

Coronavirus شیوع در ایالات متحده wreaked ویران ریاست جمهوری ابتدایی, تقویم upending انتخابات حداقل پانزده متحده قصد دارد برای تابستان نامزدی و چگونه میلیون ها نفر از آمریکایی ها را ریخته اند.

در حالی که نگرانی ها از برخی از دموکرات ها که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید سعی کنید برای به تعویق انداختن انتخابات تا حد زیادی بی اساس با توجه به دشواری تغییر قانون تنظیم کردن تاریخ از انتخابات برخی از کارشناسان نگران هستند که گسترش رای گیری از طریق پست می تواند به افزایش احتمال رای دهندگان بالقوه تقلب.

برخی از ایالت ها به خصوص کسانی که تلاش کرده اند برای مدیریت انتخابات گذشته می تواند غرق تحت یک تعداد بی سابقه ای از پست الکترونیکی-در آراء بالقوه تاخیر در نتایج انتخابات به خوبی گذشته Nov. 3. بهداشتی بالقوه حکم می تواند اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از سردرگمی به مدیریت انتخابات در برخی از مناطق.

“اگر مردم مجاز به رفتن به خارج در بخشی از این ؟ اگر چه که به منظور پایین آمد در دولت مانند کارولینای شمالی یا پنسیلوانیا? اگر مردم در دیترویت را مجبور به ماندن در خانه است که می تواند نوسان ایالت میشیگان یک راه یا دیگری گفت:” ریک Hasen, یک دانشگاه کالیفرنیا در ارواین استاد حقوق و قانون انتخابات ،

این همه می تواند تنظیم صحنه برای کثیف روند-حتی اگر همه آن را می گیرد در برنامه.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

Coronavirus مختل تقویم اصلی همایش, برنامه

چندین ایالت در حال آماده سازی برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات آینده و همچنین انتخابات عمومی: مریلند که تحت فشار قرار دادند پشت آن ریاست جمهوری اولیه از آوریل تا ژوئن 2, ساخته, ویژه انتخابات برای پر کردن خانه های صندلی از اواخر تشکر. الیاس کامینگز یک ایمیل تنها در انتخابات است.

در ویسکانسین است که هنوز اقدام به برنامه ریزی برای یک آوریل 7 اولیه انتخابات دیده می شود بی سابقه حجم absentee ballot درخواست: بیش از یک میلیون برگه رای دهی فرستاده شده اند برای آینده و روز مسابقه نسبت به 845,031 که فرستاده بودند برای انتخابات عمومی در نوامبر سال 2016.

اما همه این است که راحت با حرکت رو به جلو: سناتور. برنی ساندرز من-Vt., روز چهارشنبه در ویسکانسین به عقب راندن آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

“مردم نباید مجبور به قرار دادن زندگی خود را در خط به رای” او در بیانیه ای گفت.

شیوع کرده است و حتی پرسش های مطرح شده در مورد حکمت از حزب دموکرات و جمهوری خواهان برگزاری زیادی نامزدی در میلواکی و شارلوت.

در حالی که کمیته ملی حزب جمهوری خواه است نشانه قصد دارد برای حرکت رو به جلو با آن اواخر ماه اوت کنوانسیون سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ظاهر می شود در MSNBC سه شنبه شب گفته است: “آن را سخت به تصور” DNC در اواسط ماه جولای.

کنوانسیون ملی دموکرات ها در روز پنج شنبه تحت فشار قرار دادند پشت آن کنوانسیون به اوت. 17 هفته قبل از جمهوریخواه است که در حال حاضر به جای برنامه ریزی شده.

قانونگذاران در کاپیتول هیل و در statehouses در سراسر کشور در حال بحث چگونه به بهترین حفاظت از رای دهندگان در هر دو موکول مقدماتی و انتخابات عمومی داده می شود نگرانی در مورد گردهمایی های زیادی در حوزه های رأی گیری در وسط از همه گیر.

بایدن روز سه شنبه گفت: آمریکایی ها “باید قادر” به رای با وجود همه گیر اما اذعان کرد که “ممکن است متفاوت باشد” با گسترش رای گیری غایب.

سنسور. Ctq, D -, Minn. و Ron Wyden D-سنگ., تحت فشار قرار دادند برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک پاسخ مستقیم به شیوع کروناویروس.

“در میان این بحران ما همچنین باید به یاد داشته باشید برای محافظت از پایه و اساس دموکراسی ما با تضمین این که هر آمریکایی واجد شرایط می توانند با خیال راحت از بازیگران در یک رای گیری در انتخابات آینده” آنها نوشت: در واشنگتن پست op-ed. “Coronavirus نباید شهروندان ما از مصاحبه برگه های رای خود.”

کنگره تلاش برای دفع تاثیر بر انتخابات سقوط کوتاه از نیاز, کارشناسان می گویند

کنگره شامل 400 میلیون دلار به نشانی تاثیر coronavirus در انتخابات است. بودجه که دموکرات ها می گویند می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کشورهای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و ثبت نام آنلاین به مراتب کمتر از 4 میلیارد دلار آمریکا می خواست برای کمک به آماده شدن متحده و آنها را تشویق به گسترش رای گیری غایب فرصت.

