چگونه کسب و کار در حال تطبیق با یک بیماری همه گیر اقتصاد

فقط در چند هفته رمان شیوع کروناویروس تغییر کرده است راه هزاران نفر از شرکت ها در عمل بی سابقه ای ، به عنوان صاحبان کسب و کار و کارکنان حرکت طبیعی جدید در اینجا برخی از راه آنها اقتباس کرده اند به ماندن عامل در میان جهانی همه گیر.

این COVID-19 شیوع تحویل بی رویه ضربه به کسب و کار به عنوان همه چیز از رستوران های کوچک به شرکت های چند ملیتی شده اند مجبور به تغییر چگونه کار می کنند در میان یک سری از خاموش کردن سفارشات برای کمک به ساقه جزر و مد از ویروس. آنها نیز تا به حال برای اجرای این عظیم تغییرات سازمانی فقط در یک ماده از هفته را به تلاش برای شناور باقی می ماند — با بسیاری از شرکت ها به تغییر مقیاس کامل کار از صفحه اصلی برنامه ها و دیگران رفتن همه در تحویل.

“من انجام داده ام یک زن و شوهر از webinar ها با گروه از شرکت ها. از حدود یک هفته و نیم پیش آنها انجام نمی دهد هر چیزی وجود دارد هر چیزی متفاوت” پیتر Cappelli یک استاد مدیریت در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا و مدیر وارتون مرکز منابع انسانی گفت: ABC News.

در حالی که بسیاری از شرکت ها باید متناسب با واقعیت های جدید از یک بیماری همه گیر اقتصاد Cappelli پیش بینی کرد, “آزمون بزرگ خواهد آمد که آن را در می رود برای بیش از چند هفته است.”

برخی از صنایع مانند خطوط هوایی شده اند قادر به پیدا کردن جای پای خود و به عنوان ridership کرد در میان بحران منجر آنها را به پروژه عظیم ضرر و زیان است. و میلیون ها نفر از کارگران در حال حاضر زمینه برای بیکاری حتی به عنوان شرکت تقلا برای استخدام کارگران به جای واقعیتهای اجتماعی فاصله گرفته و تحویل به طور فزاینده ای اقتصاد است.

“در حال حاضر من فکر می کنم شرکت در حال گرفتن مقدار زیادی از خوب تابعیت از کارکنان خود را,” او اضافه شده است.

علاوه بر این در ماه های اخیر Cappelli گفته شده است وجود دارد تغییر در این راه توجه کارفرمایان کارگران خود را و آن را در وگ برای رهبران کسب و کار به مراجعه به کارکنان به عنوان “سهامداران” و نه فقط کارگران است. Cappelli پیش بینی این بحران بهداشتی یکی از اولین موانع قرار داده است که به آزمون.

تا کنون “ما دیده ایم بیشتر شرکت های حمل کارکنان برای طولانی تر از انتظار می رود اگر این شده بود یک رکود مالی در مقابل مرتبط با سلامت, یک,” او گفت:.

Teleworking طول می کشد بیش از همه چیز از جلسات به کلاس های یوگا

اجتماعی-فاصله اقدامات و دولت موظف به اقامت در محل سفارشات رهبری به تمام شرکت های در حال حرکت نیروی کار خود را برای کار از خانه منجر به بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای نرم افزار ویدئو کنفرانس مانند زوم.

“جهان در حال رفتن به همان آن را به عنوان در ماه دسامبر” Janine پلوسی زوم ارشد بازاریابی افسر گفت: ABC News. “که در آن است که سطح بیرون هیچ یک از ما واقعا می دانیم. اما کار از راه دور و با استفاده از ویدئو کنفرانس است رفتن به دور. اگر هر چیزی من فکر می کنم آن را به سرعت تصویب این فن آوری.”

علاوه بر اینکه مورد استفاده برای جلسات کارگران در سلامت و تناسب اندام بخش نیز با استفاده از این نرم افزار به جریان زندگی می کنند تمرین و یا کلاس های یوگا. معلمان نیز تبدیل به پلت فرم برای کنترل از راه دور یادگیری درس.

امی اسمیت یک مربی یوگا در خنده بودا یوگا داغ در West Deptford نیوجرسی گفت که او در حال انجام زندگی می کنند آنلاین کلاس های یوگا در هفت روز هفته در میان شیوع.

“من آنها را در زوم و سپس آنها را آپلود در یوتیوب و سپس اتصال آنها به MINDBODY برای دریافت به عنوان بسیاری از سیستم عامل به عنوان ما می توانیم” او گفت: محلی ABC News وابسته WPVI.

در حالی که او ابراز نگرانی برای سرنوشت کسب و کار خود را, او گفت که او در حال حاضر در حال انجام در کلاس های آنلاین به صورت رایگان.

“من نمی خواهد مسئول برای این و من می خواهم مردم برای دسترسی به این در حال حاضر بیشتر از همیشه” اسمیت گفت. “مردم پول ندارم برای انجام یوگا آنها ممکن است تلاش برای به دست آوردن پول برای صرف شام.”

پلوسی گفت که او شنیده است از این پلت فرم استفاده می شود “برای مراسم عروسی و مجالس ترحیم و نوار mitzvahs” پس از بسیاری از “پناهگاه در محل” احکام.

