چگونه coronavirus کودکان تاثیر می گذارد? چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد COVID-19 — و کمک به آنها برای محافظت از خود

کودکان کنجکاو هستند و محدود به سوالی در مورد جدید کروناویروس و کارشناسان می گویند وجود دارد راه را به آنها آموزش بدون ایجاد بی زنگ.

در سراسر جهان وجود دارد 137,066 COVID-19 موارد و 3,337 مرگ و میر ناشی از صبح روز جمعه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

در حالی که تعداد موارد جدید در چین همچنان به رها کردن در حال رشد عفونت خوشه در ایران و ایتالیا و کره جنوبی باقی می ماند. در ایالات متحده 40 نفر فوت کرده است و حدود وجود دارد 1,701 موارد تایید شده که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اکثر تایید COVID-19 نفر در چین رخ داده است در بزرگسالان با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. یک سازمان بهداشت جهانی گزارش منتشر شده در ماه گذشته به این نتیجه رسیدند که این بیماری به نظر می رسد “نسبتا نادر و خفیف” در کودکان با موارد گزارش شده در افراد جوانتر از 19 ساخت تا فقط 2.4 درصد از کل. تنها 2.5 درصد از کسانی که کمتر از 19 تا به حال بیماری شدید و 0.2% تا به حال انتقادی بیماری است.

“به نظر می رسد که کودکان فقط به عنوان تحت تاثیر قرار و آنها به نظر نمی رسد به عنوان بیمار” اپیدمیولوژی امیلی Landon پزشکی مدیر برای پیشگیری از عفونت و کنترل در دانشگاه شیکاگو پزشکی گفت MarketWatch. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان باقی می ماند مطمئن نیستید که دقیقا به همین دلیل این است که او اضافه شده است.

اما با افزایش تعداد مدرسه-بسته شدن اطلاعیه ها و اخبار از وقوع مسلط عناوین و اجتماعی-سیستم عامل های رسانه های کودکان به احتمال زیاد در معرض بارهای از اطلاعات و اطلاعات غلط) در مورد این رمان coronavirus — و مقدار زیادی از سوالات. در اینجا برخی از بهترین شیوه ها برای پرداختن به نگرانی های خود را:

اول خودتان را آماده کنید

آموزش خود را در چگونه این بیماری منتقل می شود و شدت آن چگونه می توان گفت: دانشگاه اپیدمیولوژی Krys جانسون که پیشنهاد بررسی CDC وب سایت. مطمئن شوید که خود را به مدیریت, نگرانی های مرتبط با بیماری جانسون افزود: این که ارائه می دهد یک راهنمای دستی برای مقابله با استرس در طول COVID-19 شیوع.

تصمیم می گیرید که چقدر شما می خواهید به فرزند خود بگویید — اما صادقانه

رویکرد خود را به COVID-19 بحث شما بستگی دارد شیوه های فرزند پروری و خود را فردی کودک است. برخی از والدین ممکن است را انتخاب کنید یک “رادیکال-شفافیت استراتژی” به عنوان Landon می گوید که او اتخاذ کرده است با او 11 ساله پسر. دیگران ممکن است تصمیم به تصحیح اطلاعات غلط از معلمان دانش آموزان تصمیم گیری در برخی از اقدامات پیشگیرانه و/یا اجتناب از گفتن فرزند جزئیات خاص مانند تعداد مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

هارون Milstone استاد بیماریهای عفونی کودکان و اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی پیشنهاد اجازه دادن به کودک خود درایو گفتگو و دادن ساده و صادقانه پاسخ. “از آنها بپرسید چه سوالات خود هستند و آنچه آنها را نگران و لزوما با ارائه آنها را با اطلاعات اضافی,” او گفت:.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما به عنوان بزرگسالان نگران و فکر می کنم و می خواهید به برنامه ریزی برای, و اگر بچه های خود را علاقه مند نیست که در پس آنها لزوما نیاز به دانستن در مورد آن,” او اضافه شده است.