جمهوری خواهان مجلس سنا تحت فشار قرار دادند با این استدلال که دموکرات ها می خواستم به “دائم نادیده گرفتن کنترل دولت از انتخابات” با فدرال حکم اولیه و پست الکترونیکی-در رای گیری با توجه به گزارش ایران خلاصه ای از بسته بندی.

“چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد دیوانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک “فاکس و دوستان” مصاحبه در مورد دموکراتها تلاش برای گسترش رای گیری غایب و اضافه کرد که “اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

فقط پنج کشور تنها با استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای: کلرادو, هاوایی, یوتا, واشنگتن و اورگان است. حدود دو دوجین اضافی متحده و سرزمین های نوعی از رای گیری اولیه و یکی دیگر از شانزده ایالت ها اجازه می دهد در فرد رای گیری غایب با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

“اگر ما هنوز در میان این همه گیر رای توسط ایمیل در حال رفتن به گسترش در همه جا” Hasen نویسنده “انتخابات بحران” بررسی تهدیدات بالقوه به 2020 انتخابات و سیستم های رای گیری گفت: ABC News.

انتخابات تحلیلگران به همراه کارشناسان از هر دو طرف نگران است که افزایش غایب و پست الکترونیکی-در انتخابات می تواند به ایجاد فرصت های بیشتر برای تقلب در پاشنه ادعا غایب رای گیری تقلب در کارولینای شمالی نهمین کنگره منطقه که رهبری دولت انتخابات به پرتاب کردن نتایج انتخابات و برگزاری یک انتخابات ویژه در ماه سپتامبر 2019.

“حتی افرادی که نسبتا کمتر نگران تقلب انتخابات و بیشتر نگران دسترسی به توافق برسند که وجود دارد در معرض خطر بیشتری با پست الکترونیکی-در برگه های رای” دیوید میسون یک جمهوری خواه سابق فدرال انتخابات عضو کمیسیون که در خدمت از سال 1998 تا سال 2008 گفت: ABC News.

با توجه به این که نتایج انتخابات می تواند هفته به tabulate در مناطق و کشورهای با تجربه مدیریت پست الکترونیکی-در رای گیری مانند کالیفرنیا کارشناسان نگران هستند که گسترش در سراسر کشور در ده ها تن از کشورها می تواند منجر به مشکلات در ایالات فلوریدا و پنسیلوانیا با سوابق فقیر از انتخابات مدیریت.

“اگر آن را پایین می آید به چند متحده, پس از آن ما می تواند به هفته با شک و تردید در مورد نتیجه انتخابات ریاست جمهوری مسابقه” میسون گفت: ABC News. “اگر کلید دولت یا دولت نزدیک هستند و سپس ما می تواند یک دستور غذا برای برخی واقعی و عدم اعتماد به نتیجه.”

به دنبال به جلو به روز انتخابات

گسترش سریع coronavirus و تاثیر آن بر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه led برخی از ترقی خواهان و دموکرات ها را به نگرانی که تهمت می تواند با استفاده از هرج و مرج به نفع خود و قرار است انتخابات.

“در بسیاری از شایعات و حدس و گمان به عنوان, ‘است که مرد دیگر رفتن به سعی کنید برای به تعویق انداختن انتخابات در نوامبر? و تمام. وجود دارد بدون نیاز به انجام است که” بایدن گفت: در یک مجازی جمع آوری کمک در مارس 22.

اما جرمی که نکرده هر گونه پیشنهاد که او در تلاش برای عقب راندن رای گیری ناتوان است به برنامه ریزی مجدد انتخابات عمومی تعیین شده برای نوامبر. 3.

چرا که تاریخ انتخابات عمومی — اولین سه شنبه ماه نوامبر — شده است و یک ماده از قانون فدرال از سال 1845: کنگره را مجبور به تصویب قانون جدید برای تغییر رای گیری برنامه کاری کارشناسان می گویند بسیار بعید است.

“حتی گرفتن یک قانون تصویب شده به انتخابات تاریخ Nov. 15 می گویند به جای Nov. 3 خواهد بود دشوار است برای به انجام رساندن” لری Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست گفت: ABC News. “این پیشنهاد را به طور کامل هر دو حزب داده شده تقسیم حزب کنترل کنگره است. شانس چربی.”

حتی اگر کنگره را فوق العاده عمل آنها نمی خواهد که زمان زیادی را به کار گیرند.

تحت قانون اساسی 20th, اصلاحیه جدید رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور با نتانیاهو به پایان می رسد در ژانویه. 20 و جانشینان آنها هستند سوگند یاد کرد. کنگره جدید باید شروع جلسه آن در Jan. 3.

“وجود دارد هیچ فرصتی است که کنگره در حال رفتن به حرکت در روز انتخابات” مارک الیاس پیشرو در انتخابات دموکراتیک وکیل گفت: ABC News. “اما هنوز هم وجود دارد یک قانون اساسی backstop.”

ABC News’ Kendall Karson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>