رستوران ها و تحویل

همان دستورات جدیدی است که هزاران نفر مجبور به کار از خانه منجر به تیز چشم انداز مثبت در تقاضا برای ارائه خدمات به خصوص در مواد غذایی و مواد غذایی در بخش.

در حالی که coronavirus ناشی از بحران اقتصادی منجر به بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری اعداد را دیده ایم “تحویل شرکت پررونق” Cappelli گفت. بسیاری نیز اعلام کرد آنها در حال استخدام صدها هزار نفر از کارگران در حالی که دیگر شرکت ها رو به جرم lay-offs.

Instacart اعلام کرد اواخر هفته گذشته این برنامه به استخدام عظیم 300,000 اضافی وقت خریداران بیش از سه ماه آینده برای دیدار با افزایش تقاضا است.

آمازون به طور مشابه گفت: آن را به استخدام 100,000 کامل و موقعیت های پاره وقت در تحقق مراکز و شبکه تحویل در سراسر ایالات متحده تحویل پیتزا غول پیتزا کلبه دومینو و پاپا جانز همچنین گفت: آنها در حال استخدام.

یک تعداد انگشت شماری از مکان ها از جمله شهر نیویورک نیز موظف رستوران ها و دیگر جمع آوری-مکان های مانند میله های تنها را-را خدمات برای هم بودن.

سحر کلی یک صاحب کسب و کار اجرا می شود که این تغذیه نقطه رستوران در کوئینز گفت: همه چیز در مورد چگونه آنها انجام کسب و کار تغییر کرده است در میان شیوع.

“من نه اجازه دادن به مردم در,” او گفت: ABC News. “ما در حال خدمت به مردم تقریبا در درب.”

“ما نگه داشتن درب قفل شده است و ما با رفتن به درب و ما آنها را به مواد غذایی خود را از پشت درب با دستکش در,” او اضافه شده است. “همان چیزی که با ما تحویل برنامه رانندگان ما در حال اجازه دادن به آنها در, آنها در حال نشان دادن ما تلفن خود را از طریق پنجره.”

عکس از کسب و کار در سراسر کشور تنظیم اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای بایگانی اطلاعات مشتریان با علائم و یا گچ نیز هولناک رسانه های اجتماعی.

آن را نه فقط در مناطق شهری است. در غرب پنسیلوانیا تقاضا برای تحویل “milkman” آمده است: با توجه به لبنیات محلی و کشاورز.

“این است که یک دیوانه سربازان ارتش در علاقه” گفت: Jeff برونتون از برونتون لبنی در Aliquippa, پنسیلوانیا, محلی گفت ABC News وابسته WTAE توصیف تقاضای جدید به عنوان “مانند یک موج جزر و مدی.”

“این اجازه می دهد تا شما را به ماندن در خانه و یا در محله خود و لازم نیست به نگرانی در مورد که در میان جمعیت و لمس کردن, کثیف, چرخ دستی های خرید,” او اضافه شده است.

او گفت که او حتی همکاری با دیگر کسب و کارهای محلی برای کمک به تحویل گوشت بیکن کره و بیشتر به عنوان اجتماعی-فاصله هنجار می شود.

مواد غذایی و خرده فروشی

به عنوان مواد غذایی و فروشگاه های خرده فروشی نیز تنظیم کنید به این واقعیت جدید برخی نیز تغییرات عمده در میان بحران بهداشت و درمان.

Dollar General, Target, Walmart, غذاهای کامل و بیشتر اعلام کرده اند ساعت خاص برای خریداران بیشتر در خطر ابتلا به عوارض جدی از COVID-19.

خارج شده است معاون اجرایی رئیس جمهور از امور شرکت ها دن بارتلت گفت: بزرگترین تاثیر را در وقوع به خود را بیش از 4,800 فروشگاه ها شده است “چگونه همکاران ما با هم و انجام کار قهرمانانه.”

“مراقبت از آنها در حال قرار دادن به خدمت جوامع ما شگفت انگیز است,” او گفت:.

اما این دیگر کسب و کار به عنوان معمول است.

همانطور که برای چه کسب و کار تغییر کرده است بارتلت گفت: آنها باید کاهش ساعت اجازه می دهد تا به صورت عمیق-شستشو از فروشگاه بالا برده و در دسترس بودن از دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده-پاک کردن ایستگاه و نصب جدید “عطسه-گارد” شیشه ای در داروخانه و پرداخت و بیشتر.

“همکاران پاک دستی با تمیز کردن کیت به عنوان خوب,” او اضافه شده است. “ما در حال نصب روشن پلکسی گلاس گاهی اوقات وجود دارد به نام عطسه سپاه پاسداران است. بوفه استفاده از آنها بسیاری برای جلوگیری از گسترش میکروب ها. ما در حال نورد از آنها در داروخانه خطوط و خطوط پرداخت.”

بارتلت می گوید که آنها در حال حاضر لازم نیست که اشغال حداکثر محدودیت برای خریداران ورود به فروشگاه اما گفت: “ما در حال نصب علامت به تمام فروشگاه ها برای ترویج اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>