Coronavirus بحث حتی ممکن است متفاوت مختلف در سراسر فرزندان در خانواده گفت: کیت Eshleman اطفال روانشناس در کلینیک کلیولند بیمارستان کودکان. هر کودک “می تواند تحمل مقادیر مختلف از اطلاعات و بحث” او گفت:.

“آنها نمی نیاز به دانستن همه چیز وجود دارد که در مورد آن می دانیم” Landon گفت: “اما اگر شما اجتناب از مکالمه آنها اغلب می تواند ترس است که حتی بزرگتر است.”

توانمند سازی بچه خود را با دانش

آموزش فرزند خود را خوب تنفسی قوانین و مقررات و بهداشت دست Landon گفت. آنها را به یاد خود را برای پوشش دهان و بینی زمانی که آنها با سرفه یا عطسه کردن; استفاده از بافت در هنگام سرفه یا عطسه و دور از آنها را پس از آن; استخدام “دراکولا” سرفه توسط سرفه خود را به آرنج; دست خود را بشویید با آب و صابون به مدت 20 ثانیه پس از استفاده از دستشویی و قبل از خوردن یا نوشیدن و اجتناب از دست زدن به چهره خود.

“هنگامی که آنها احساس آنها چیزی است که آنها می توانید آن را توانمند می تواند آنها را به انجام این کارها به منظور محافظت از خود و خانواده خود” Landon گفت. “فقط ترک آنها را با هیچ چیز در مورد فکر می کنم اجازه می دهد تا آنها را خالی را پر کنید با چیزهایی که می تواند بسیار بد و بسیار خطرناک است.”

یادآوری گی به به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا آرایش با دوستان یا همکلاسی جانسون اضافه شده است. “است که می تواند از سوی نه تنها کاهش آنفولانزا و عفونت کروناویروس اما همچنین مننژیت,” او گفت:.

خیاط رویکرد خود را به سن کودک شما

صحبت کردن با فرزند خود را “در یک تکامل مناسب راه” Eshleman گفت. “6 سال است که به سوالات مختلف از 16 سال” Milstone اضافه شده است.

کودکان خردسال ممکن است نیاز بیشتر layperson پسند توضیح COVID-19, Landon گفت: در امتداد خطوط از: “وجود یک ویروس جدید است که دانشمندان کشف کرده اند که بسیار شبیه آنفولانزا است اما ما نمی هر گونه واکسن و هیچ کس تا به حال آن را قبل از — بنابراین بسیاری از مردم می تواند بیمار است. خبر خوب این است که تقریبا همه خواهد بود فقط خوب است اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به نگه داشتن آن از گسترش بیش از حد سریع است.”

شما حتی می توانید سعی کنید به بهداشت دست سرگرم کننده برای بچه های کوچک جانسون گفت: با آواز “تولدت مبارک” دانلود آهنگ دو بار یا “چشمک” برای 20-دست دوم-شستشو مدت و یا ساخت یک بازی از چه کسی می تواند طولانی ترین بدون دست زدن به صورت خود را.

بچه های بزرگتر نیاز “کمی بیشتر علم” Landon گفت: به عنوان آنها در حال مصرف پوشش خبری و ممکن است محکم تر درک زیست شناسی. “آنها در حال حاضر در حال رفتن به یک مقدار زیادی از اطلاعات اولیه” جانسون اضافه شده است. “این بیشتر در مورد آنها را به والدین و همسالان پشتیبانی می کند.”

برای مثال یک preteen یا نوجوان ممکن است احساس به خصوص “سرد” بودن بیش از حد هوشیار در مورد شستن دست, اما شما می توانید صحبت می کنند در واقع بینانه نظر در مورد عواقب ناشی از مصرف چنین احتیاطی جانسون گفت. در حالی که از دست رفته چند روز از مدرسه ممکن است صدا سرگرم کننده, “شما نمی توانید بازی هاکی اگر شما بیمار هستید بنابراین شما باید به مراقبت از خود,” او گفت: به عنوان مثال. “اگر شما coronavirus شما نمی توانید به رفتن به بازار و یا شما نمی توانید به رفتن به سینما برای دو هفته.”

