چگونه ما می آیند تا کوتاه در PPE?

ABC News Corona Virus Government. Response

کارشناسان مقصر زنجیره تامین و ملی ما شکست برای آماده سازی.

با وجود سال ها از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد که ایالات متحده آماده است که مسئولیت رسیدگی به یک ویروس تنفسی همه گیر که COVID-19 گسترش در آمریکا پزشکان و پرستاران در بر داشت خود را بدون به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به درمان بیماران با خیال راحت.

بخشی از مشکل این کارشناسان می گویند زنجیره تامین. ایالات متحده شده است ساخت کمتر ماسک ، روپوش و دستکش در داخل کشور و به جای تکیه بر واردات آن موارد از کشورهای دیگر است.

در طول زمان عادی که مسئله نیست. اما از آنجا که COVID-19 شیوع آغاز شد و در ووهان چین و تولید حدود 50 درصد از ماسک و ماسک در سراسر جهان, کشور نیاز به ماسک در خانه اول است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • علاوه بر این, بسیاری از کارگران که کارکنان PPE کارخانه ها در چین نمی تواند به شغل خود را در طول شیوع بیماری است. به عنوان ویروس در سراسر جهان گسترش یافت و تقاضا برای PPE ramped تا چین هر دو از صادرات کمتر ماسک و ساخت کمتر ماسک که تشدید کمبود.

  “آن را مانند یک طوفان کامل برای ایجاد یک مشکل در سراسر جهان و همچنین در ایالات متحده” دکتر تاد Ellerin مدیر بیماری های عفونی در جنوب ساحل سلامت گفت: ABC News.

  تاریخ ممکن است به طور مشابه, نقش در ایالات متحده در حال آمادگی برای COVID-19. بر خلاف چین و سنگاپور و کره جنوبی و ایالات متحده نبود ضربه سارس در سال 2002 و 2003 به معنی آمریکایی ها هرگز با همدیگر در مورد رمان coronaviruses است که این کشورها انجام داد.

  با توجه به مراتب پشت سر ایالات متحده است و چگونه بسیاری از سیستم های سلامت در تامین کوتاه مدت هستند از PPE, بهترین ما می تواند امید برای این است که سعی کنید به گرفتن تا Ellerin گفت.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>