چگونه ex-con دور با زندگی در دختر خود خوابگاه?

این سوال واضح پس از اخبار را شکست که یک زن 50 ساله به اتهام وادار کردن دانشجویان به فحشا ملاقات برخی از آنها در حالی که زندگی با دختر خود را در پردیس مسکن.

چگونه می تواند پدر — سابق محکوم به کمتر — زنده کشف نشده و یا بدون کنترل در دختر خود خوابگاه?

حتی رئیس جمهور سارا لارنس جایی که لارنس ری گزارش ماند جستجو برای توضیح در نامه ای به کالج جامعه است.

“شاید به این دلیل که آپارتمان در سوال کوچک شهری با ورودی خود را, دانش آموزان در دیگر مسکن خواهد نه لزوما آگاه بوده است از حضور (و به ما گفته اند آنها نمی شد) از این دانش آموز پدر” رئیس جمهور Cristle Collins جاد نوشت: روز بعد از ری بازداشت هفته گذشته است.

آنچه مسلم است این است که ری را تمدید حضور در دختر خود را در پردیس آپارتمان “نقض روشن” از سیاست Collins جاد نوشت: انعکاس آنچه مقامات دانشگاه گفت: مورد خواهد بود در همه جا.

“تقریبا همه رو سیاست هایی که منع از حرکت کسی را در اتاق خوابگاه خود را که آیا آن را یک خویشاوند یا نه گفت:” دن شاه, رئيس جمهور از آمریکا انجمن مديران دانشگاه.

دانش آموزان اغلب باید یک ضربه تند وشدید زدن کارت شناسایی و یا با استفاده از یک کلید برای ورود به مسکن. بسیاری از دانشگاه ها نیاز به یک شبه مهمان به ثبت نام, در حالی که بیشتر محدود به روز آنها باقی می ماند و آنها را منع از رفتن در هر نقطه به تنهایی با توجه به داده ها نگهداری می شود توسط انجمن کالج ها و دانشگاه های مسکن افسران-بین المللی.

بارنارد کالج و دانشگاه در میان کسانی که نیاز به مهمانان به ترک یک کارت شناسایی عکس دار در میز جلو. کالج خرید مجموعه سه شب محدود برای هر یک باقی بماند.

اما پادشاه اذعان اجرای سیاست های تلاش برای پیگیری از همه اقامت در هر اتاق یک چالش است.

“هنوز هم به آن معنا نیست که کسی نمی توانید اجازه دهید آنها را در یک درب,” او گفت:. “این چندساله مشکل در همه جا. این غیر معمول برای یک عضو خانواده, اما آن را غیر معمول نیست برای یک دوست پسر یا دوست دختر.”

ساکن مشاوران وجود دارد به نگه داشتن زبانه ها در جوامع خود اما اغلب آن را به یک هم اتاقی و یا عضو جامعه را بالا می برد که یک پرچم کسی ماندن برای بیش از حد طولانی گفت: ACUHO-من مدیر اجرایی, مریم DeNiro.

ری دستگیر شد Feb. 11 در اخاذی و قاچاق جنسی اتهامات پس از گفته bilking چندین دانشجویان خارج از حدود 1 میلیون و وادار کردن برخی از به فحشا و یا بدون مزد کار است.

دادستان فدرال ری گفت: در حال حاضر 60 استفاده می شود “جسمی و روانی سوء استفاده” برای گرفتن پول از پنج دانش آموزان مختلف در خصوصی, کالج هنرهای لیبرال در خارج از شهر نیویورک قانع کننده آنها را به آنها مدیون او در معرض آنها را به hourslong بازجویی که محروم و آنها را از غذا و خواب.

ری التماس کرد گناه نیست. دستیار فدرال مدافع Marne لنکس گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی J. Lewis Liman که مشتری ممکن است یک وثیقه برنامه در جلسه این ماه است.

کالینز جاد گفت: بسیار تغییر کرده است از سال 2010 زمانی که ری اعتقاد بر این است که در آنجا ماند و با دختر خود را و او هم اتاقی برخی از آنها شد اولین قربانیان, با توجه به دادستان. ری ارائه شده خود را به عنوان یک پدر و شروع به انجام “درمان” جلسات با آنها با توجه به کیفرخواست پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه.

“سرود تشویق جامعه ما به چیزی می گویند” هنگامی که آنها ‘چیزی’ است که بسیار عمیق تر و ریشه مفهوم از آن است که یک دهه پیش” کالینز جاد نوشت: در نامه اش.

پردیس مسکن تکامل یافته در طول زمان با سوئیت و خانه شهری به سبک آپارتمان در حال حاضر گسترده در کنار سنتی تک اتاق خوابگاه.

DeNiro گفت: ثبت نام مورد نیاز است برای مسکن دانشجویی در هر دانشگاه با بسیاری از آنها نیز نیاز به یک حداقل تعداد ساعت های اعتباری.

تنها استثنا او گفت: ممکن است خانواده به سبک مسکن گاهی اوقات در دسترس برای دانش آموزان فارغ التحصیل و همسران خود است.

DeNiro و پادشاه گفت: دانشگاه ها تمایل به آدرس این سوال که آیا یک جانی ممکن است زندگی می کنند در پردیس مسکن به صورت جداگانه. ری که التماس گناه به تقلب اوراق بهادار منتقل شد و با دختر او پس از آزادی از زندان با توجه به New York magazine, داستان که در سال گذشته درخواست تحقیقات فدرال.

پادشاه گفت: یک کالج به احتمال زیاد در نگاه جرم و سن دانش آموز در زمان محکومیت قبل از تصمیم گیری به اطلاع دانشجو در پردیس زندگی.

“اما آنها در حال رفتن به بسیار مراقب باشید در مورد آن وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن,” او گفت:.

زمانی که ری کیفرخواست اعلام شد, کالج در بیانیه ای گفت: آن را به حال بررسی شده در آوریل 2019 مقاله منتشر شد اما اثبات این ادعا است.

“مثل همیشه” در این بیانیه گفت: “امنیت و رفاه ما دانشجویان و فارغ التحصیلان در اولویت است در کالج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>