آنها را آماده برای روی لئامت دادن در صفحه اصلی

فرزندان شما ممکن است در نهایت نیاز به قطع کردن در خانه برای یک کشش از زمان آن است که آیا با توجه به بسته شدن مدرسه و یا خود بیمار شدن و آنها ممکن است بخواهید برخی از ورودی در آنچه که آنها می خواهم به در دست دارند در چنین سناریو Landon گفت. پسر او در حال حاضر مجموعه ای با Gatorade و سوپ مرغ در این رویداد او مریض می شود او گفت: او همچنین می خواستم به سفارش برخی از پازل است.

چنین برنامه ریزی می تواند نخست خانواده خود را هم عملا و روانی. “به این ترتیب زمانی که آن اتفاق می افتد, ما, مانند, “اوه, بله, ما آماده برای این'” Landon گفت.

به آنها اطمینان

“ما نمی خواهیم برای ترساندن بچه های ما — ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها احساس امن و که ما در حال انجام همه چیز را که ما می توانیم به نگه داشتن آنها را امن” Milstone گفت.

بچه ها (و بزرگسالان) باید درک کنند که وجود دارد در نهایت به نوعی از پایان زمان COVID-19 شیوع Landon اضافه شده و این که زندگی را بیشتر و یا کمتر به حالت عادی بازگشت.

“این مهم اذعان کرد که آنها ممکن است شنیده و یا دیده می شود مقدار زیادی در مورد این … [اما] واقعا وجود دارد نه دلیلی برای ترس در حال حاضر” Eshleman گفت. “ما می خواهیم به ارائه برخی از اطمینان است که به رغم آنچه دیده ام [coronavirus موارد هستند] هنوز هم نسبتا اتفاق نادر و اغلب اوقات جدی نیست.” اکثر COVID-19 بیماری تا کنون بوده است خفیف CDC می گوید.

اگر شما نمی دانید که پاسخ به یک سوال “آن را خوب به بچه ها بگویید که” اضافه شده Eshleman — پس از همه, آن را بهتر به اعتراف شما نمی دانید که چیزی نسبت به ارائه نادرست اطمینان یا غلط زنگ. نگاه کردن به پاسخ هم به عنوان یک خانواده فعالیت جانسون پیشنهاد شده است.

اگر فرزند شما فکر می کند آنها coronavirus…

“من فکر می کنم در حال حاضر ما می تواند به آنها اطمینان است که آن را در بسیاری از جوامع در آمریکا” Milstone گفت. “اگر آن را در جامعه خود و مردم نگران هستند آنها باید تماس خود را ارائه دهندگان خدمات و صحبت کردن با آنها.”

COVID-19 علائم است که طیف وسیعی از خفیف تا شدید و شامل تب و سرفه و تنگی نفس ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض به گفته CDC. علائم اولیه می تواند شبیه به کسانی که از سرماخوردگی و آنفولانزا.

اگر بچه خود را در حال مبارزه با اضطراب یا بد رویاهای مربوط به coronavirus رسیدن به اطفال خود را و یا مشاور مدرسه برای مشاوره Landon گفت. که همچنین دارای یک راهنمای برای کمک به کودکان برای مقابله با استرس و ارتباط آن با COVID-19.

آنها یادآوری می کنند که ما همه در این با هم

فرزندان شما ممکن است مجبور به فداکاری به عنوان بیماری همچنان به گسترش مانند قادر به دیدار مادر بزرگ زمانی که آنها بیمار هستید و یا نیاز به از دست شطرنج-باشگاه دیدار و این مهم را به گوش دادن به احساسات خود و نگرانی Landon گفت. اما شما همچنین می توانید قاب این عمل به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود برای حفاظت از دیگران و خوب عضو جامعه.

“ما همه در حال رفتن به مجبور به کار با هم به سرعت گسترش و حفاظت از این بیشتر آسیب پذیر در میان ما” Landon گفت. “در این زمان برای تدریس به کودکان خود در مورد نفع اجتماعی رفتار — اجتناب از گرفتن دیگر افراد بیمار ماندن در منزل و زمانی که شما بیمار هستید و نیاز به رها کردن چیزهایی که ما می خواهم به انجام به دلیل آن را بهتر برای همه است.”

این داستان به روز شده در 13 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>